Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една от забележките при предишните ризи бяха копчетата. На този дебел плат идваха възмънички, трудно се работеше с тях, илиците се деформираха (особено в зоните с по- голямо напрежение) и се саморазкопчаваха. Днес пристигнаха няколко мострички от 16 мм, от които съм подбрал три. Бялото ще се боядисва, другите две, мисля ще са подходящи и за какито, и за сахарата.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP3420.JPG
Прегледи:286
Размер:602.7 КБ
ID:6959665

    По принцип, четирите дупки предполагат по- здраво зашиване, но имам наблюдения, че отслабва самият материал в мястото на пришиване и копчето е по- склонно към счупване. Лично на мен, най- много ми допада лявото.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • Нека да е лявото тогава!Аз боядисани работи не харесвам,защото има навика да им падне боята...и пак ще стане бяло.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • Най-добре е ако може да намерите ей такива копчета. Водят се BDU buttons, здрави са и седят много добре на подобен тип дрехи..

        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • Тропчо
          Тропчо коментира
          Редактиране на коментар
          На снимката не си личи, но лявото е със скосени ръбове. Само дето, не е издълбано в средата.

      • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
        Наясно съм, че не съм в правилната тема, но ще я използвам.
        Трябва да знаете колеги, че освен ризи за гората, освен ризи и панталони за сватби и балове, Венци шие страхотни работни облекла. Днес получихме екипите на медицинския център, отлични са.
        Девойките много ги харесаха. Искате ли да изпратя снимки, с облеклото или без
        Венци, благодаря приятелю!
        И е време да минеш, за да се видим на живо.
        Стягай се Венци, скоро ще правим нова поръчка. Персоналът се увеличава и трябват още дрешки.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение

          Стягай се Венци, скоро ще правим нова поръчка. Персоналът се увеличава и трябват още дрешки.
          Глей, какво нещо. Седиш си и нищо не правиш, клиентът ти расте и се развива, и ти увеличава оборота! Баси кефа!
          Жоро, каквото и когато кажеш.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • За материала дето беше питал. Тънката червената трябва да се глади, много се мачка след пране. Дебелата някак си по добре стой, дори да не я изгладиш се носи и не те е срам много . Та като се избира материала, дали има значение и кой по няма нужда от гладене.
            "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

            Коментар


            • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
              ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
              Редактиране на коментар
              Гладене за гората ?!?!?!?!

            • ssaattyyrr
              ssaattyyrr коментира
              Редактиране на коментар
              Е я да съм си хубав бе, може някоя самодива да срещна

          • Моята (брик) още става, но бих взел още една със следните бележки:
            - за копчетата - най-важно е илиците да им съответстват по размер и най-долния илик на пъпа да е хоризонтален;
            - повече проветрение под мишниците;
            - кройка: за 3XL турците го пишат "рахат фит", щото раменете не растат пропорционално на талията и широки ръкави, че като се навият да не стяга;
            - нищо излишно: тайни джобове, двойни джобове, подплънки на гърдите, копче на яката и сложното закопчаване на навитите ръкави - по-добре да ги няма;
            - и ако може боята да не пуска, че жената я пере само на ръка и ми го напоня всеки път.
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • jordanov sv
              jordanov sv коментира
              Редактиране на коментар
              Лек коментар по тире четвърто. Все пак това е риза "за гората" и въпреки кавичките ако приемем че това е малко по-специализирано облекло нищо от изброеното не е излишно.
              За копчетата и илиците отдавна го казахме и там нещата явно ще се коригират.
              И аз съм с брик и съм доволен, ползвам я по предназначение.

            • kbot
              kbot коментира
              Редактиране на коментар
              В тайния джоб веднъж сложих нещо и се откри чак при прането
              А с финтифлюшката е доста трудно да си закопчееш навитите ръкави в движение.
              Иначе харесвам пипнатите неща - примерно дупките за очила на джобовете са уникално полезни!

          • Вече имам разчетите, ризата ще струва 90 лв. с ДДС. В момента правим пробите за свиваемост, скоро ще снимам актуалните два цвята.
            Има и един тънък момент! Плащането ще става САМО по банков път, срещу фактура. Ако някой не го устройва, да ми пише на ЛС, за да мислим друг вариант.
            Куриерът ще е за сметка на получателя.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • Дай да видим размерите,че нещо имам съмнения за разминаване в размера рамена/корем тип хл/2хл.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • Очаквам цвета и размерите. Успех!
                LZ1AIV

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X