Обява

Свий
Няма добавени обяви.

tv BOX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • tv BOX

    Вчера попаднах на това устройство.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a95x-2.jpg
Прегледи:1
Размер:55.5 КБ
ID:6133811
    Някой ползва ли такова животно? Могат ли с него да се дващат платените канали - HBO, Discovery...?
    Модела е A95X
    Последно редактирано от vpdyankov; 23-05-17, 06:34. Причина: добавяне на ред

  • #2
    Re: tv BOX

    Ако питаш дали можеш безплатно да гледа ХБО отговора е на дали? Платените канали са кодирани.

    Коментар


    • #3
      От: tv BOX

      Това не е ли HD-player? При мен се повредиха 2 такива и сега съм в чуденка за нов. Бяха Асер 461. Изкараха по 2-3 години и ги хвана планираното остаряване.А бяха по 150 лв.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #4
        Re: От: tv BOX

        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
        Това не е ли HD-player? При мен се повредиха 2 такива и сега съм в чуденка за нов. Бяха Асер 461. Изкараха по 2-3 години и ги хвана планираното остаряване.А бяха по 150 лв.
        Това е андройт девайс, прави ти телевизора смърт легално не е вузможно да се гледат каквито и да е платени канали, възможно е да се гледа телевизия, ако има някаква безплатна, но не съм се ровил да гледам дали има такава.

        Коментар


        • #5
          От: tv BOX

          виж моята тема за как да се гледат безплатно и ЛЕГАЛНО сериали и филми. Има и стриймове на футбол, бокс, ф1 и т.н. платени ивенти. Има огромен каталог на филми, така че хбо и тем подобните му въобще не ти трябват.
          Конкретно този тв бокс е слаб. Аз ползвам 8-ядрен с 2 гиги рам и гледам безпроблемно фулHD стриймове.

          Коментар


          • #6
            От: tv BOX

            Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
            виж моята тема за как да се гледат безплатно и ЛЕГАЛНО сериали и филми. Има и стриймове на футбол, бокс, ф1 и т.н. платени ивенти. Има огромен каталог на филми, така че хбо и тем подобните му въобще не ти трябват.
            Конкретно този тв бокс е слаб. Аз ползвам 8-ядрен с 2 гиги рам и гледам безпроблемно фулHD стриймове.

            А какъв е твоя TV box?

            Коментар


            • #7
              От: tv BOX

              ребранднат http://www.gearbest.com/tv-box-mini-...35.html?wid=21

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X