Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda - CR-V III - бензин или дизел?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda - CR-V III - бензин или дизел?

    Здравейте,
    Предстои ми закупуване на втора ръка автомобил и се насочих към този модел Honda - CR-V III - 2.2 i-CDTi (140 Hp). Приятели започват обаче да ме разубеждават да не вземам дизела, заради чести проблеми в съединителя.
    Какъв съвет ще ми дадете?

  • #2
    От: Honda - CR-V III - бензин или дизел?

    Колега ... темата може да бъде много дълга ...
    Като начало - философи има много, огомна част от тях са просто клюкари, които чули-недочули и раздухват какви ли не тези, бранейки ги като нещо свещено.
    От тези "приятели", които визираш, имаш ли хора, които разполагат с наистина задълбочена информация на база "ръка да пипне" или са основно форумно-социално ориентирани колеги? И т.н.
    Бих ти казал само едно: каквото и да си решил да купуваш, търси читава бройка с история, дай повече пари в началото, но ги инвестирай в пазено возило (освен ако не обичаш да се занимаваш с ровене по колата ...).
    Ако си решил да е дизел - намери достатъчно фактология, потърси история за конкретната бройка, отде иде, мини го през читав сервиз за пълна диагностика (ама реална, а не "гаражна").
    Всичко друго са субективни критерии и фактори. Успех и дано имаш късмет!

    Коментар


    • #3
      От: Honda - CR-V III - бензин или дизел?

      Благодаря ти за съветаколега колега

      Коментар


      • #4
        От: Honda - CR-V III - бензин или дизел?

        Здравейте , чудя се дали да си взема от магазина новия дизел 1,6-160 коня 4х4 или малко по-стария 2.2 150к.с. , някой има ли мнение за малолитражните дизели? И някой може ли да каже каква е системата на впръскване, на Бош или на други производители?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X