Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за накладки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Съвет за накладки

    Странно ... накладки + дискове брембо - никакъв дерт. За съжаление и едните и другите вече са за смяна (в смисъл - просто им е време, не, че имам някакви оплаквания) ...та ще 'рева' и аз скоро.

    между другото, от ТРВ се напатих, не знам ментаци ли бяха (въпреки високата цена) или поначало са си скапани, но при тест на планинско, се оказа, че държат точно колкото китайските НТН-и, (тоест, 3 последователни екстремнии спирания), само дето НТН-а е 1/3 от цената на ТРВ. при нормално каране е все тая, включително и с изключен АБС (няма кой да ми смени датчика )
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #17
      От: Съвет за накладки

      Как ги сменяте тия дискове, като консуматив някакъв? Аз дискове и то само предни съм сменял на стария ми "Пасатор", когато навърши 25-годишна възраст. На колко километра пробег го правите?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Съвет за накладки

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Как ги сменяте тия дискове, като консуматив някакъв? Аз дискове и то само предни съм сменял на стария ми "Пасатор", когато навърши 25-годишна възраст. На колко километра пробег го правите?
        Той и баща ми така прави. Дисковете като станат колкото лист хартия и току се сети, че ... е време да смени колата
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #19
          От: Съвет за накладки

          Ashika са супер цена- качество! На спускане разбира се, се предават след 3- то продължително задържане, но иначе спират много добре и не свирят. Ако искате по- стабилно, се спирайте на Textar или Ate. Вероятно на спускане ще устискат още малко, но така или иначе дисковете вече ще са червени и пак ще е същото, както с Ashika- та.
          R 727cc BB KIT
          ZJ V8
          WK2 V6

          Коментар


          • #20
            От: Съвет за накладки

            Те автоматиците, затова имат режими на задържане със скоростите... Какви са тези червени дискове???
            Продължително спускане с натисната спирачка обикновено води до спиране в дърво или в багажника на предния!

            По темата - аз смених дисковете и накладките с TRW. Изключително добро поведение.
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • #21
              От: Съвет за накладки

              Колеги,не искам да пускам нова тема.Преден ляв маркуч на спирачките ми е омаслен.Звънях на двата известни магазина в София,нямат.Някакви съвети?
              Лесно беше само вчера
              Jeep Cherokee - Liberty 3.7
              Fab Fours Legend
              Nissan Terrano II 2,4

              Коментар


              • #22
                От: Съвет за накладки

                Първоначално публикуван от ianevi2 Преглед на мнение
                Колеги,не искам да пускам нова тема.Преден ляв маркуч на спирачките ми е омаслен.Звънях на двата известни магазина в София,нямат.Някакви съвети?
                Спирачките на KJ са на "Bosch". Сваляш маркуча и в първия магазин за авточасти би трябвало да намерят същия на дължина и захват.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Съвет за накладки

                  Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                  Те автоматиците...
                  Благодаря, че ни просветли... Нямах предвид реално червени дискове. Има хиляди ситуации (освен аварийно спиране), при които задържането на скорости не може да се приложи (ако искаш да се движиш с прилична скорост) и спирачките се подлагат на по- стабилно натоварване.
                  R 727cc BB KIT
                  ZJ V8
                  WK2 V6

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X