Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръка относно смяна на масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Препоръка относно смяна на масло

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    . Нещо ви цакат там...
    Не само с маслото, и с частите, не е нормално да ми прави 40% отстъпка търговеца за резервни части.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • #47
      От: Препоръка относно смяна на масло

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      Ма това е за Форд бе Ванка.
      Има си спецификации маслото, това че пише Форд няма значение. Здачата беше 5-20 под 20 лв.
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #48
        От: Препоръка относно смяна на масло

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Производитель: ООО "Техно Инжиниринг". Украина, 02099, г. Киев, ул. Оросительная 7
        Ама, мани го Гагич, той само в "Гугъл" рови, а "Гугъл", както знаем, е жидо-масонски контрадезинформационен проект. Друго си е ЕЖК или "един прЕател"
        Аха, ще се въздържа.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #49
          От: Препоръка относно смяна на масло

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          Нещо ви цакат там...
          Цакат ни не ами стой та гледай. Пак последните години доста паднаха цените. Вече си купувам маслото от магазина без супер-дупер отстъпка на същите пари.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #50
            От: Препоръка относно смяна на масло

            Що е толко скъпо това 5W20? С 5W40 троши мотор ли кво?
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #51
              От: Препоръка относно смяна на масло

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Ма това е за Форд бе Ванка.
              Нема Форд , нема GM (Крайслер си върти гъза за поредден път).Ма си има ора дет ша си сипват само от най-скъпото и най-рекламираното.Шот камиона ша живей с костенурките , а те (собствениците) ще си го ползват дотогава!
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #52
                От: Препоръка относно смяна на масло

                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                Що е толко скъпо това 5W20? С 5W40 троши мотор ли кво?
                Троши.На Абарт моторите от 1,4 със 180 кс. Ма Хемитата , нали са с по четири цилиндъра , и от ляво , и отдясно си делят по дваесе.Ма сигур , ако им разпределим по американски работен обем / мощност , па може и кг/мощност , за да го постигнат ще минат на другото.
                А защо е толкова скъпо - ми вече почна да не е толкова , чак.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #53
                  От: Препоръка относно смяна на масло

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  Троши.На Абарт моторите от 1,4 със 180 кс. Ма Хемитата , нали са с по четири цилиндъра , и от ляво , и отдясно си делят по дваесе.Ма сигур , ако им разпределим по американски работен обем / мощност , па може и кг/мощност , за да го постигнат ще минат на другото.
                  А защо е толкова скъпо - ми вече почна да не е толкова , чак.
                  Жеко, нали беше голем специалистор по крайслеровите недУразОмения, бря? Как може да не знаЙш защо иска 5w20 ?
                  Или и ти като онзи легендарен майстор на "Геги" - Еди ме запозна един път и ме пита: "Ама как, не си ли чувал за него?".
                  Та докарал той едно чистак-бърсак ново "Хеми" WK2 при Еди за "дилърска" диагностика и Еди му обяснява, че маслото му е сбъркано и това показва компа, а онзи рече и отсече: "Уредите са ти сбъркани! Аз си сипвам 5w30, щото знам, че това е! Другаде някъде е проблемът!"
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #54
                    От: Препоръка относно смяна на масло

                    КриФ съм Гагич!На приказки.В сервиза им сипвам по предписание (писал съм ти).И верно не е имало рекламации.Честно казано и оранжево Хеми - масло и филтри на 25 е литър не е скъпо.За тукашните мерки.Тя техниката не пита къде я експлоатират.Другото от лукаваго.
                    Няма дизелови , от вашия шаяк , да си бръмчат с 5, или 0W30
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Препоръка относно смяна на масло

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      Няма дизелови , от вашия шаяк , да си бръмчат с 5, или 0W30
                      Няма, а и тук, в този форумЪт има тема за светнал "Джеки Чан" на един "Крайслер С300" защо па как. Има и лечение, за тия, дето много настояват да карат такава кола с М10Д - софтуерно изключваш MDS-системата. Щото "20" е за да може едни соленоЙди да го спрат или пуснат да отваря клапаните на 4 от 8-те цилиндАра.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #56
                        От: Препоръка относно смяна на масло

                        Здравейте колеги, днес станах собственик на Тойота Ланд Крузер 120 дизел 2008 година, предстои ми смяна на масла и филтри, бихте ли ми препоръчали кое масло е подходящо за този джип като марка и вискозитет и къде другаде в Бургас могат да го сменят освен в официалния сервиз на Тойота? Джипа е на 303 000 кл

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X