Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за колела Touareg без теглич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник за колела Touareg без теглич

    Здравейте,
    от доста време се каня да купя багажник за Туарега, проблема е че имам теглич на Thule, но нямам накрайника с топката която се сваля. Ходих в Росиньол не могат да ми продадът само топката и ми казаха, че ако ми сложат багажник, който се монтира на вратата ще ми потрошат горната пластмасовата лайсна която е на вратата. Може ли да ми налеете малко акъл, какво е най-удачното решение за моя проблем ?
    Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

  • #2
    От: Багажник за колела Touareg без теглич

    Поразрови из Ибей и нета. Има решения и за закачане за задната врата както и такива за таван ако това за теглича не става

    Коментар


    • #3
      От: Багажник за колела Touareg без теглич

      И ако се монтира както требе ляга на ръба на вратата и долу на бронята

      Коментар


      • #4
        От: Багажник за колела Touareg без теглич

        Първоначално публикуван от Mortos Преглед на мнение
        Здравейте,
        от доста време се каня да купя багажник за Туарега, проблема е че имам теглич на Thule, но нямам накрайника с топката която се сваля. Ходих в Росиньол не могат да ми продадът само топката и ми казаха, че ако ми сложат багажник, който се монтира на вратата ще ми потрошат горната пластмасовата лайсна която е на вратата. Може ли да ми налеете малко акъл, какво е най-удачното решение за моя проблем ?
        За задната ли врата става въпрос? За джипка най-чистата работа си е да е на теглича - лесно се товарят и не закрепваш разни ремъци и куки по колата. Според мен ще си струва усилията да намериш Thule-то.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X