Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 22

Тема: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

Място
    Балчик
    Публикации
    103
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

Добър вечер !Да се представя и натреса при вас . От днес ще мъча това чудо да стане джип. То си е де ама чака работа и то доста. За сега съм на 500 км от дома по софия току що го купих и ако ме закара до варна ще го разцелувам .После вече е лесно малко по малко ще я бъде

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
    о897ч87о3о

Място
    Балчик
    Публикации
    103
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

Казвам се Симеон по принцип до сега и за на пред де си карам Реинджа но е слабо казано огромен и ми убива удоволствието от разходките .Решението се взе за секунди поради вече доста опит със много марки и модели .Критерият дизел цели мостове късичък и безпроблемен е от роки повече не намерих.

о897ч87о3о

Място
    Дупница
    Публикации
    5,621
    Точки (при гласуване)
    19

Добре дошъл в клуба на най-нетрошливите жипки!
    Приемаме, разбира се.
    Честито! Много да се слушате с Рокито! То пикапче, бе!
    Your conscience is all you can take to your grave.

Място
    Нови Искър
    Публикации
    3,087
    Точки (при гласуване)
    11

То външно си е джип ,даже и стойка вади.Ако няма скрити болежки ще се отвозиш.Честита машина и много безаварийни!Със здраве да си го караш!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

Място
    кв. Люлин, София
    Публикации
    216
    Точки (при гласуване)
    3

Поздравления! Изглежда много добре!
    Николай Савов
    Опел Фронтера А КБ, 2.0
    +359885 07 00 92

Публикации
    34
    Точки (при гласуване)
    0

Честито.
    Силата на вълните е в тяхното постоянство.

Място
    Видин
    Публикации
    16
    Точки (при гласуване)
    0

Честито да ти е,да се отвозиш с него по горите не ,по майстори.За стигане ,ще стигнеш само нафта трябва,но камъните в бъбреците ,като стигнеш Варна и скочиш в Ровъра няма да слезнеш вече от него.

Място
    Балчик
    Публикации
    103
    Точки (при гласуване)
    6

Роска вече подкрепям казаното от теб. Днес минах и преглед малко трудно че нямало седалки че нямало брони и тнт. остана утре да го прехвърля и на път. Ресори амове нови ама нови и вози като бетер каруца . Собственика каза че го предупреждавали да вземе по меки ама късно. Има сълзеше от нафтовата помпа или нещо такова но е минимално и не плаши.питах собственика дали е сменял ангренаж и каза че била със зъбчатки е това за тоя модел не го бях чувал. Обута със чисто нови кобри е но нещо не ме кефят имам едни гудриджи и като се прибера ще се слагат. Има си ръждичките но само по вежди и заден капак купе и шаси странно но перфектни. Като цяло благодаря за приема и ще пиша като я кача на подемникът какво е наистина дереджето.
    о897ч87о3о

Място
    София
    Публикации
    1,778
    Точки (при гласуване)
    15

Честито и със здраве да го караш! Лятото от 15.08 съм на Албена с моето добиче и може да мина да го видя и на живо
    ..................

Място
    София
    Публикации
    3,422
    Точки (при гласуване)
    17

Честито и от мен!
    Хиляди безаварийни километри!

Ако рокито е с оригиналения си двигател има ангренажен ремък.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

Място
    Нови Искър
    Публикации
    3,087
    Точки (при гласуване)
    11

Цитат Мнение на krackman Преглед на публикациите
    Роска вече подкрепям казаното от теб. Днес минах и преглед малко трудно че нямало седалки че нямало брони и тнт. остана утре да го прехвърля и на път. Ресори амове нови ама нови и вози като бетер каруца . Собственика каза че го предупреждавали да вземе по меки ама късно. Има сълзеше от нафтовата помпа или нещо такова но е минимално и не плаши.питах собственика дали е сменял ангренаж и каза че била със зъбчатки е това за тоя модел не го бях чувал. Обута със чисто нови кобри е но нещо не ме кефят имам едни гудриджи и като се прибера ще се слагат. Има си ръждичките но само по вежди и заден капак купе и шаси странно но перфектни. Като цяло благодаря за приема и ще пиша като я кача на подемникът какво е наистина дереджето.
    Обърни внимание на ГНПто ,да не те остави някъде, така както си сълзи малко.Да няма "глътна въздух и умря".
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

Място
    Балчик
    Публикации
    103
    Точки (при гласуване)
    6

Измих го със обезмаслител да видя от къде но не е карана над година явно се е разсъхнала помпата днес никакъв теч . Взех и хардтопа и седалките и един хаиджак абе друса че много твърди рвсорите задните те са за пикап ама се свиква.

