Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

    Здравейте колеги,

    Както вече сте видели, OMV има рекламна кампания за промотирането на новото си високооктаново гориво MaxxMotion 100plus.

    Прави ми изключително добро впечатление, че тази кампания е правилно таргетирана - вместо да пускат пиари в новинарските статии, те искат да получат обратна връзка за качеството на новото си гориво от автомобилните форуми. Затова на пресконференцията, освен обичайните журналисти, бяха поканени и двама представители на Форума - Димитър Желязков и Стефан Козаров.

    Те описаха чутото на пресконференцията в 2 теми:

    Димитър Желязков:
    OMV MaxxMotion 100plus
    Стефан Козаров: ОMV MaxxMotion 100+

    Тъй като ОМВ се надяват да изградят дългосрочно сътрудничество с нашия Форум и тъй като бяха впечатлени от активността и компетентността, с която се коментират техните теми, те предложиха още нещо, което смятам за много хубаво:

    OMV ще подкрепят с 300 лева във вид на ваучери за гориво благотворителна акция на Форума.

    Няма никакви предварителни условия каква да е акцията. Разбираемо е, че не може да е нещо голямо, по-скоро става въпрос за нещо което така и така ще се прави, а те ще покрият 300 лева от разходите за гориво.

    Разбрахме се в тази тема всеки желаещ да предложи акция, която може сам да организира. ОМВ ще си харесат акция по тяхно усмотрение (няма никакви обективни критерии) и ще дадат ваучерите на човека, който я е предложил. Единственото условие е акцията да се състои във вида, в който е предложена и да има някакво доказателство за това, например тема във Форума със снимка.

    Ваучерите са 15 броя по 20 лева, така че могат да бъдат разпределени на няколко участника. Те важат за всякакъв вид гориво. ОМВ са убедени, че новото им гориво е много хубаво и всеки ще иска да го тества и да напише обратна връзка, но ако някой не иска, не е задължително.

    Ваучерите вече са в редакцията и могат да бъдат дадени веднага, след като ОМВ си харесат акция, която им се вижда смислена.

    Така че в тази тема очаквам вашите предложения за такава акция.

    www.offnews.bg

  • #2
    От: OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

    Браво на ОМВ - наистина помощта съвсем не е голяма, но от друга страна - съвсем точно таргетирана....

    Според мен единствено правилното използване на такъв тип помощи е за 'спасителни операции' - например зимното подпомагане/спасяване на закъсали населени пунктове, или пък лятото - недай-си боже - при акции, подобни на акциите при наводнените населени места...
    Затова (отново субективно) според мен не би трябвало да се бърза с разпределението - предполагам ОМВ също не са дали краен срок за реализация...
    За съжаление животът е такъв, че 100% ще ни предостави подходящ случай, при който тези ваучери ще са малка, но все пак помощ за главните участници в такава акция...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

      Акции (спасителни) периодично се случват от самосебе си. На част от тях се бърза и не са най-подходящият момент за "тестване".

      Доброволческата дейност е друго нещо, но там мероприятията са по-редки.

      Коментар


      • #4
        От: OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

        По време на акциите разбира се никой не мисли за талончетата... Но нищо не пречи след акцията талоните да бъдат дадени на участници в такива акции - нали са свършили горивото в резервоарите - тъкмо ще бъдат компенсирани...
        И в последствие може да се обяви, че дадената акция е подпомогната от ОМВ... Или трябва да се вее флага по време на акцията???!!
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

          Не става въпрос за спасителни операции, а за неща, които могат да се планират.

          Аз им разказах например за ежегодното почистване на района около плочата на Списаревски в Пасарел, за почистването на язовир Въча. Знам, че периодично се правят акции по оправяне на планински маркировки, оправяне на пейки и беседки, параклиси.

          Наскоро имаше акция за почистване на Разбоишкия манастир. Всъщност именно тази публикация в OFFNews бяха видели и от там им беше дошла идеята: https://offnews.bg/news/Obshtestvo_4...tml#ad-image-0

          А сигурно има и десетки други инициативи, за които не знам.

          Не се иска веене на знамето. Разбира се, едва ли ще имат против, ако се напише, че акцията е подпомогната от ОМВ, но нямат изрично условие.
          www.offnews.bg

          Коментар


          • #6
            От: OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

            Владо от мен БРАВО! Ей такива работи помагат много, нищо че са малки, дано станат повече. От моя страна разчитай, на каквато е нужна подкрепа...! OMV не са сбъркали, мисля тепърва ще могат да се уверят, че такива жестове са в основата на изключително успешни дългосрочни взаимоотношения...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              От: OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

              Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
              Не става въпрос за спасителни операции, а за неща, които могат да се планират.

              Аз им разказах например за ежегодното почистване на района около плочата на Списаревски в Пасарел, за почистването на язовир Въча. Знам, че периодично се правят акции по оправяне на планински маркировки, оправяне на пейки и беседки, параклиси.

              Наскоро имаше акция за почистване на Разбоишкия манастир. Всъщност именно тази публикация в OFFNews бяха видели и от там им беше дошла идеята: https://offnews.bg/news/Obshtestvo_4...tml#ad-image-0

              А сигурно има и десетки други инициативи, за които не знам.

              Не се иска веене на знамето. Разбира се, едва ли ще имат против, ако се напише, че акцията е подпомогната от ОМВ, но нямат изрично условие.
              Имаме поне още 5 курса с камиончето на Ники ScrapeHeap, до манастира за прекарване на строителни материали и дървен материал.
              Той в момента е "малцеболен", но с удоволствие ни предоставя камиончето безвъзмездно.
              Както и взема участие в акциите, достойно и според възможностите си.
              За което Благодарим и пожелаваме бързо възстановяване.

              И да, подпомагане с дизелово гориво, за камиончето ще ни бъде в помощ.
              Така че - кандидатстваме за спонсорството.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                От: OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

                Първата акция, която кандидатства за ваучерите е тази за Разбоишкия манастир.
                Други кандидати?
                www.offnews.bg

                Коментар


                • #9
                  От: OMV ще подкрепи с гориво благотворителна акция на Форума

                  След кратка дискусия стана ясно, че ще регистрирам втората по ред тема.

                  Параклисът е факт от 2013 г.
                  През 2014 г. се появявам аз, с проект за дърворезбени допълнения към олтарната стена на параклиса.
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...113508&page=10
                  Дърворезбите се изработват и днес, вече трета година с непрекъсната финансова, техническа и морална подкрепа на Хората от форума.
                  Предстоят 3-4 курса до параклиса за да се осъществи монтажа на резбите, единият от които ще е през юли, когато ще бъдат монтирани осем панела от долната част на целия проект.
                  Планирам и се надявам до края на септември Форума и аз да видим финала на моята работа.
                  Последно редактирано от Son4o; 16-06-17, 20:48.
                  Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X