Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG-X Enduro Kardjali (15-16 Juli 2017)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BG-X Enduro Kardjali (15-16 Juli 2017)

    Перфектни. Няма кво да Ви коментирам, трак, контроли, времеизмерване, програма всичко Ви беше като за кръг от световния шампионат даже и времето беше с нас а още по добре е че и това състезание го правят близки приятели което го направи още по хубаво.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #32
      От: BG-X Enduro Kardjali (15-16 Juli 2017)

      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
      Перфектни. Няма кво да Ви коментирам, трак, контроли, времеизмерване, програма всичко Ви беше като за кръг от световния шампионат даже и времето беше с нас а още по добре е че и това състезание го правят близки приятели което го направи още по хубаво.
      +100

      Унаикални сте, много, много готини сте целия клуб. Дълбоки почитания и респект, железни сте.
      Пълно съдействие, контроли, времеизмерване, трак и супер прекарано време със уникални хора с мнооооогоооо големи души отворени за всички... БРАВО.
      За мен беше чест да бъда заст от вашето състезание. Определено сте за пример, много сте опитни и вече си личи.
      Само имайте предвид за другото издание че от ПРО класа карат цвайки и дават газ и им свършва бензина малко по-рано.... харчат като жената бе...
      Тук трябва да благодаря на Дилян Дичев от Плевен които ме спаси и благодарение на него имам това класиране.
      Поздрави...

      Коментар


      • #33
        От: BG-X Enduro Kardjali (15-16 Juli 2017)

        Благодаря на колегите от Кърджали, че са такива пичове - винаги ми е кеф да Ви виждам! Готино ми е на всичките тези състезания, дори при лабаво класиране като сегашното. Евала за всичките тези контроли с питейна вода и трака с множество чешмички - да знаете, че спирах и съм ги ползвал всичките за "баня канче" в жегата ... За догодина ако може една чешма монтирайте и при контролата на Халтака, ей така да си тече отгоре по улея и да няма прах по сипейчето . Трака на ПРО, въпреки бедствията ми по него го определям като не особено труден (мое мнение) Но наличието на всички тези "живи камъни" през по-голямата част от трасето определено ме изкараха от зоната на комфорт и направих добра тренировка като 5 часа почти не съм сядал на седалката. Съжалявам, че пропуснах затвореното трасе, което виждам, че е било много готино, зрелищно и различно - евала!

        Коментар


        • #34
          От: BG-X Enduro Kardjali (15-16 Juli 2017)

          Екстрема на кариерата за ПРО.

          Определено може по-добре и по-бързо, но винаги на състезание е малко различно.

          Коментар


          • #35
            От: BG-X Enduro Kardjali (15-16 Juli 2017)

            Временно класиране на BG X-Enduro Championship след Кърджали 2017:

            Временно класиране BG X-Enduro Championship

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X