о897ч87о3о

Място
    Балчик
    Публикации
    103
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на Жоро Танев Преглед на публикациите
    Честито и със здраве да го караш! Лятото от 15.08 съм на Албена с моето добиче и може да мина да го видя и на живо
    Жоро има доста общо във машините които имаме . Винаги си добре дошъл .0897487030 обаждай ще бъдете наши гости стига да сме по Балчик вече че малката вече 3 месеца по болници във София и съм по 2 пъти седмично по Столицата. Аз покраи проблемите си съм зарязал за сега социалния живот но вярвам че скоро ще си доиде детето във къщи и ще ми е по до срещи със хора.

о897ч87о3о

Място
    София
    Публикации
    1,778
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на krackman Преглед на публикациите
    Жоро има доста общо във машините които имаме . Винаги си добре дошъл .0897487030 обаждай ще бъдете наши гости стига да сме по Балчик вече че малката вече 3 месеца по болници във София и съм по 2 пъти седмично по Столицата. Аз покраи проблемите си съм зарязал за сега социалния живот но вярвам че скоро ще си доиде детето във къщи и ще ми е по до срещи със хора.

Благодаря за поканата! На малката и желая бързо оздравяване.
    ..................

Място
    Пловдив
    Публикации
    3,221
    Точки (при гласуване)
    19

Честита придобивка.
    Онзи там Лудия, дето ти е по пътя за Варна, нали го знаеш? Що не му звъннеш докато пътуваш да си поговорите за роувъри или пък за рокитa - зависи на къде ще тръгне мохабета
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

Място
    Балчик
    Публикации
    103
    Точки (при гласуване)
    6

Тянка аз и тебе няма да откажа за лафче . Знаеш Дидо какво му е мнението за Рокито

о897ч87о3о

Място
    Балчик
    Публикации
    103
    Точки (при гласуване)
    6

Ето започна се . Рокито си е много читаво като рама и задвижване но към купето някои се е отнесъл много зле. Взех решение понеже психически не издържам да го гледам така да се пооправи както и където може. Калниците предните си бяха като цяло добре със изключение на няколко дупки. Изрязохме ги за да може да влязат малко по големи гумета и ще се дозакърпят .
    Задните калници са много по зле но и там със малко повече труд се надявам да стане.
    Някои беше натъпкал картони ,подложки за ламинат и строителна пяна. Има надежда и за тях да станат но понеже ще се кара почти само за гора не мисля да гоня заводски вид , ще се скъсят малко отзаде .
    Сега събирам инфо за нещата които трябва да се сменят.
    Ангренажен ремък , тампони панхард и стаб щанга . Смених предни и задни накладки утре ще ровя каталози за тампоните да видя какво може да изпадне. Ще импровизирам някъква броня за пред кат понеже трябва да мина комисия за да го направиме 1+1 по документи . Има луфт във лагерите на сферите там ще мисля след като сваля мосът за ревизия но маи ако не са много скъпи ще се сменят и те . Сряда ще сменя всички карета на карданите въпреки че има само едно зле нека да са всички братчета като си въртят там да са новички.

о897ч87о3о

Място
    София
    Публикации
    3,422
    Точки (при гласуване)
    17

Ето малко информация за лаферите за страна, ако сменяш двете страни - всичко по две:

Сферите - два 30303 D. Буквата е специфична, определя наклона на ролките. Стават и с 30303.
    Главина - 32008 и 32009 по един от вид
    Семеринг на полуоската - 32х52х8, един
    Семеринг на главината - 55х78х12 един
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

Място
    Балчик
    Публикации
    103
    Точки (при гласуване)
    6

Супер инфо сърдечно благодаря.

о897ч87о3о

Място
    Балчик
    Публикации
    103
    Точки (при гласуване)
    6

Въпрос към патилите.
    Смених предни ,задни накладки,цилиндърчета и тръбички. Два проблема има уж няма въздух във системата ама спирачките са малко казано кофти .Има една измишльотина със пробка на рамата под пасажера може би и нея трябва да опитам да обезвъздуша.Другото е жилата на ръчната някои знае ли оригинален номер и къде ги има или замяна някъква .

о897ч87о3о

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Приемате ли нови членове?
    От razgele във форум TOYOTA
    Отговори: 21
    Последно мнение: 17-08-08, 14:05

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове