Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

    Ъхъ...
    Не винаги празните плажове са лоши
    Прикачени файлове
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
      Моите предпочитания ме карат да препоръчвам на всички да ходят в Гърция. На мен си ми е добре по българските плажове, само да са максимално празни.
      Кауза пердута (а и извън времето), посетителите на българските плажове, отдавна са повече от всички българи (та няма значение, дали такива има по тях). Не че в Гърция - и още по-отпреди, и още по-повече от гърците - това не е така.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

        Има и у нас, ама към септември, пък и са много на север.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

          Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
          Темата не е ли за "SPAM", вече
          ... На мен си ми е добре по българските плажове, само да са максимално празни.
          Когато са максимално празни са и минимално топли. :-)
          Проблемите с пренаселеността на плажовете е малка част от комплексните проблеми на тур. бранш по черноморието.

          Коментар


          • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

            Моля, не ходете на българското черноморие, много е зле
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
              Когато са максимално празни са и минимално топли. :-)
              Тц... Горе е доказателството.. 4 градуса S (ама не температура ) - колко да е 'минимално топло' - външна температура 27-28С с постоянен източен вятър около 3-5м/с, температура на водата 27-28С... И плажа празен - народа се кисне в басейна...

              П.С. сега се сетих - излъгал съм... Миналата година се топнах в нашето море - излязохме с катер на пуст плаж около 2км дълъг, с около 10 човека на него... Трудно достъпен (т.е. достъпен предимно от морето, без никакъв автомобилен достъп от брега)...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                Много е гадно в Гърция. Призовавам никой да не ходи, че стана много трудно с резервациите



                П.П.

                http://www.webcafe.bg/id_738626624
                Последно редактирано от ak101; 25-06-17, 09:39.

                Коментар


                • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                  Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                  Много е гадно в Гърция. Призовавам никой да не ходи, че стана много трудно с резервациите

                  П.П.

                  http://www.webcafe.bg/id_738626624
                  Оттам попаднах на свързана статия: „Скапаните гърци”, „шибаните византийци”, „студените немци”, „испанските мангали”, „грозните англичани”, „тъпите албанци”, „френските путьовци” – всички тези познати реплики са създадени от един незначителен и крайно мързелив народ – българския.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                    И коментарите отдолу, както си трябва.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                      От темата разбрах следното:
                      1. В Гърция е много хубаво
                      2. В Гърция трябва да се ходи минимум с 50 литра нафта в бидон, и още толкова рИкия, за да покажем какви сме отворени и да изпитаме гърците обичат ли ни, или ще ни 'конфискуват' автомобила
                      3. Нощува се само на забранените за това места

                      Да ви кажа - такива туристи и тук по черноморието не са много желани

                      П.С.
                      Да, някои от гърците са си запазили любезността към клиента, която я загубихме на доста места по нашето черноморие...При последното гостуване в Гърция замръквахме и попътно звъннах на един хотел до пристанището в Солун, в който бяхме отсядали преди години . Явно телефона ми е вкаран в някаква база данни, защото отсреща директно ми вдигнаха 'Здравейте г-н ХХХХХ', като че ли отсядам там през ден
                      Да, хотелите им не ми харесаха в сравнение с нашите (например споменатия по-горе хотел при първото посещение бе 4*, а при второто - без никаква промяна в интериора бе 5*, но с по-ниска цена )... Общо взето - за двойна цена в хотел получаваш качество с 1-2 звезди (и не само звезди, но и качество/комфорт) надолу в сравнение с нашите...
                      Става въпрос за инцидентни нощувки, а не за пакетни цени...
                      Последно редактирано от slowtraveler; 25-06-17, 12:38.
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        ...любезността към клиента, която я загубихме на доста места по нашето черноморие...
                        Ние никога не сме я имали.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                          Навярно това е било персонално отношение към теб Боголюбе
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Навярно това е било персонално отношение към теб Боголюбе
                            Персоналното отношение е подмазване, подлизурство, но не и любезност.
                            Каквото отношение към тебе като стара номенклатура със сигурност е имало и ще има
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                              М'да-да, балкантуристки келнер със Сейко - това си е направо единица мярка за любезност. Любезността почти няма граници (един такъв наскоро го демонстрира напрактика).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                                Нищо неможах да разбера...смятам да ходя до о. Тасос с пикапа и да си дърпам лодката на колесар...МОЖЕ или неможе?
                                Това за бензина в тубата е ясно...Преди 2 седмици бях в Кавала и на о.Тасос и имаше доста БГ коли с тегличи...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X