Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Категория А1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Категория А1

    Здравейте мисля да се записвам да карам курсове за кат. А1 и имам няколко въпроса:
    1.Трудно ли се изкарва кат. А1.Какво те карат да правиш на изпита на кормуване в градски условия?
    2.Трудно ли се изпълняват петте елемента на полигона?
    3.Дали полицайте ще ми направят проблем ако карам мотор 125 кубика,но с повече от 15 коня с категория а1?
    4.Заслужава ли си да карам тази категория или направо да чакам за категория а,за която мога да се запиша на курсове след година и половина?
    Благодаря ви предварително за отговорите.

  • #2
    От: Категория А1

    Здравей,
    1. Кой по-трудно, кой по-лесно, но ако имаш желание и работиш - ще изкараш. В градски условия се кара 15-20 мин по избран от изпитващия маршрут.
    2. Елементите си искат тренировка. Скоростните такива могат да бъдат и опасни, ако инструктора не си върши добре работата.
    3. Ограничението е 18 коня и за млад новак е предостатъчно. Ако те тресе спортна тръпка - има писти и кросови трасета, за които книжка не трябва.
    4. За категория А2 можеш да се запишеш след година и половина. За А ще почакаш да навършиш 26, или ще завършиш А2 на 18 и ще почакаш 2 години още. Смисъл от А1 има, ако ще караш активно между 16 и 18 годишна възраст. Иначе отивай направо на А2 след 18 годишна възраст.

    Коментар


    • #3
      От: Категория А1

      Направо ще отивам за а2 на 18.Иначе сега да давам 500лв и тогава пак 500лв множко ще доидат.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X