Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Платен фиш онлайн

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Платен фиш онлайн

    На 04,03,2017 ми написаха фиш за 10лв.Платих до онлайн на 10,03,2017.По съвет на катаджията дето ми го писА да съм изчакал 10ина дни!Да не спазвам 7 дневния срок,описан на фиша че се бавели!На линка по горе ми излиза неплатен!!!Обадих се в пътна полиция Ботевград,прехвърлиха ме към отдел наказателен и много коректно ми обясниха /мацка с омайно гласче/ че не съм бил пръв нито последен с тоз проблем!!!
    Да съм си носел фиша и платежното и да съм си сФиркал /е колко бумаги да носа бре/!Нямало да има ядове при евентуална проверка!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #17
      От: Платен фиш онлайн

      Не извлечение, а копие на преводното нареждане трябва да си носиш, с печат от банката В основанието трябва да пише серията на фиша Ако фарфуй е достатъчно тъп, може пак да ти свали табелите. Нищо не можеш да направиш по време на проверката, за да си гарантираш, че няма да ти ги свалят. Ако ти се случи, моя съвет е да впиеш възражнения, че на място си представил доказателства за направеното плащане, преводно нареждане еди кое си и го прикрепяш като неразделна част от самият АУАН.

      Коментар


      • #18
        От: Платен фиш онлайн

        На 11.04.2017 ми направиха фиш за фарове, на следващия ден го платих чрез онлайн банкиране. Току що проверих в горния линк и ми излезна "Няма открити задължения по избраните критерии".

        Коментар


        • #19
          От: Платен фиш онлайн

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Размечтахме се нещо.
          Да помечтаем и по ЕГН ..............................
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • #20
            От: Платен фиш онлайн

            Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
            Дотук равен резултат, ако писалият преди мен е платил онлайн. Иначе казано може би системата работи, но й трябва време. Въпросът е през това време ако излезеш в таблета на проверяващия пътен полицай „кво праим ся“?
            Платих през банка.
            Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
            Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

            Коментар


            • #21
              От: Платен фиш онлайн

              Преди време ми лепнаха стикер за неправилно паркиране.

              ОК - верно си беше, отидох в банката и си го платих след няколко часа - на другия ден заминавахме на почивка, и да не се отече работата.. Пък и Общинската банка, дето събира Общинските глоби, ми е на едно общинче разстояние.
              Взеха ми паричките, дадоха ми документите, и..

              И след 6 месеца получавам едно ядно писмо от Общината ( главното О да се чете много мъъъничко о), в което ме уведомяват, че ако не си платя двайсетте кинта, ще бъда осъден на смърт, и конфискация на имоти на семейството до девето коляно.

              Брех, за късмет не си бях чистил жабката от тогава, и намерих избледнелите банкови документи.

              Написах едно отровно писмо до всички хаирсъзи, от които зависеше решението, заведох го в общината - секретарките там се напикаха от смях, като го прочетоха, и не щеш ли - отговор получавам - препоръчан, подпечатан, парфюмиран и дезодориран лично от кмета ( също с малко к).

              И видиш ли, поради това, че нямало съгласуваност между това, което е платено по банков път ( не, че може да се плати по друг път) и базата им данни, затова се било получило така, ама повече нямало да се получава така, и ви се извиняваме, ама вие внимавайте къде паркирате, щото нали, ние бдим и глобяваме безмилостно.

              Сиреч, компютърната им система била виновна за това, че не си следили плащанията.

              Ама не е проблема в компютърната им система, никак.
              Защото един много близък ми човек отговаряше тогава за тая система.

              И като коментирахме вечерта - що така - отговора беше....

              абе - Лопе ДеВега, за тоя, дето знае вица....


              Това е отпреди времето на таблетите, де, дето всяка сутрин се чуват поне по 5 доклада в ефир, че таблет номер еди-кой си няма връзка с мобилната мрежа...

              Всичко е Лопе Де Вега...

              Коментар


              • #22
                От: Платен фиш онлайн

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                ...

                Ама не е проблема в компютърната система ...
                Вени, имайки удоволствието да живееш в КМБ вече си се примирил, че трябва да имаш пълен архив на хартиен носител, но да живееш с мисълта, че трябва непрекъснато да доказваш, "че си невинен" на мен поне ми е в повече.

                Коментар


                • #23
                  От: Платен фиш онлайн

                  Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                  Вени, имайки удоволствието да живееш в КМБ вече си се примирил, че трябва да имаш пълен архив на хартиен носител, но да живееш с мисълта, че трябва непрекъснато да доказваш, "че си невинен" на мен поне ми е в повече.
                  .. и кво?
                  Няма да им живеем повече, мамка им?

                  Това ли е решението?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Платен фиш онлайн

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    .. и кво?
                    Няма да им живеем повече, мамка им?

                    Това ли е решението?
                    Не

                    Решението е пушка и наред. Щото на много, когато и да ги гръмнеш все им е прекалено късно.
                    Кто приключа сагата с нап ще изокам и аз.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Платен фиш онлайн

                      Въщност, ти как виждаш съвременния Левски?
                      Васил Кунчев имам предвид?

                      И как виждаш съвременната рая, която е тръгнал да буни той?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Платен фиш онлайн

                        Как да ти кажа.
                        Единия ми прадедо е съратник на въпросното лице Кунчев.
                        Същия този е бил дребен банкер или както са му викали тогава лихвар. Стартовия си капитал е взел от една баба туркиня гадна поробителка.

                        Совите никак не са това което са.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Платен фиш онлайн

                          То въпроса ми беше малко по-широкомащабен, ама това не променя необходимостта да поседнем пред голяма маса в някой петък, та до неделя?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Платен фиш онлайн

                            Не пречи разбира се, даже си е крайно време да се организираме
                            Свободата е достъпна само за тези които са я пожелали. А повечето роби я възприемат просто като начин да притежават собствени роби.
                            Тия дето искат нова система без роби са трима на кръст.

                            Иначе в контекста на темата - държавата трябва да се сведе до минимум (съдилища и с много много уговорки полиция), като също така се премахнат всички преки данъци. БВП ще се увеличи минимум 10 пъти в резултат на което.
                            Последно редактирано от turtey; 05-06-17, 21:03.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Платен фиш онлайн

                              Ще трябва да търсим механа в Браила...

                              Минаваме на алтернативен начин на комуникация, да не пречим на форумЪт

                              Тъмороу сабахлен.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Платен фиш онлайн

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                БВП ще се увеличи минимум 10 пъти в резултат на което.
                                Това след механата ли?
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X