Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети относно закупуване на IX55 3.0 CRDI автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвети относно закупуване на IX55 3.0 CRDI автоматик

    Привет хора,

    Надявам се да имате няколко минутки за дискусия относно закупуването на Хюндай IX55. Потърсих в търсачката, но срещнах много малко мнения относно този модел. Основните неща, които ме интересуват са:
    - Надеждност - двигател (дюзи, турбина), скорости, раздатка и т.н. Имат ли слаби места, за които да се оглеждам по време на покупката?
    - Поддръжка - по тази част ме притеснява това, че модела се произвежда само няколко години и не знам как седи въпроса с намиране на резервни части и дали това няма да се окаже проблем в даден момент. В конкретната обява на която съм се спрял огледах цените, които са показани на фактурите и смятам, че няма да имам никакви проблеми с поддръжката от гледна точка на финанси.
    - Комфорт - преди време имах Рав4 втора генерация и я продадох защото беше шумна и некомфортна. Очаквам нещо с по-сериозна шумоизолация и качество на изработка. От ревютата, които изгледах за Хюндая ми изглежда прилично направен.

    Надявам се да дадете съвети и мнения, приемам и други варианти като модели/марки.

    Поздрави
    Последно редактирано от Ясен; 19-05-17, 14:35. Причина: цензуриран линк към обява

  • #2
    От: Съвети относно закупуване на IX55 3.0 CRDI автоматик

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=202197
    HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
    Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

    Коментар


    • #3
      От: Съвети относно закупуване на IX55 3.0 CRDI автоматик

      Благодаря, много полезна тема. Интересно в търсачката защо не се показа

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X