Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

    Хм,какво точно и на кого обеснявате не знам и не мога да схвана.
    Не беше ли целта в състезание да стигнеш по бързо до финала,на едни състезания има трасета има и състезатели който правят 86 и се целят още нагоре,на други явно друга е целта да стигнат по бавно,може пък гъби да събират

    Коментар


    • #47
      От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
      Който го е страх от мечки - не ходи в гората. Онези малоумници във Вегас раздават до 250км/ч на Минт400... и никой още не е умрял.
      Доста сърцати изказвания и от теб и от Кърджалийския Пламен. Браво за смелостта.
      Притеснителното, е че гумите с които масово се кара са регенерати или такива за скорост до 160 км/ч. Няма да е проблем да има средна скорост и 130 км/ч, при 140 максимална. проблема е с пиковите скорости. Да постигнеш висока средна скорост на спънато състезание си е доказателство за високо майсторство.
      Винаги съм защитавал тезата, че е по-добре да не се "изправят" трасетата, а да се правят по-технични такива.
      Въобще не коментирам на Наско състезанието. Нито което и да е друго.
      И да не забравяте, че вече има смъртоносни инциденти в офроуда, но те...не са от скорост!

      п.п. Какво значи " мумий"? Звучи като химически елемент...
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #48
        От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

        Първоначално публикуван от ники крейзи фокс Преглед на мнение
        На Баха Португалия средната скорост беше 107 км. на лидера в клас SSV.
        Да сме точни, 105 км/ч беше средната скорост на лидера, а нашата беше 96, което ме втрещи и го снимах, че не можах да повярвам...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2016-09-10-12-20-37.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5762732

        Коментар


        • #49
          От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Доста сърцати изказвания и от теб и от Кърджалийския Пламен. Браво за смелостта.
          Притеснителното, е че гумите с които масово се кара са регенерати или такива за скорост до 160 км/ч. Няма да е проблем да има средна скорост и 130 км/ч, при 140 максимална. проблема е с пиковите скорости. Да постигнеш висока средна скорост на спънато състезание си е доказателство за високо майсторство.
          Винаги съм защитавал тезата, че е по-добре да не се "изправят" трасетата, а да се правят по-технични такива.
          Въобще не коментирам на Наско състезанието. Нито което и да е друго.
          И да не забравяте, че вече има смъртоносни инциденти в офроуда, но те...не са от скорост!

          п.п. Какво значи " мумий"? Звучи като химически елемент...
          След като на един добрич ми гръмна задна гума на 152 км/ ч по gps мисля ,че сте забеляази че вече аз нямам високи максимални скорости.
          Не е само в типа на гумите проблема и в това за каква скорост са а и много други елементи като това дали някой камък не я е рязнал от някоя страна.
          На нас тогава ни се падна хубава права без завой широк път и без каквито и да било гори.
          Та това ни спаси само покарахме малко на предни гуми. Пожелавам на всички да имат този късмет.
          Мен вече на четвърта ме е страх да му даржа газта че става страшно нищо че е състезание.
          Но по спомен на варна 2015 кмета направи по gps 204км/ч.
          Та незнам Тодор за какви рекорди говори.
          Пламене каква е средната скорост ако помниш на последния ден на втория етап от 2014г?
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #50
            От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

            Това с Милен-кмета и мен ме втрещи. Той се захили обаче и каза, че с
            това АМГ-е му трябвали няколостотин метра по гладичко...
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #51
              От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

              Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
              ...
              Но по спомен на варна 2015 кмета направи по gps 204км/ч.
              Та незнам Тодор за какви рекорди говори.
              Пламене каква е средната скорост ако помниш на последния ден на втория етап от 2014г?
              Тодор говори за документиран рекорд от тракинга, аз също съм чувал за кмета, виждал съм го по трасето и съм сигурен, че е било така...
              За средната скорост е рекорда, защото и аз съм карал на Варна и Добрич и знам какви са средните скорости...
              Причината е, че има навигация и това не позволява висока средна скорост, а на бахата всичко е маркирано и няма загубвания, връщания, чудене и т.н.
              Пилота само дава газ, щото и трафик от случайно влезли камиони, каруци и т.н. няма...
              По мои спомени, на Добрич кмета беше с около 80 км/ч средна в първия ден, което си беше много тогава, но на следващия ден падна дъжд и намаляха скоростите.
              Във Варна с Гочев сме стигали до 70 км/ч средна, бяхме втори след Мето в генералното на 12 мин и реално Мето беше с около 75 км/ч средна...
              Затова смятам и съм сигурен, че средната скорост на Русе е рекорд, защото няма как да се постигне на състезание с навигация и ще се убедите на Русе на есен, когато почти по същите трасета ще бъде с навигация и ще видите разликата...

