Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за модератор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за модератор

    Здравейте,
    не знам дали е за тук тази молба, ако трябва я преместете в правилен раздел.


    Моля във форум Самостоятелни състезания Ендуро и ATV да добавите като модератор Краси, понеже имаме остра нужда от деен такъв.


    Също и ако може да се визуализират по някакъв начин кои са модераторите в съответния форум за по - бърза връзка с тях. Мисля, че преди време имаше такава опция.


    Предварително Ви благодаря!
    EnduroX Alba-Damascena 2019

  • #2
    От: Молба за модератор

    Готово, надявам се все пак да е говорено с Краси, че е съгласен да поеме допълнителната работа? Под форумите пише кой им е Модератор... Ако не пише, няма такъв...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      От: Молба за модератор

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Готово, надявам се все пак да е говорено с Краси, че е съгласен да поеме допълнителната работа? Под форумите пише кой им е Модератор... Ако не пише, няма такъв...
      Не съм говорил с него но съм сигурен, че няма да има против. Сега обърнах и внимание за изписването кой е модератор. Благодаря!
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • #4
        От: Молба за модератор

        Отново имам молба за съдействие към въпросният форум Самостоятелни състезания Ендуро и ATV.
        Срам -не срам предлагам себе си за модератор, понеже един Краси не е достатъчен а нещата взеха да стават по - динамични. Като довод за изтъкването си прилагам следните факти:
        1. Няколко години бях модератор в други раздели, имам опит но сам поисках понижение заради личен спор с участник във форума, понеже спекулираше с това, че съм модератор.
        2. Организатор на състезания от 2008-ма до ден днешен.
        3. Други модератори, които могат да гарантират за добрите ми намерения са Жоро Хаджиев, Десислав Цеков, Краси.
        Дано не е много нахално но обстоятелствата да представя читаво информация за предстоящи състезания го налагат.
        Предварително благодаря за рабирането!
        EnduroX Alba-Damascena 2019

        Коментар


        • #5
          От: Молба за модератор

          С пожелания за успех :-)
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            От: Молба за модератор

            Благодаря!
            EnduroX Alba-Damascena 2019

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X