Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

    Имам подобен тв вече година,трябва да погледна модела но ако не се лъжа е 8000 и нещо. Държах да е андроид за да мога да си сложа KODI. държи се прекрасно. Недостатъци: слаб звук (трябва му саунд бар или друг източник).

    Браузера му по подразбиране е Опера, но инсталирах Chrome и едно приложение което се нарича sideload launcher което да ти показва всички програми които си инсталирал.

    Има също така програма която се нарича video & tv sideview: https://play.google.com/store/apps/d...ew.phone&hl=bg

    Телефона ти става дистанционно.

    Въпреки че ми казаха че в бг няма канали 4к си взех тоя модел.

    Нямам никакви забележки засега.
    WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

    Коментар


    • #32
      От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      Булсат нямат ли HD канали?
      И да имат нали знаеш какъв е битреита на ХД през сателит

      Коментар


      • #33
        От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

        Не.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #34
          От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
          И да имат нали знаеш какъв е битреита на ХД през сателит
          И на мен ми е интересно.

          Коментар


          • #35
            От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

            Ами аз Булсатком не ползвам, които ползва да си го погледне. Във случаи е много орязан от това което трябва (поне 2 пъти)...
            Гледал съм и ХД каналите на на трите сателитни оператора в офисите, и нямат нищо общо с ХД каналите носени по оптика

            Коментар


            • #36
              Re: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

              Аз имам второ сони. Не съм имал проблем с ъпдейтите. Винаги можеш да спреш автоматичния. Не ги хваля защото много не съм го мислил.

              Коментар


              • #37
                От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Ако си избирам джипка, знам каква марка ще е, с какъв двигател и т.н, вече не знам какъв телевизор да взема, едно е сигурно, искам да е 55 инчов, с голяма резолюция и високо опресняване на картината с цел минимум шими, все ме влече към Сони, толкова ли са проблемни ъпдейтите на андроида и от там ядове, повече от 2 бона не мога да дам, даже и това е много, 1500лв ми е оптималното за телевизор, сега се чудя дали е толкова проблемен андроида при Сонито?
                Гледам телевизия на Булсата, ако може да е плюс за по-хубава картина към бъдещия телевизор.

                п.с. Днес пак ходих до Технополиса, пак ги гледах телевизорите и рекох да питам един от консултантите им за мнение, каза ми да избера без значение от Сони, Лж, или Самсунга, като за 55 инчовите цената им е 2 бона и половина, което е много за мен, та засега съм в чудо за избор...
                Павка, от Емаг през декември успях да се вреда за 55" LG 4К, смарт, за 600лв, при редовна цена в който и да е магазин над 1300лв.
                Аз също съм на Булсат. ХД каналите им се пикселизират понякога, да не говорим за обикновения сигнал. Моето мнение е, че телевизор с такъв размер е безсмислена инвестиция, освен ако не гледаш ПЛАНЕТА 4К. Смарт функциите никога не съм ги използвал, не намирам и никакъв смисъл от тях. В днешно време всеки разполага с пъти по-лесен достъп до интернет и приложения.
                Съвет: изчакай ноември-декември да дойде черен петък и чакъли за огромните отстъпки. В първия ден на активността аз станах в 06:30ч, през 3 секунди ъпдейтвах ЕМАГ през телефона, в 07:01 отвориха магазина, в 07:02 поръчах, в 07:03ч вече нямаше от телевизорите. Но определено си заслужаваше. Вярвам, че всеки с повечко желание може да се класира за големите отстъпки.

                А и какво толкова има да се двоумиш? Та това е телевизор, не е рокет сайънс. Аз избягвам излишното усложняване на живота си...

                Поздрави
                Николай Савов
                Опел Фронтера А КБ, 2.0
                +359885 07 00 92

                Коментар


                • #38
                  От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                  Според мен сценария ще завърши така. 1. чакане до ноември -декември, 2. ставаш в 6:30 и почваш да рефрешваш като луд през 3 сек, 3. В 7:01 отварят магазина и се опитваш да поръчаш, заедно с още 1000 човека. 4. В 7:02 ти изписва продукта не е в наличност. 5. В 7:03 вече си пораснал телефона в земята и се псуваш, че си чакал половин година за тоя дето духа. 6. В 7:04 тичаш към компютъра, с идията да си поръчаш нов тел на примоция, 7. В 7:05 си натиснал пауъра и чакаш да зареди. 8. В 7:10 вече е заредил, и почваш да търсиш телефон. 9. В 7:15 вече е ясно, че и телефон няма да си вземеш на примоция, 10. 7:16 и компютъра заминава през прозореца... 11. В 7:17 седиш тъпо гледаш стената и се чудиш какво ти се е случило...
                  12. 7:20 Тръгваш бързаики за работа и затваряш вратата с трясък. 13. 7:23 вървеики за работа си мислиш - нищо догодина ще си купя телевизор, телефон и компютър от примоцията ))

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                    Според мен сценария ще завърши така. ....
                    Хахахаахааа......

                    Абсолютно си прав - аз не съм се надявал на никакви промоции, ама човека, дето точно, ама точно по тоя сценарий я кара, ми беше пред очите дълги години.

                    Точно в десятката!!!!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                      Мойте 5 ст.

                      4к се рекламира и продава от поне 4г.
                      Преди това бяха блу лазерите.
                      По преди видео цд
                      още по преди имаше и Уматик и Бетамакс, както и 8 пистови касетофони за "реален звук"
                      Та, както се спомена по-горе - важното е от какъв сорс ще се възпроизвежда.
                      И малко за честотата на опресняване - все пак не трябва да се забравя, че киното все още е на 24 херца, пък не съм чул някой да се оплаква.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                        24 кадъра, не херца...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                          24 кадъра, не херца...
                          Тъй де - все е честота на опресняване.

                          А честотата в какво се мери?

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                            наблюдавай и този сайт за цените, идва с куриер и европейска гаранция / не съм го ползвал, инфото е от сетком/

                            ,,https://edigital.bg/tv-audio-razvlec...levizori-c2268

                            не знам защо излиза като линк, хем пестнах само адреса, без тагове
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                              При два напълно еднакви телевизора - 55 инча, но единия е с разделителна способност 1366 x 768 а другия е 3840 x 2160, то при гледане от Булсата - БТВ HD, коя картина ще бъде по-хубава, ще има ли разлика?

                              Коментар


                              • #45
                                От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                                ХД ще е най добре да се гледа на 1920*1080. Вече колко е ХД това което доставят по сателита е друг въпрос...
                                При при по висока резолюция, картината трябва да се увеличи 2 пъти, на ниската би трябвало да е по-добре, просто няма да виждаш половината пиксели...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X