              P.S.
              Да не забравите за репортажа по РИНГ довечера след 20:30 . И там ще говоря за рекордите
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-08-17, 14:49.

              Коментар


              • #52
                От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

                P.S.
                Да не забравите за репортажа по РИНГ довечера след 20:30 . И там ще говоря за рекордите [/QUOTE]
                Аз говорех само за максималната скорост.
                За другото съм съгласен с теб.
                Обаче съм на морето и освен тъч скриин телефон-Брато друго нямам.
                Така че ако искаш да ти
                гледам рекордите ще трябва да се напънеш малко повече ютюб нещо това онова.
                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                Sofrace Offroad Team

                Коментар


                • #53
                  От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

                  Тенев, акъл не давай!
                  Офроуда от миналия век е минало бешело.
                  Последно редактирано от kinex; 04-08-17, 18:30.

                  Коментар


                  • #54
                    От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

                    Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                    Така че ако искаш да ти
                    гледам рекордите ще трябва да се напънеш малко повече ютюб нещо това онова.
                    Слушам и изпълнявам Утре ще го кача

                    Коментар


                    • #55
                      От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Тенев, акъл не давай!
                      Офроуда от миналия век е минало бешело.
                      Богданов, защо толкава настоятелно твърдиш, че акъл давам.
                      На хората, които карат от 2003-4-та, та до сега все си мислят, че го правят през 21-ви век. С добри машини и добри резултати.
                      Ти да не би да се чувстваш, като някакъв привелигерован, маносан хомункулус от идния век.
                      Сори, ама не съм дал повод за заядливите ти постове. Коментираме с аргументи само безопасността.
                      Тодор даде ясно обяснение за това как се влияят средните скорости от това, дали си с навигация или си по маркирано и обезопасено трасе.
                      Наистина не те разбирам ти що човъркаш и търсиш под вола, теле.
                      Мумий!
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #56
                        От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Слушам и изпълнявам Утре ще го кача

                        Коментар


                        • #57
                          От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Богданов, защо толкава настоятелно твърдиш, че акъл давам.
                          На хората, които карат от 2003-4-та, та до сега все си мислят, че го правят през 21-ви век. С добри машини и добри резултати.
                          Ти да не би да се чувстваш, като някакъв привелигерован, маносан хомункулус от идния век.
                          Сори, ама не съм дал повод за заядливите ти постове. Коментираме с аргументи само безопасността.
                          Тодор даде ясно обяснение за това как се влияят средните скорости от това, дали си с навигация или си по маркирано и обезопасено трасе.
                          Наистина не те разбирам ти що човъркаш и търсиш под вола, теле.
                          Мумий!
                          Пламка, Кинекса е добро момче и следва стъпките на Бай Тодор! Евала за състезанията, които правят, Като Кърджали, Самоков и Русе. Става купон и най много хора се събират. В момента, ако не са те остава една Трявна и Варна. Тодор Христов учи и други хора да правят състезания, но явно не се получиха нещата. Сега тандема е добър и схемата работи правилно! Благодаря на Наско Арабаджиев, Тодор Христов, че ако не са те, ще има само селски куший, те са хората, които доведоха чужденците в България. Става въпрос само за Рали Рейда! Пиша това , което мисля!
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • #58
                            От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Мерси !
                            Изглежда е било добре.
                            А ми се струва,че в едни времена в които участваха едни други автомобили щеше да имаш едни други рекорди.
                            Сега ми изглежда де е било като войната на прегрялите дизели на кой по-малко ще му кипне чайника.
                            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                            Sofrace Offroad Team

                            Коментар


                            • #59
                              От: BAJA BULGARIA 2017 - Русе - 21-23 ЮЛИ

                              Филмите от Хоби ТВ с любезното съдействие на Рени Христова:

                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X