Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със Santa Fe 1, 2005, CRDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем със Santa Fe 1, 2005, CRDI

    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
    Въпроса е комп-а от къде получава информация за да регулира тока на електромагнита и да даде команда "повече ток за повече въртящ момент"
    От същите датчици, които са и за ESP. Датчиците на ABS-а, от педала на газта, датчик за завъртане на волана. Електронния модул бил някъде в таблото - има го в ръководството.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #17
      От: Проблем със Santa Fe 1, 2005, CRDI

      Благодаря на всички за отговорите. Аз реших да рискувам, купих колата и вече имам проблеми. Отново изби масло от хидравликата - все още не съм видял откъде е, но ми се стврува, че в казанчето маслото се разбива със страшна скорост (високо налягане?). Второто е, че след като я покарам се включва някаква защита и не мога да вдигна повече от 3000 оборота - като изключа колата и я запаля отново работи нормално известно време и после пак се случва същото. Също така на моменти пропушва доста. Ще пиша като имам подробности за причините... като изключим тези неща колата ми харесва...

      Коментар


      • #18
        От: Проблем със Santa Fe 1, 2005, CRDI

        Честито!
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X