Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OMV MaxxMotion 100plus

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: OMV MaxxMotion 100plus

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Хемито е всеядно като ужаската и докарва идентичен разход.
    Според мен е рекламен шум, който трябва да доведе до повече продажби във веригата. Защото не е добър търговец този който продава евтино, а този, който успява да продава скъпо.
    Не че за горивата, ама принципно.
    Добрия търговец продава с голяма печалба, което няма никаква връзка с това дали продукта е възприеман като скъп или евтин.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: OMV MaxxMotion 100plus

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      ..Добрия търговец продава с голяма печалба, което няма никаква връзка с това дали продукта е възприеман като скъп или евтин.
      Което обаче е в пряка връзка със заглавието на темата, и самия факт на съществуването и

      Коментар


      • #33
        От: OMV MaxxMotion 100plus

        Когато пуснаха алпийския дизел две години карахме с него. Не замръзна никъде и харчеше осезаемо по- малко, изг. тазове не се усещаха. После остана само цената и никаква разлика от обикновения. Винаги съм искал добър бензин, ще пробвоме... .
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #34
          От: OMV MaxxMotion 100plus

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Винаги съм искал добър бензин, ще пробвоме... .
          Е то за целта е достатъчно да зареждат същото гориво като в Австрия например. Няма нужда да е извънземно
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: OMV MaxxMotion 100plus

            Подозирам, че за Румъния е точно така, докато за австрийците хич и не подозим, ми съм сигурен, че не е така.. Всичко емпирично за пр.бутан и висок бензин.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #36
              От: OMV MaxxMotion 100plus

              Някой пробва ли го това гориво да даде мнение?
              www.offnews.bg

              Коментар


              • #37
                От: OMV MaxxMotion 100plus

                Аз вече трети резервоар, ами никаква разлика освен, че на резервоар по 35 лева по скъпо.
                Разхода същия, карам си като всеки ден, автомобила S 500 93 година.
                Ако пуснат 86 ще пробвам, с този приключих
                ТЛК 80 4,2ТД-95г

                Коментар


                • #38
                  От: OMV MaxxMotion 100plus

                  Недей бе ,те дадоха 300лв. за благотворителност.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #39
                    От: OMV MaxxMotion 100plus

                    99% от мотоциклетите са на бензин барабар с моя! Мотор се кара за кеф и затова малцина са тези дето биха икономисвали стотинки. Обаче работата е там че от години не намирам разлика нито във вървеж нито в харчене, а пробвам всичко. Та затова предпочитам най евтиното. Ще го пробвам и тоя ама не вярвам да ме изненадат с нещо!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • #40
                      От: OMV MaxxMotion 100plus

                      Добре де, претенцията за по-чиста работа на двигателя може директно да се провери. Ще покараме и ще отвием после свещите.

                      Коментар


                      • #41
                        От: OMV MaxxMotion 100plus

                        Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                        Ако пуснат 86 ще пробвам, с този приключих
                        Така навремето приключих с алпийския дизел. Две зими имаше наистина забележима разлика в разхода(лятото никаква). След това стана като другия, но не и на цена. Преди 4 г приключих и изобщо с тях след като нов автомобил направи опит да ни остави на магистралата след зареждане със скъпия им бензин. Ако това е субективно, то кенефите, сандвичите, кафето и тн са си обективни причини. С едно последно уточнение- у нас. Даже в Румъния спирам там. Е, зареждам като тук- на тяхната.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #42
                          От: OMV MaxxMotion 100plus

                          @Ясен - без да съм запознат с конкретното гориво и добавките в него - аз бих гледал клапаните, не свещите. Всмукателните, да съм по конкретен.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • #43
                            От: OMV MaxxMotion 100plus

                            Отвивайте свещите и гледайте- показателно е. Има ли сяра/желязо ще си проличи. Иначе на мотоциклетите ми съм слагал такъв - звукът е по - различен при работа и мотоциклетът става по - отзивчив и по - пъргав(както и с друг 100октанов бензин). Предпочитам да слагам такъв. На колата си Opel Vectra A c20xe съм слагал всякакъв, и там има разлика, но по - малка и предпочитам да си карам с масовия 95.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • #44
                              От: OMV MaxxMotion 100plus

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              @Ясен - без да съм запознат с конкретното гориво и добавките в него - аз бих гледал клапаните, не свещите. Всмукателните, да съм по конкретен.
                              Монтьорът ми последният път взе около 100лв за да ми покаже клапаните. Това за труд, частите отделно. Друг вариант е със сложна оптика.

                              А свещите си имат доволно студени детайли, които работят в приблизително същите условия.

                              Коментар


                              • #45
                                От: OMV MaxxMotion 100plus

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                При положение, че поданиците карат предимно на газ ( и ти включително, де) и годишното им потребление на бензин е един-два резервоара максимум - колкото да запали, и после - газзззз, знаеш ли колко го боли фара поданика дали тоя бензин, дето го е сипал, колкото да има, дали е с еди-какво си качество, или с друго - още по-еди-какво си качество?

                                Щото - в Пловдив бензиностанцията на Марешки е точно срещу друга бензиностанция, която беше принудена да продава на неговите цени. Опашките там са, меко казано, сериозни - и на двете.
                                В Пловдив нещо аптекаря сякъш не го бръснат за слива, в смисъл на километър два от него и там кой бяха до него Лайт газ ли бяха има Еко, което си продава на високите цени, сякъш в града с газта има заигравка, в смисъл цената е бая шарена, на веригите е ясно но на бая места е на 86-88 стинки, е омв на кукленско и те на 88, че на 100 метра от тях СНГ на толкова я дават.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X