Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смартфон за лов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смартфон за лов

    Здравейте, Опитвам се да си избера смартфон, като съм се спрял на следните модели SAMSUNG GALAXY S6 и SAMSUNG GALAXY S5 .
    Трябва да е издържлив и да не се чупи лесно
    Какво ще ме посъветвате?

  • #2
    От: Смартфон за лов

    Издържливи телефони - CAT. S30, ако имаш излишни пари за глезотии - S60. Ако държиш на Samsung, имат оякчени модели - примерно S5 ACTIVE, S6 ACTIVE, но нямам наблюдения върху тях.

    Коментар


    • #3
      От: Смартфон за лов

      С какво смартфонът за лов е по - различен от смартфон за работа, за колоездене, за тичане, за зидаро-мазачна работа? На какви критерии трябва да отговаря? Моделите на самсунг екскавър 3 и 4 са прахо и водозащитени. S6 не е, s5 уж е, ама с няколко уговорки, като цяло какво искаш от телефона? Да пее, да снима, да плува?
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #4
        От: Смартфон за лов

        Аз от десетина дни съм с Evolveo Q5 и като цяло съм доволен. Батерията приятно ме изненада с издръжливост но аз не го и ръчкам много де.
        Има и недостатъци но там забележките ми са по скоро към андроида а не към самия апарат.
        Фенерчето е разочароващо слабо.

        Коментар


        • #5
          От: Смартфон за лов

          Щом е за лов би трябвало освен да е куршумо-устойчив, да различава сръндак от глиган и да ги намира в радиус поне 100м.
          Иначе нокия 3210.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Смартфон за лов

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Щом е за лов би трябвало освен да е куршумо-устойчив, да различава сръндак от глиган и да ги намира в радиус поне 100м.
            Иначе нокия 3210.
            Е, чак пък Нокия 3210...Трябва поне една навигация и балистичен калкулатор да може да качи, а и от време на време, да получава прогноза за времето, защото за друго специално необходимо за лов, не се сещам. Евентуална влагозащита и добра батерия, също биха били предимство.На мен, доброто старо Сони Z, ми върши работа.

            Коментар


            • #7
              От: Смартфон за лов

              За лов на дивеч ли иде реч или за "покемони"?
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • #8
                От: Смартфон за лов

                Моля да се уточни телефонът с какъв калибър да стреля?
                Good guys drive Land Rovers!

                Коментар


                • #9
                  От: Смартфон за лов

                  С какво смартфонът за лов е по - различен от смартфон за работа, за колоездене, за тичане, за зидаро-мазачна работа? На какви критерии трябва да отговаря?
                  Не съм бил на лов, но често съм на вън и за телефонът който ползвам там са важни следните неща, които не са задължителни за другите описани дейности:
                  * яркост на дисплея - да може да се чете навигация и карта на обедна слънчева светлина
                  * устойчив на надраскване дисплей - Gorilla Glass пускат нови класове всяка година, така че обикновено колкото по-нов е телефона, толкова по-трудно ще се драска
                  * силен звук на звънене и на говор - щом е телефон, предполага се че ще говориш по него... и често ще си в шумна среда
                  * защитеност от прах и вода - IPxx клас
                  Тук има още един фактор, който е важен за мен: тежест, за да усещам кога е паднал от джоба ми. Случва се, и предпочитам по-рано да разбирам като стане

                  За батерия не казвам нищо, понеже всеки нормален power bank има капацитет в пъти по-голям от която и да е батерия.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Смартфон за лов

                    Нека има UHF-радиостанция.
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #11
                      От: Смартфон за лов

                      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                      Нека има UHF-радиостанция.


                      Да лОви извънземни?
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Смартфон за лов

                        Ей, зехте го на юруш човека. Ако може да грачи и като патица... сиреч, хубаво аудио и полифонични възможности. Яка вибрация, за да може да се усеща през три ката дрехи при изключен звук. Да има ухо за връзка, та ако падне от чакалото да не ти се налага да слизаш... ама отиваме към несмартфони.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Смартфон за лов

                          Е какво, тъкмо идеална тема за петък следобед.
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • #14
                            От: Смартфон за лов

                            Първоначално публикуван от bmw_fen82 Преглед на мнение
                            Взимаш си какъвто смартфон искаш и после му търсиш удароустойчива кутийка, има такива дето са устойчиви на прах и дъжд.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:griffin-survivor-samsung-galaxy-s6-all-terrain-case-black-p53036-300.jpg
Прегледи:1
Размер:16.3 КБ
ID:5753559Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ArmourDillo_Hybrid_Protective_Case_Samsung_Galaxy_S5_cases.png
Прегледи:1
Размер:165.1 КБ
ID:5753573

                            Коментар


                            • #15
                              От: Смартфон за лов

                              Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
                              Взимаш си какъвто смартфон искаш и после му търсиш удароустойчива кутийка, има такива дето са устойчиви на прах и дъжд.
                              [ATTACH=CONFIG]914581[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]914595[/ATTACH]

                              Моля да се уточни телефонът с какъв калибър да стреля?

                              хаха, но добър съвет е това с кутиийката, ще си потърся непременно

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X