Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз със Кия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз със Кия

    Правилният размер!
    Най-добрият за малката категория джипки. От него нагоре се иска и мотор.
    Честито и със здраве!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: И аз със Кия

      Честито и от мен,със здраве да ги търкаляш!!!!

      Коментар


      • От: И аз със Кия

        Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
        Мойм да ги караме и по хАсфалта зимата
        AT гумите са си с летен каучук. Зимната гума си е зимна.
        Николай
        VITARA 1.6, 93 къса кабр
        КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

        Коментар


        • От: И аз със Кия

          Вчера докато скучаех реших да си монтирам новата придобивка. пристигна ми електронният термометър. Отне около 30 мин. Днес тръгвам на една лека разходка с маршрут Благоевград - Гоце Делчев - Триград. Тези дни ще споделя впечатления от термометъра.„Вчера го поразходих малко градско и ако е вярно това което показва съм много доволен от колицата. Предварително да отбележа че съм свалил климатичният радиатор и отпред сега влиза по-вече въздух. Другата седмица като го сложа ще видя какви са разликите.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170713_170415.jpg
Прегледи:1
Размер:240.3 КБ
ID:5759778Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170713_165051.jpg
Прегледи:1
Размер:160.1 КБ
ID:5759776Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170713_165217.jpg
Прегледи:1
Размер:223.1 КБ
ID:5759777Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170713_164936.jpg
Прегледи:1
Размер:150.9 КБ
ID:5759774Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170713_165024.jpg
Прегледи:1
Размер:208.5 КБ
ID:5759775Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170713_181304.jpg
Прегледи:1
Размер:185.1 КБ
ID:5759779

          Коментар


          • От: И аз със Кия

            Геца, добре се е получило. Само да попитам - защо избра термометър със светодиоден индикатор?
            Вечер няма ли да ти пречи светлината?
            Панайот Бърдарски
            0887 60 77 22

            Коментар


            • От: И аз със Кия

              И аз да попитам, колко струват тези термометри? До колко градуса мерят. И кебале от къде точно минава, не е ли точно над колектора?

              Коментар


              • От: И аз със Кия

                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                И аз да попитам, колко струват тези термометри? До колко градуса мерят. И кебале от къде точно минава, не е ли точно над колектора?
                На снимките се вижда от къде минава. Струва 15 лв. С доставката. Ако искаш ще ти пратя координати на момчето дето ми го прати. Мерят до 110 градуса..

                Коментар


                • От: И аз със Кия

                  И аз се интересувам-ако може координати ще съм благодарен.

                  Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • От: И аз със Кия

                    Поръчах вече от продавалника. Да видим какво ще стане...
                    В задната част на двигателния отсек не се вижда от къде минава... С някакво тиксо ли си го залепил?

                    Коментар


                    • От: И аз със Кия

                      Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
                      AT гумите са си с летен каучук. Зимната гума си е зимна.
                      Кажи го на тия от Кумхо, дето са им наболи и снежинка с планина и м+с. Джапат си във всякакъв сняг на едно с всяка чисто зимна джапанка, че и по-добре от бюджетните такива. Че и в калта се справят, но все пак с уговорката, че са ат и не са чисто кална гума, не са за геройства.

                      Диодната подветка на тия термометри не пречи вечер. Имам подобен волтмер, монтиран на къде по-близко до волана място.

                      Геца, чакам и аз отзиви, че ако си доволен ще заприходя и аз един.
                      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                      Коментар


                      • От: И аз със Кия

                        Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                        Диодната подветка на тия термометри не пречи вечер. Имам подобен волтмер, монтиран на къде по-близко до волана място.
                        Хммм...аз също поставих и волтметър, и понеже ми пречи неговата светлина, му нагласих един ключ - вечер го гася като карам на фарове.
                        Може би е въпрос на лично възприемане. Иначе термометъра си е голяма екстра!!!
                        Въобще не се чуди - взимай.
                        Спокойствието е голямо като гледаш реалните температури.
                        Янко - за теб дето раздаваш здраво газ по калта, термометъра май е задължителен
                        Панайот Бърдарски
                        0887 60 77 22

                        Коментар


                        • От: И аз със Кия

                          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                          На снимките се вижда от къде минава. Струва 15 лв. С доставката. Ако искаш ще ти пратя координати на момчето дето ми го прати. Мерят до 110 градуса..
                          С какво захранване е този с подсветката,че моят дойде със захранване 5 волта.
                          А другия без подсветка,е с някакви батерии.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0645.jpg
Прегледи:1
Размер:191.4 КБ
ID:5759880
                          Не можах да изтрая,отрязах му кабелите вързах една батерия и ужас.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0647.jpg
Прегледи:1
Размер:198.7 КБ
ID:5759884
                          Това не ми върши никаква работа,утре ще има кавга по телефона.
                          Иначе работи точно,но е само до +70 градуса.
                          Последно редактирано от georgipetkov64; 15-07-17, 21:01.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: И аз със Кия

                            Днес монтирах термометъра,но в движение не можах да го накарам да покаже повече от 77гр.
                            Мисля,че тази температура не е нормална/ако е верен термометъра/.А термостата си работи,
                            и стрелката на уреда си е на нормалното положение.Не знам,и на колко градуса ми отваря термостата,
                            но 77гр. работна температура ми се виждат малко за дизел.Ще пробвам и тези термометри които мерят
                            от разстояние,ако ми го дадат от работа.Очаквах нещо 80+ градуси.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • От: И аз със Кия

                              Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                              Кажи го на тия от Кумхо, дето са им наболи и снежинка с планина и м+с. Джапат си във всякакъв сняг на едно с всяка чисто зимна джапанка, че и по-добре от бюджетните такива. Че и в калта се справят, но все пак с уговорката, че са ат и не са чисто кална гума, не са за геройства.

                              Диодната подветка на тия термометри не пречи вечер. Имам подобен волтмер, монтиран на къде по-близко до волана място.

                              Геца, чакам и аз отзиви, че ако си доволен ще заприходя и аз един.
                              Нямам намерение да споря. Това ми го е казал човек разбиращ от гуми. Отделно, като си избиращ гуми, търсачките същото казват. Личният ми опит е с Бриджстоун Дуелър и Барум Бравурис и съвпада с казаното. Може Кумхо да са направили нещо специално.
                              Николай
                              VITARA 1.6, 93 къса кабр
                              КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                              Коментар


                              • От: И аз със Кия

                                Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
                                Нямам намерение да споря. Това ми го е казал човек разбиращ от гуми. Отделно, като си избиращ гуми, търсачките същото казват. Личният ми опит е с Бриджстоун Дуелър и Барум Бравурис и съвпада с казаното. Може Кумхо да са направили нещо специално.
                                От личен опит - Барума грам не става зимата, изкарах една с него на Паджерото, беше на една година гума, така го купих. На паркинг с навит волан не мога да тръгна, включвах 4х4. Миналата есен взех Дуратраци -не ми е трябвало 4х4 в нормални зимни условия, страхотна гума. И двете са АТ, но Дуратрака има и снежинка. Тази зима ще ги видя как ще са, не съм ги свалял.
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X