Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати 21 до 29 от 29

Тема: Мерцедес А класа 1.6 бензин автомат - счупен долен носач, полуоска, маркучи, кабели..

Място
    Враца , преживява до Намюр
    Публикации
    2,155
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране От: Мерцедес А класа 1.6 бензин автомат - счупен долен носач, полуоска, маркучи, кабе

Нема да ти требе нищо повече от инструментите , които имаш и указанията.Стартерът излиза след демонтаж на смукателния колектор , ма ти там работа немаш.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

Място
    По света...
    Публикации
    4,248
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране От: Мерцедес А класа 1.6 бензин автомат - счупен долен носач, полуоска, маркучи, кабе

Золтан май беше прав; та с какъв инструмент се развива болта който държи главината или както там се нарича това нещо, може би дори държи полуоската, просто набързо опитах за сваля капачката и се показа това?

Име:  2017-06-09 10.36.29.jpg
Прегледи: 196
Размер:  172.2 КбИме:  2017-06-09 10.36.33.jpg
Прегледи: 196
Размер:  158.0 Кб
    Бъдете живи и здрави

bullet_pk е онлайн
    Павлин Кръстев
    Старши участник | +ПЛ |
    Място
    Пловдив
    Публикации
    1,955
    Точки (при гласуване)
    14

Нормален камък за гедоре дванадесетостен. Ако си забелязал, всички звездогаечни ключове и лулите са точно с такъв профил. На бившето ми Рено много се чудех за една такава гайка и се оказа такъв камък. Иди в магазин за инструменти и ще ти дадат.

Име:  741f77de7bc3f38b398cf37314272611.jpg
Прегледи: 195
Размер:  32.2 Кб

Място
    с. Бързия
    Публикации
    179
    Точки (при гласуване)
    9

Има камъни за „гедоре“ дето не са шестостен, а дванадесетостен, с тях ми се струва че ще свършиш работа!
    Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

Място
    По света...
    Публикации
    4,248
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    19

Мерси колеги, прави сте, 30мм многостенна вложка свърши работа, нужни са също и ключета вложка като морска звезда, Е нещо си се водят.

Имам напредък ама, ставам от лаптопа, слагам ръкавиците за да легна 10-15 мин под колата и бягам пак пред лаптопа да работя

За сега съм доволен, видях полуоската е здрава, лагерчетата 3те са там, трябва ми маншон от към СК, спирачно маркуче, долен носач и май за сега е това, имаше и една счупена биелетка ама тя може да не е от тая кола, а дано )

Име:  2017-06-09 11.25.32.jpg
Прегледи: 189
Размер:  119.0 Кб
    Име:  2017-06-09 11.25.27.jpg
Прегледи: 189
Размер:  179.2 Кб
    Бъдете живи и здрави

Място
    По света...
    Публикации
    4,248
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    19

Оправих го и го тествах днес, това возило не е кола за мен, баси боклука, срам за марката Мерцедес.

Маншон 6-7 кинта с доставката
    Долен носач 30-40 кинта с доставката
    Спирачен маркуч 12 кинта с доставката
    Спирачна течност около половин кило, 4-5 кинта

Смятам целта за постигната, вместих се в двуцифрена сума без труда(времето), и все пак от това нещо кола не става, яд ме е, че въобще го почнах, трябваше да отиде за скрап.
    Бъдете живи и здрави

Място
    София
    Публикации
    2,960
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на BatGeorgeone Преглед на публикациите
    Оправих го и го тествах днес, това возило не е кола за мен, баси боклука, срам за марката Мерцедес.
    Смятам целта за постигната,, и все пак от това нещо кола не става, .

Даа,абсолютно съм съгласен с тази част от мнението ти . По смотана и ремонтно не пригодна кола трудно ще срещне човек.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

Място
    Пловдив
    Публикации
    104
    Точки (при гласуване)
    9

То хубаво , ама ремонт на А класа под трицифрена сума просто няма. Пък да подариш А класа на социално слаб е издевателство.

Място
    По света...
    Публикации
    4,248
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на novatech Преглед на публикациите
    То хубаво , ама ремонт на А класа под трицифрена сума просто няма. Пък да подариш А класа на социално слаб е издевателство.
    Не аз му я подарих, аз само я поправих колкото да влезе пак в движение.

И категорично му забраних вчера да си я кара, казах му или продажба, замяна или скрап.

За бабичка да ходи до църква и до магазина си става ама за нищо повече, макар, че баща ми има такава и влачи ремарке и си ходи до РБ с нея...
    Бъдете живи и здрави

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Сходни теми

1. Купувам: долен носач Yamaha YFM 700 ляв
    От pankara във форум Архив
    Отговори: 0
    Последно мнение: 01-08-12, 01:21
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 10-04-12, 10:00
  3. полуоска за г класа
    От ivanchumerov.db във форум MERCEDES
    Отговори: 0