Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

    За какво ти е смарт ТВ които никога няма да включиш в Интернет? Това все едно да купиш компютър и да му изкъртиш мрежовия порт...
    Отделно, тука говорим за Интернет, но предполагам ще искаш да пуснеш нещо от локалната мрежа,нали пак ще трябва да го вържеш към нея... Аз имам една теория за промоциите, в случая е очевидно защо това Сони е на промоция, не разбирам обаче защо след като вече знаеш на проблемите, се чудиш как да ги решиш вместо просто да го заобиколиш...
    Аз съм фен на Панасоник, и по принцип даже съм склонен да дам 200-300 лв отгоре за да е Панасоник и обикновенно има защо. Но ако трябва да вземем нещо за което знам, че има явен дефект, щех да го прескоча без да се замисля. Както се спомена по горе, матрицата на всичко е LG..

    Коментар


    • #17
      От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

      Samsung
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

        Аз бих си взел нормален 4К телевизор и за 100лв един Андроид ТВ бокс. Като остарее андроида лесно се сменя.Като остарее хардуера, лесно се сменя. Като се скапе, лесно се сменя. Като не се ползва (най-вероятния сценарий) лесно се маха.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #19
          От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          ...Каква е тази операционна програма WEBOS 3.0, струва ли си, надежна ли е?
          WebОS на времето беше разработена от Palm и се явяваше една най-прогресивните операционни системи за мобилни у-ва, но по ред причини западна и след няколко смени на собствеността в момента е при LG.
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #20
            От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

            Току що се връщам от Технополис, голямо разглеждане падна и засега си харесах този телевизор - LG LED TV 55UH605 55" 4Κ Ultra HD Smart, отзиви за въпросния телевизор да кажете?

            Коментар


            • #21
              От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

              За конкретния ЛГ нямам отзиви, но вкъщи безпроблемно от много години 'търкалям' три full HD LED ЛЖ-та и съм доволен...
              Единия 42 е на около 10г, а останалите два - 32" на около 8г...
              С нито един от тях не съм имал проблеми... Ако пак би трябвало да вземам ТВ - навярно първо в списъка щеше отново да е същата марка...
              Ама тези държат - що да ги сменям?
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #22
                От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                Ся, чувал съм че ако искаш смарт-ТВ, трябва да си вземеш нещо, различно от Сони или Панасоник. Въпросните два производителя налагат свои ограничения при кодировки, браузване и намсикво още. Отделно, моят Панчо, може да запише нещо на външен харддиск, ама това нещо може да се преглежда само и единствено на него... абе, големи защитници на авторски права го играят. Имат вградени ограничения, които могат да ти скъсат нервите.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #23
                  От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  Аз бих си взел нормален 4К телевизор и за 100лв един Андроид ТВ бокс. Като остарее андроида лесно се сменя.Като остарее хардуера, лесно се сменя. Като се скапе, лесно се сменя. Като не се ползва (най-вероятния сценарий) лесно се маха.
                  Къде го написа това, досега рових какво е това ТV BOX........... я препоръчай нещо, че то там избора е по-труден от на телевизор, доколкото разбрах трябва ми KODI и лан кабел, че Wi-fi то запецва при мен
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                    Избирай го на цвят: http://www.geekbuying.com/category/A...TV-Boxes-1547/
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Ся, чувал съм че ако искаш смарт-ТВ, трябва да си вземеш нещо, различно от Сони или Панасоник. Въпросните два производителя налагат свои ограничения при кодировки, браузване и намсикво още. Отделно, моят Панчо, може да запише нещо на външен харддиск, ама това нещо може да се преглежда само и единствено на него... абе, големи защитници на авторски права го играят. Имат вградени ограничения, които могат да ти скъсат нервите.
                      Това е много вярно и сигурно е най-гаднот нещо на Панасоника. Записваш ли нещо на харда и само на него може да го гледаш. Относно браузването, проблема да не може да гледаш някои саитове е флаша, а то вече няма ТВ дето да поддържат флаш.
                      Андроида е екстра като по-отворена платформа, на за която има много допълнителен софтуер, кеф ти игри, кеф ти други работи

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        За конкретния ЛГ нямам отзиви, но вкъщи безпроблемно от много години 'търкалям' три full HD LED ЛЖ-та и съм доволен...
                        Единия 42 е на около 10г, а останалите два - 32" на около 8г...
                        С нито един от тях не съм имал проблеми... Ако пак би трябвало да вземам ТВ - навярно първо в списъка щеше отново да е същата марка...
                        Ама тези държат - що да ги сменям?
                        Подкрепям мнението, аз също имам три LG-та на 10 години, ЛЕД-ове, 42, 32 и 26 инча. Бяха телевизорите които работеха най добре с лошия (слаба резолюция) сигнал на телевизиите тогава а имат и вградени рекордери с хард дискове, не много срещана опция тогава.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                          От няколко месеца имам 55UH850V и съм доволен засега, въпреки, че не го експлоатирам много усърдно. Според мен важно е да се вземе по-висока серия, било то Самсунг, Панасоник или ЛГ, демек 7 или 8.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                            Ако си избирам джипка, знам каква марка ще е, с какъв двигател и т.н, вече не знам какъв телевизор да взема, едно е сигурно, искам да е 55 инчов, с голяма резолюция и високо опресняване на картината с цел минимум шими, все ме влече към Сони, толкова ли са проблемни ъпдейтите на андроида и от там ядове, повече от 2 бона не мога да дам, даже и това е много, 1500лв ми е оптималното за телевизор, сега се чудя дали е толкова проблемен андроида при Сонито?
                            Гледам телевизия на Булсата, ако може да е плюс за по-хубава картина към бъдещия телевизор.

                            п.с. Днес пак ходих до Технополиса, пак ги гледах телевизорите и рекох да питам един от консултантите им за мнение, каза ми да избера без значение от Сони, Лж, или Самсунга, като за 55 инчовите цената им е 2 бона и половина, което е много за мен, та засега съм в чудо за избор...
                            Последно редактирано от Еделвайс; 23-05-17, 10:12. Причина: П.С.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                              Хехе, като не вярваш пробвай
                              Консултанта ти е казал това което и аз ти казах.
                              Булсат сигнал на 55 " че и на 4к ще е много интересно...
                              С две думи SD резолюция 480p разпъната на 2160p...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мнение за телевизор, SONY KD-49XD7005 Ultra HD LED

                                Булсат нямат ли HD канали?
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X