Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

    Не мога да я подкарам, не знам как.
    Намирам карти и до там.
    Помогнете моля.

  • #2
    От: Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

    С тази изчерпателна информация, която си дал, как очакваш да стане тая работа?
    Нищо де, хайде да пробваме. Доколкото виждам тази световно известна навигация е с Windows CE и Igo Primo 2.
    Кажи сега какви карти си намерил и къде е това "дотам"? Закачи ли навигацията на компютъра? Какви папки се виждат? SD карта има ли, няма ли?
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

      Брейии!?
      Някой май е спал сред колците с домати на баба Ванга.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

        Аз поисках помощ, не да ме обиждате господине?


        Забележка от модератор (последна): колега zvezdakiki - вече втори пост ви оправям от фонетична латиница на кирилица и това е последният такъв.
        Форумът има ясни правила, че се пише на кирилица и спазвайки правилата на бългаският език. Всеки следващ пост написан в разрез с правилата на форума без значение от съдържанието му ще бъде изтрит.

        И колега, наистина дайте подробности по това което сте направили и имате. Не карайте, тези които могат и както виждате искат да ви помогнат, да гадаят. Ако гадаят, то вероятността да ви дадат грешен съвет е много по-голяма. Вижте какво ви е поискал колегата Silverfox и дайте информацията, за да може наистина да получите търсената помощ.
        Последно редактирано от ISG; 15-05-17, 06:59. Причина: Забележка и превод в ефир :)

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

          Първоначално публикуван от zvezdakiki Преглед на мнение
          Аз поисках помощ, не да ме обиждате господине?

          И колега, наистина дайте подробности по това което сте направили и имате. Не карайте, тези които могат и както виждате искат да ви помогнат, да гадаят. Ако гадаят, то вероятността да ви дадат грешен съвет е много по-голяма. Вижте какво ви е поискал колегата Silverfox и дайте информацията, за да може наистина да получите търсената помощ.
          А вие , господин нов участник , как мислите?Дали не обиждате хора , които се ознават лично , или от дългогодишен контакт.Тръсвате си проблема - нито има кой е с проблем , нито откъде , нито на каква щайга и т.н.после се цупиме , като ущипани госпожици.Имайте предвид в кой форум пишете.
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

            Свеж полъх... абонирам се.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Свеж полъх... абонирам се.
              Недей се абонира, че темата отива до два дни или в коша или я залепям, под заглавието "Как не трябва да се поставя проблем!"
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • #8
                От: Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

                Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                Недей се абонира, че темата отива до два дни или в коша или я залепям, под заглавието "Как не трябва да се поставя проблем!"
                Да де, ама като нашляпаш едно дете, без да му кажеш защо, някак се губи възпитателният ефект. Да пробвам аз, за да знам, че е направено всичко възможно?
                Звездаки, предлагам ти да опиташ да попълниш липсващите полета:
                Моля за помощ относно навигацията от заглавието. Закупих я с инсталирана .................................(ИГО, Сиджик, Гармин, ТомТом.....). Карти на ................................. (Европа, България, Световна...) които бяха качени на....................................(вътрешната памет, SD картата). Реших да кача нова карта, която изтеглих/закупих от.................................(сайта на покетбългария, алл4андроид, Гармин...), разархивирах я и копирах съдържанието на папка........................... в папка..................................на SD картата, примерно, обаче не тръгва.
                Това, като някакъв санитарен минимум, за да ти бъдат зададени насочващи въпроси. Поне да се почне отнякъде. Надявам се, че не съм си изгубил десетте минути от времето.
                Моля.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем със слагането на карти на gps WF-693668410272

                  Явно съм таял напразни надежди. Иване, прав беше. Виж там, каква дъска на позора ще избереш.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X