Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Платен фиш онлайн

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Платен фиш онлайн

    Според линка аз нямам книжка...
    Зададените от Вас данни за СУМПС и ЕГН/ЛНЧ/ЛН не се отнасят за едно и също лице
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #47
      От: Платен фиш онлайн

      За всеки случай си носете винаги документа от плащането /плащанията/. Миналата седмица ме спряха по Търновско. Имаш, казват, три неплатени фиша, вземаме ти книжката. Възмутен, вадя папката с платежните и доказвам плащане на два от фишовете. Третия фиш беше за един от шофьорите на служебна кола, дадох му го, веднага щом ми го връчиха, а калпазанина не го платил. Взеха ми книжката с обещанието, ако веднага им занеса платежното, няма да изпратят книжката по служебен път до София /разбирай почти месец без книжка/. Естествено, по най-бързия начин им занесох платежно, понеже успях да направя превод в банка. Ако беше половин час по-късно и бях изтървал банката, щях да остана без книжка. А интересното е, че за платените фишове ходих на крака в КАТ, за да ми отразят плащанията от пролетта и да взема от НАП удостоверение за липса на задължения. В НАП се заличиха, а в таблета на пътните полицаи не са се заличили. Така че, ако искате да не оставате без книжка, макар и временно, носете си платежните документи.
      На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
      "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

      Коментар


      • #48
        От: Платен фиш онлайн

        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
        Според линка аз нямам книжка...
        Зададените от Вас данни за СУМПС и ЕГН/ЛНЧ/ЛН не се отнасят за едно и също лице
        Знаех си че и тука имаме купени книжки

        Коментар


        • #49
          От: Платен фиш онлайн

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Знаех си че и тука имаме купени книжки
          Ми да, десет лева от ония с Георги Димитров...
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #50
            От: Платен фиш онлайн

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Знаех си че и тука имаме купени книжки
            Ми да, десет лева от ония с Георги Димитров...И личната карта,и задграничния и тях съм ги плащал !
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #51
              От: Платен фиш онлайн

              Направо я връщай и си искай обратно агнето.

              Мани майтапа, ще вземе да ти цъфне невалидна някъде на майната си по Европа и има да се разправяш до 101 и обратно.

              Коментар


              • #52
                От: Платен фиш онлайн

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Направо я връщай и си искай обратно агнето.

                Мани майтапа, ще вземе да ти цъфне невалидна някъде на майната си по Европа и има да се разправяш до 101 и обратно.
                Ще изчакам до края на седмицата да си оправят малоумния сайт и ще ходя да се разправям. Че често съм в чужбина .
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #53
                  От: Платен фиш онлайн

                  Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                  Според линка аз нямам книжка...
                  Зададените от Вас данни за СУМПС и ЕГН/ЛНЧ/ЛН не се отнасят за едно и също лице
                  И при мен е същото
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Платен фиш онлайн

                    Според системата нямам никакви задължения . Моята книжка струваше 2.55 лева
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #55
                      От: Платен фиш онлайн

                      Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                      И при мен е същото
                      Ще си признаете вие.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Платен фиш онлайн

                        Егати тъпнята!
                        От нямане какво да правя и подтикнат от настоящата тема взех че се самопроверих. Излезе, че имам да давам 20 лева, ясно си спомням за какво и кога (паркиране) а още по ясно си спомням че им преведох въпросните 20 лева, а пък платежното още по ясно го потвърждава!
                        Ба* тая система! Как да го изчистя без да дам още 20 лева?
                        За протокола - не съм за 20 лева, въпроса е принципен!!!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Платен фиш онлайн

                          Няма открити задължения по избраните от вас критерии.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • #58
                            От: Платен фиш онлайн

                            Моите 20 лв., заради които подхванах темата, също излизат, но чакам и НП за каране без винетка, та като ходя до КАТ ще си нося и платежното за 20 - тя лева да видим какво ще кажат.
                            Иначе системата била в тестов период, не им се нервете, искали да видят кое, как и тогава щяла да тръгне официално. За официалното - трябвало да пише на техния сайт.
                            Не бързай ако искаш да стигнеш
                            __________________________________
                            Discovery II TD5 10P

                            Коментар


                            • #59
                              От: Платен фиш онлайн

                              Системата си работи, но май е само за СУМПС-та издадени само в София или нещо подобно. Не обхваща цялата страна, защото е още тестова.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #60
                                От: Платен фиш онлайн

                                Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                                Системата си работи, но май е само за СУМПС-та издадени само в София или нещо подобно. Не обхваща цялата страна, защото е още тестова.
                                Не!
                                Проверих, имам да давам 20 лв. - фиш.
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X