Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивата на VM Petroleum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Горивата на VM Petroleum

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    Нарочно заредих от всичко ...

    [ATTACH=CONFIG]916357[/ATTACH]

    Пише си всичко ... и не е на ВМ!!!
    И на тая е така .. от МНОГО време ..
    Който е от нашия регион я знае.
    Собственника го познавам и .. не е като некой да му дофинансира или "покрива" ..."разликата" ..
    Работи за себе си.
    Отделно му "проверяваме" горивата поне 20-30 човека познати .. всеки ден. Всичките.
    Няма издънка!
    И на мен да го кажеш като се върна другия месец.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #47
      От: Горивата на VM Petroleum

      Единтвената бензиностанцията на Марешки в София на околовръстното (доколкото знам ) ми е далече, но съвместявайки ходене в района по други причини вече за втори път пълня резервора до горе и изводите ми са много положителни. На цена от 1.82лв. за литър дизел, Дискавъри 1 300ТД с двигател на много километри (официално над 400 000) се държи добре и ми дава доста добър рзход и усещане за тяга (до колкото това е по силите на модела). Допускам че горивото не е от Лукойл а внос и това до някъде ми дава обяснение за тези изводи. Не изпитвам никакво доверие в Лукойлското производство.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #48
        От: Горивата на VM Petroleum

        Шкода Октавия 1,8 TSI - не го харесва марешкия 100 октана и това е. С такъв на Еко или Ром-а е ОК.
        O888 749-O86
        C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
        NC 750

        Коментар


        • #49
          От: Горивата на VM Petroleum

          Качеството е без съмнение. И върви и тяга има.....
          Въпроса е в количеството. Дали не е малко под ръба на позволената грешка?
          По компютър колата ми показа 6,7 разход дизел, по бележки на зареждане 7,5. Това е за 1100 км пробег.
          АИГ-Заваряване ООД
          Производител на заваръчни апарати "DEL"
          http://www.aigwelding.com
          0889 522 036

          Коментар


          • #50
            От: Горивата на VM Petroleum

            Най-лесният начин е зареждането в 20литрова туба на която наистина знаеш къде точно са 20литра.Отиваш сипваш и виждаш.Както мерят и те колонките с калиброваната канта.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #51
              От: Горивата на VM Petroleum

              Според мен количеството е точно, поне на колонките които сипвах. Дори втория път успях да налея около 73 литра а очаквах да е повече.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #52
                От: Горивата на VM Petroleum

                Всичко си му е точно, поне не по- малко от на останалите. Само дето се появиха и други с цени.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #53
                  От: Горивата на VM Petroleum

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  Само дето се появиха и други с цени.
                  Е това си далавера, да не се оплакваш?
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #54
                    От: Горивата на VM Petroleum

                    Първоначално публикуван от m4r1qn Преглед на мнение
                    Шкода Октавия 1,8 TSI - не го харесва марешкия 100 октана и това е. С такъв на Еко или Ром-а е ОК.
                    Аз съм със същия мотор и с неговия 95 не забелязвам проблем.
                    Какво се получава при теб? Не върви или вдига разхода?
                    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                    Seat Leon 2007 1.9 TDI

                    Коментар


                    • #55
                      От: Горивата на VM Petroleum

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      Само дето се появиха и други с цени.
                      Това да се чува, дано да потдържат и качество обаче и точност на мерене.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Горивата на VM Petroleum

                        Не съм я карал на 95, но със силния на Еко-то или на Ром-а върви повече сравнено с ВМ. ТСИ харесва силен бензин, наблюдението е върху 1,4 - три поколения от 2006-та да последното от 2017-та, 1,8 го потвърждава
                        O888 749-O86
                        C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                        NC 750

                        Коментар


                        • #57
                          От: Горивата на VM Petroleum

                          Лично аз нямам оплаквания от горивото на Марешки. Зареждам дизел за личните автомобили - Паджерото и Вектрата, а служебната Хонда я зареждам с бензин и газ. Нямам оплаквания.

                          На телефона, в Google Maps, съм отбелязал всички бензиностанции на Марешки из страната и когато си правя маршрут за някоя разходка, преценявам така нещата, че да мина през неговата бензиностанция. Понякога се е случвало да ми се увеличи пътят с над 50 км., но за мен има смисъл.

                          Това са моите 5 стотинки по темата.

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Горивата на VM Petroleum

                            Оня ден зареждам половин резервоар бензин А 95 при Марешки в гр. Сливен. В момента в който покарах малко на магистралата за първи път ми светна чека, сипах 40 литра от 100 октановия бензин на ОМВ, покарах малко, работата заспа и чека не светна повече, това ми се случва два пъти от същата бензиностанция, като първия път беше преди 2 месеца, едва ли ще зареждам пак там, явно качеството на бензина им се е поразвалило, поне на конкретната бензиностанция на Марешки в Сливен.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Горивата на VM Petroleum

                              Не вярвам това да е заради Марешки.
                              По-скоро(ако изобщо е от качеството на горивото) е от производителя, или шофьора на цистерната която снабдява бензиностанцията.
                              Колкото хора познавам, които зареждат на тези бензиностанции-всички казват, че нямат проблеми, поне не повече от другите бензиностанции.
                              Което иде да рече, че горивата са си все същите, просто в ценовата политика нещо са се сритали с големите.

                              Политиката също има пръст в това, но Марешки вече е в парламента, та каквото било досега-било. Кака се ожени и вече не е курва.

                              А как се надявах бат'Весо да отвори бензиностанция и в Шумен...Щях най-ревностно да зареждам всичките си мепесета там, а и щях да заведа цялата си рода, да мине с развято знаме с надпис VM да гласува за него.

                              Бат"Весо, моля те бе...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Горивата на VM Petroleum

                                Малко странно ми звучи това, за първи път ти светва чека, а ти се случва за втори път вече това?! Я пак, че аз нещо не схващам или...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X