Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги помагайте

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги помагайте

    Автомобила е Опел Фронтера 1995 г. 2.0 бензин 115 к.с. с климатик. Не мога да намеря маркуча с Термо датчика където влиза в радиатора. Ако някой знае от къде да го закупя ще съм много благодарен.

  • #2
    От: Колеги помагайте

    Не се произвежда! Намираш подобен с място предвидено за врътване на датчик и преправяш...
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • #3
      От: Колеги помагайте

      Колега благодаря. Намерих една фирма в София ги правят по поръчка. Поръчах. Правят ги в точен размер и не се налага преправяне.

      Коментар


      • #4
        От: Колеги помагайте

        Първоначално публикуван от tsvetelind Преглед на мнение
        Колега благодаря. Намерих една фирма в София ги правят по поръчка. Поръчах. Правят ги в точен размер и не се налага преправяне.
        Еха... супер звучи! Имай само едно на ум: шалтера за перката е доста чувствителен, дано материала от, който направят леглото му да има същото топлоприемане и топлоотдаване, като стария. Иначе следва пак преправяне, защото може да не се нагрява достатъчно, и да включва перката късно например. Успех и снимай маркуча, като го вземеш, моля!
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • #5
          От: Колеги помагайте

          От опит и аз да кажа . Къстъм радиатор е равно на късно включване . Аз реших навремето проблемът със по ранен датчик мисля от рено или фиат. Всеки знае къде включва перки Фруктиерата със тоя и новият радиатор включваше една идея по рано но е много по добре .


          Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
          о897ч87о3о

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X