Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз със Кия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: И аз със Кия

    Да не си натиснал "window lock" ? Случвало ми се е ...
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #77
      От: И аз със Кия

      Е ако съм го направил ще е голям смях, после като слезна ще погледна, ама викам да сваля пак корите и да се опитам да смажа механизмите на стъклата, че нещо трудно се движат надолу.
      Някой затъмнявал ли си е задното стъкло, дали става с цяло парче или на ленти , че ми се вижда леко огънато стъклото.

      Коментар


      • #78
        От: И аз със Кия

        Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
        Разглобих вратите, размених копчетата, но нищо, работят само от шоферската врата, нито едно копче не работи по вратите дори след смяна на местата. Къде се намира модула за управление на ел. стъклата. някой имал ли е този проблем.
        Между пепелника и радиото трябва да е.

        Коментар


        • #79
          От: И аз със Кия

          Мерси, първо ще видя дали не съм натиснал копчето за заключване и тогава разглобявам.

          Коментар


          • #80
            От: И аз със Кия

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            Да не си натиснал "window lock" ? Случвало ми се е ...
            два
            Тея дни като идвам към Дупница ще черпя по бира, още не съм свикнал с толкова много екстрасенси в колата.

            Коментар


            • #81
              От: И аз със Кия

              Якажете мнение за тази гума

              Коментар


              • #82
                От: И аз със Кия

                И за тия има писамо в темата за АТ-тата. Моето впечатление е, че кумхото зимата е по-добро. Имам познат с тия силвърстони.

                Междувременно, ако ще гледаш силвърстона, можеш и gripmax да загледаш. И двете са копия на старото bfg at.
                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                Коментар


                • #83
                  От: И аз със Кия

                  Бе, ко им аресвате на тия гуми с дребна шарка?
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #84
                    От: И аз със Кия

                    Мойм да ги караме и по хАсфалта зимата
                    Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                    Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                    Коментар


                    • #85
                      От: И аз със Кия

                      Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                      Мойм да ги караме и по хАсфалта зимата
                      И лятото също.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #86
                        От: И аз със Кия

                        Да се похваля , днес смених номерата и ми се падна много готин номер. Обаче открих нещо много неприятно като я качиха на канала за сверка на шасито. Едвам намериха номера, не трябва да е почиствано там, трябва те да си го почистят. Открих от къде тропа отпред, пред лявото колело липсваше тампона на шасито, пред дясно почти разпаднал се, в краката също. Поръчах комплект всички 8. 120 лв. излизат от Пловдив от една фирма дето ги прави.Утре са при мен. Но установих че стават и от трактор некакъв, само че ще се получи около 3-4 см. боди лифт. Утре ще ги снимам като дойдат и през уикенда ще ги сменям.

                        Коментар


                        • #87
                          От: И аз със Кия

                          Още един въпрос, някой имал ли е проблем с клапите на парното. В момента е преместено на студено, а от централната конзола подухва топло.

                          Коментар


                          • #88
                            От: И аз със Кия

                            За клапите на парното, провери дали не са се откачили жилата от контролния панел. Не съм чул иначе някой от това да се оплаква. Колко топло ти подухва? Вън си е горещичко и е нормално без климатик да подухва топло.

                            От какъв трактор и какви тампони точно стават? Още не съм поръчал моите, та ако са по-изгодни тракторните... Бодилифта ше го излекувам с подрязване на тампона, това ми е най-малкия проблем

                            Зя номера на шасито е обща болка. Аз чаках процедура по пренабиване от кат. Няма да изпадам в подробности, само ще кажа, че го набиха на колонката между вратите... Търсят го на шасито нищо, че и на купето има и после го набиват на купето, където вече го има... За идиотизмите с номерата на двигателите хич не искам и да коментирам...
                            Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                            Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                            Коментар


                            • #89
                              От: И аз със Кия

                              Не по-малко безумие е и технологията на набиване на номера на шасито на корейците. Точков код, който и една ръка боя може да скрие. Все едно татуировка. За ръжда, няма смисъл да говорим.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #90
                                От: И аз със Кия

                                Понеже нещо съм се наточил днес или утре да сменям тампони на купето, вчера докато се прибирах от работа усетих пречукване на карето на кардана, някой сменял ли е и дали става от друга кола или си е само за модела. И втори въпрос- има ли филтър на купето, понеже ми продадоха такъв а не мога да намеря мястото му.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X