Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Детско ATV модели, подръжка, резервни части

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Детско ATV модели, подръжка, резервни части

    Колеги, дядо съм. Внука е на 10г и е с бензин в кръвта.


    Детско АТВ за деца до 12г. Цена до 1200лв. До толкова може да отделим с бабата.


    Има такава тема от 2007г, но е заключена. А и от тогава много неща са се изменили, много нови компании са на пазара.
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=9637


    Самият аз нямам опит с такова чудо на техниката. Но внука, все за това говори. Вероятно ще бъде един от вашата гилдия, като порасне още малко.Чета в някой форуми, че отделни модели са толкова нестабилни, че се продават в комплект с инвалидна количка.


    Гледам цени от 300лв започват на някои китайчета.


    Интересува ме АТВ, което не е за един ден употреба.


    Поддръжка, резервни части.


    Откъде може да се закупи, линк към магазина.


    Евтиното не трябва да се компенсира с лошо качество!Идва лято, темата ще бъде полезна на много татковци.

  • #2
    От: Детско ATV модели, подръжка, резервни части

    И моят внук се заглежда по техники с бензин ама за сега отбивам атаките да си кара колелото.

    На въпроса: И аз не съм голям спец но покрай синовете чувам разни неща, да ти кажа има както си видял разни модели.

    Зависи колко ти е едро момчето и отам да почнеш с избора, според мене вземи едно от средните модели със 110 кубика четиритактов двигател.

    Не са много мощни а двигателите са им добри за твойта цел имат си ръчни скорости със съединител на кормилото и на лоста за скоростите.

    И като цена не са много скъпи а пък са доста издръжливи при подходящо обслужване.

    Марки има разни , най-добре се разходи по складове и магазини послушай какво ти хвалят различните търговци да се пограмотиш на тая тема и сам ще си

    решиш в един момент.

    Дано съм ти от полза.
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

    Коментар


    • #3
      От: Детско ATV модели, подръжка, резервни части

      То се видяло, че ще се купува. Натам отиват работите
      Някой магазин в Бургас?

      А тук какво намерих за детски АТВта:
      •Китайче 125кб., Никон около 1500лв., ново. Доволен съм.
      •PENTORA125 Model Y45, гуми 8 цола. Определено съм доволен. В София от Илиинци.
      •Абе, най-стават Максис.
      •Поларис имат много добри детски атв-та и са с 90cc и 50cc двигатели. Имат детски ключ както на джетовете ако падне детето да се изключи двигателя. С напълно истинско окачване което е доста здраво и ако искаш едно истинско детско атв мисля че това ще е твоята машина.
      •Гумите трябва да бъдат 8“ или 9“. Такива ATV са монтирани на по-усилени рамки.
      •ATV със 7“ гуми е определено малко, много детско.
      •4 гуми за атв китайски струват около 600-700 лв. За останалите 100 лева не може да взимаш и едно колело.

      Съвети от интернета:
      АТВ го вземи от твоят областен град, че като стане нещо, да ги търсиш да го оправят.
      Трябва вносителят да има верига от магазини, един от тях в твоят град.
      Отиди и виж какви резервни части е внесал с АТВто.

      Давайте информация, дори и втора употреба, но сравнително ново.

      Коментар


      • #4
        От: Детско ATV модели, подръжка, резервни части

        И още различни мнения от форумите:

        kingway 110 кубика
        Raptor 50 - Ако искате да споделителюбовта си към всъдеходите с вашите деца, няма по-добро начало от модела Raptor50. Създаден специално за деца от 6 години и нагоре (под родителски надзор),това е умалена версия на по-мощните машини от серията Raptor, с 49-кубиковчетиритактов двигател с автоматична трансмисия и карданно задвижване с минималнанеобходимост от поддръжка
        китайско АТВ от Вромос.....за ценатае перфектно,а за качеството - по добро на пазара не съм срещал
        Поларис имат много добри детскиатв-та и са с 50cc двигатели. Имат детски ключ както на джетовете, ако паднедетето, да се изключи двигателя. С напълно истинско окачване, което е достаздраво и ако искаш едно истинско детско атв, мисля че това ще е твоята машина.

        Коментар


        • #5
          От: Детско ATV модели, подръжка, резервни части

          Когато търсиш:
          търси да е с задна ос 22мм не 18мм
          мотора да нее висящ, а да има опора и отдолу
          и да е с ръчни скорости (това е за 110сс).

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X