Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aprilia 350 Tuareg

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Aprilia 350 Tuareg

    Имам проблем с моята Априлия Туарег 350.Не иска да запали.Ток има на свеща, бензн също, но много се съмнявам в центровкат ако има някой маистор моля за помощ.Ако има някой който разбира от Италянски мотори и или от Априлия ще съм му благодарен тъй като вече обиколих няколко майстора които с свойте предположения от какво може да е ,,банкрутирах``.

  • #2
    От: Aprilia 350 Tuareg

    Провери ангренажния ремък. И пиши от къде си.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      От: Aprilia 350 Tuareg

      Ангренажния ремък е здрав колега.Направих една камара центровки и не става.Сипвам му бензин направо през свща и не иска даже да изпука (!

      Коментар


      • #4
        От: Aprilia 350 Tuareg

        Колега, аз имам същия проблем. Скоро купих мотора с повреден бендикс. Последния ми го ремонтираха с една пружинка от семеринг и сега работи, т.е. стартера върти, но няма палене. Сипвах бензин през отвора на свеща и веднъж запали....работи няколко секунди докато изгоря бензина и повече не му чух гласа....

        Коментар


        • #5
          От: Aprilia 350 Tuareg

          Аз имах също този проблем...бендикса го ремонтираха с пружинка от семеринг и стартера заработи. Следва основно почистване на карбуратора и нещата си идват на място....пали...Сега имам нужда от инфо как се сменя маслото на двигателя?

          Коментар


          • #6
            От: Aprilia 350 Tuareg

            Маслото източваш през пробката долу, филтъра се разглабяше отделно. Наливаш горе пред резервоара имаш капачка със щека. Самото масло е в рамката. Нещо към 4 л. беше по спомен. Май и допълнителна пробка за изтоване имаше някъде, ама помня ли вече. Тосе вижда като поогледаш.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X