Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Платен фиш онлайн

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Платен фиш онлайн

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

    Иначе в контекста на темата - държавата трябва да се сведе до минимум (съдилища и с много много уговорки полиция), като също така се премахнат всички преки данъци. БВП ще се увеличи минимум 10 пъти в резултат на което.

    Ама ще трябва и мааалце петрол/метан за тази схема.

    Коментар


    • #32
      От: Платен фиш онлайн

      Нищо не трябва.
      Математическия модел е елементарен, изисква познания на гимназиално ниво.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Платен фиш онлайн

        Бреййй. Как никой не се е сетил за такава чутовна схема, сал наш Търтей закопа наведнъж Смит, Маркс, Кейнс, Пол Пот и Меркел с един ход.

        Коментар


        • #34
          От: Платен фиш онлайн

          Ти да видиш чудо, а.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: Платен фиш онлайн

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Преди време ми лепнаха стикер за неправилно паркиране.

            ОК - верно си беше, отидох в банката и си го платих след няколко часа - на другия ден заминавахме на почивка, и да не се отече работата.. Пък и Общинската банка, дето събира Общинските глоби, ми е на едно общинче разстояние.
            Взеха ми паричките, дадоха ми документите, и..

            И след 6 месеца получавам едно ядно писмо от Общината ( главното О да се чете много мъъъничко о), в което ме уведомяват, че ако не си платя двайсетте кинта, ще бъда осъден на смърт, и конфискация на имоти на семейството до девето коляно.

            Брех, за късмет не си бях чистил жабката от тогава, и намерих избледнелите банкови документи.

            Написах едно отровно писмо до всички хаирсъзи, от които зависеше решението, заведох го в общината - секретарките там се напикаха от смях, като го прочетоха, и не щеш ли - отговор получавам - препоръчан, подпечатан, парфюмиран и дезодориран лично от кмета ( също с малко к).

            И видиш ли, поради това, че нямало съгласуваност между това, което е платено по банков път ( не, че може да се плати по друг път) и базата им данни, затова се било получило така, ама повече нямало да се получава така, и ви се извиняваме, ама вие внимавайте къде паркирате, щото нали, ние бдим и глобяваме безмилостно.

            Сиреч, компютърната им система била виновна за това, че не си следили плащанията.

            Ама не е проблема в компютърната им система, никак.
            Защото един много близък ми човек отговаряше тогава за тая система.

            И като коментирахме вечерта - що така - отговора беше....

            абе - Лопе ДеВега, за тоя, дето знае вица....


            Това е отпреди времето на таблетите, де, дето всяка сутрин се чуват поне по 5 доклада в ефир, че таблет номер еди-кой си няма връзка с мобилната мрежа...

            Всичко е Лопе Де Вега...
            То тия общинските не ги ли обяви съда за незаконни ? Миналата година ми бяха закачили на чистачките един щото съм си паркирал моята кола пред моите гаражи а аз естествено си ги сложих някъде
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #36
              От: Платен фиш онлайн

              Да се върнем на фишовете.

              Днес направих нарушение / по моя вина минах на получервено /, куките втасаха на секундата. Минава си всичко по реда - документи,л.к. свидетелство и т.н.
              Нарушил нарушил как говорят - пишем акт. Викам Ок.
              Но при проверка се установи ,че има ел.фиш и пичовете ми показаха нещо на таблета. Казаха че ще ми го връчат.
              Писаха си акта. Разбира се малко се побъзиках с въпроса че в много държави се прави десен завой на червен светофар. Разбира се попитах и защо са трима в колата и не са ли много.Отговора че началника ги е пратил толкова на брой.
              Добавих им че подавам като съвестен гражданин сигнал за 4 на брой коли неправилно паркирали и че е необходимо да се погрижат и че действат избирателно.
              Както и да е. Разделихме се / с акт в джоба / ,но въпроса ми е защо не ми връчиха ел.фиш. Принтер ли имат в колата.Мастилото ли е свършило.
              Въобще как става тази работа.
              Да не излезе че са ме уведомили - а пък аз и не знам и номера на фиша.
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • #37
                От: Платен фиш онлайн

                Не са ми връчвали, но и ти и те трябва да имате еднакви екземпляри или от фиша или от раЗписката. Демек ти трябва да си подписал и техният и твоя екЗемпляр. Ако не, значи не са ти връчили нищо.


                Коментар


                • #38
                  От: Платен фиш онлайн

                  Нищо не ми връчиха в крайна сметка. Та затова ми е въпроса - Какъв е механизма за връчване на ел.фиш при проверка.
                  Трябва да го разпечатат ли в подвижната лаборатория Хюндай.Не знам казаха в началото че имам фиш и ми показаха нещо на таблета и толкова.
                  После забравиха или навярно нещо технически им куцаше.
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • #39
                    От: Платен фиш онлайн

                    Трябва да разпечатат фиш, в който има данните за нарушението, МПС, дата, скорост, нарушените разпоредби и глобата, снимка и разписка. Принтират ги в мобилни принтери. Същото квото би получил и ако дойдат да ти го донесат у вас.


                    Коментар


                    • #40
                      От: Платен фиш онлайн

                      Ясно значи не са имали възможност да разпечатат чудото.
                      only 4 x 4,sim AWD

                      Коментар


                      • #41
                        От: Платен фиш онлайн

                        https://e-uslugi.mvr.bg/ESP.Web.Port...tService/Index
                        Вече може да се провери онлайн дали имаш глоби от КАТ.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Платен фиш онлайн

                          когато работи.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Платен фиш онлайн

                            В момента работи!И Лъже!Имам фиш от 04,03,2017 за 10лв,който платих по банков път на 14,03,2017,тук не е отразено!
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Платен фиш онлайн

                              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                              В момента работи!И Лъже!Имам фиш от 04,03,2017 за 10лв,който платих по банков път на 14,03,2017,тук не е отразено!
                              Не е ли идеята само неплатените глоби да показва?

                              Коментар


                              • #45
                                От: Платен фиш онлайн

                                Някой има ли представа решението на върховния съд от началото на тази година , относно давноста на глобите да е 2 години , дали реално е в сила и каква точно е процедурата след като минат двете години , а задължението стои като неплатено ?
                                Който търси , намира !
                                Човекът е човек, когато е на път !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X