Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къща в село

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Къща в село

    Предлагайте ако не е тухла метални конструкций, видове панели за всякакви идей съм отворен. Благодаря

    Коментар


    • #17
      От: Къща в село

      Ел.окабеляването с материалите на тая квадратура е грубо около 3000-3300
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Къща в село

        Ако ще наемаш фирма да ти строи до ключ , след като се спреш на една или няколко фирми които те устроиват като параметри цени , срокове , и др.

        Задължително за да си спокоен и сигурен какво и кога ще ти построят издири други техни клиенти дето са им строили и разговаряй с тях ЛИЧНО да се убедиш в корекноста на фирмата от първа ръка сам.

        Доста случай има на закърпени клиенти от уж мастити стройтели.
        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
        Място и хора към които да принадлежи ...

        Коментар


        • #19
          От: Къща в село

          Помисли за сглобяема двуетажна(някой лев спестен от покрив), с по големи стрехи .
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • #20
            От: Къща в село

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Колега, на 5-6км. от Поповица в посока Асеновград имам за продаване двор с двуетажна къща, която е по-добре да се събори, щото мангалите я разграбиха преди 10-15г., но тогава времената бяха такива.
            Къщата е в центъра на селото, зад "Културния дом" , със стопанска постройка и кладенец, а има и канализация.
            Та, ток, вода и канал има, и трябва само да построиш каквото искаш, без да вадиш никакви документи.
            Пиша тук, защото не знам дали имаш право на лични.
            Имам точният човек, със сигурност ще поиска оглед някой ден(кара тир).Търси си точно в този район.Искаш ли негов номер, или той да звъни някога си като се подвизава по БГ ? . Знаем се с него от 5-6 петиУетки.

            Разбира се колегата създал темата чисто хронологично има право пръв да прояви интерес.
            Последно редактирано от gucko; 28-05-17, 23:04. Причина: На опашката
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • #21
              От: Къща в село

              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
              Имам точният човек, със сигурност ще поиска оглед някой ден(кара тир).Търси си точно в този район.Искаш ли негов номер, или той да звъни някога си като се подвизава по БГ ? . Знаем се с него от 5-6 петиУетки.

              Разбира се колегата създал темата чисто хронологично има право пръв да прояви интерес.
              Колегата каза, че не проявава интерес.
              Звънни когато искаш, пък може и за по кафе ако имаш време.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #22
                От: Къща в село

                Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                Помисли за сглобяема двуетажна(някой лев спестен от покрив), с по големи стрехи .

                Здравейте, ами незнам с тези зглобяемите аз не разбирам но ми се струвам много тънки стените, апък и цената на масивна и зглобяема поне каквото видях аз е една и съща.. Но незнам за това искам компетентни мнения преди да отида при фирмата да си подредя повечето работи кое как го искам Блаодаря.

                Коментар


                • #23
                  От: Къща в село

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Ел.окабеляването с материалите на тая квадратура е грубо около 3000-3300
                  Те по принцип фирмата го прави окабелявнето и всички водопроводни услуги нали? (ако се договоря с тях)

                  Коментар


                  • #24
                    От: Къща в село

                    Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
                    Ако ще наемаш фирма да ти строи до ключ , след като се спреш на една или няколко фирми които те устроиват като параметри цени , срокове , и др.

                    Задължително за да си спокоен и сигурен какво и кога ще ти построят издири други техни клиенти дето са им строили и разговаряй с тях ЛИЧНО да се убедиш в корекноста на фирмата от първа ръка сам.

                    Доста случай има на закърпени клиенти от уж мастити стройтели.
                    Благодаря за съвета ще го направя това.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Къща в село

                      Искам и да попитам как се смята РЗП на едноетажна и двуетажна къща гледах из интернет и не мога да намеря как става.. примерно 100кв/м 1 етаж колко РЗП е без гараж мазе и т.н.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X