Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

    с боди лифт Съм,и стабилизиращата щанга кадето е горе над двигателя е преправяна.На стенда маисторчето каза че сичко е наред...

  • #2
    От: Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

    Ми смени майсторчето и отиди на реглаж да видят кое е точно кривото.

    Коментар


    • #3
      От: Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

      Ако имаш възможност, отиди където правят лазерен стенд, важно е и човека да е опитен, ще останеш много доволен, за София мога да те препратя към наш колега Vladi333, който има собствен сервиз, включително и лазерен стенд за геометрията на МПС.

      Коментар


      • #4
        От: Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

        в София Съм да, даваи колегата, че тоя ми взе 30лв за нищо явно че даже и не разварта нищо :/

        Коментар


        • #5
          От: Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

          Първоначално публикуван от DINIO_D Преглед на мнение
          в София Съм да, даваи колегата, че тоя ми взе 30лв за нищо явно че даже и не разварта нищо :/

          Ето ти линк към колегата и сервиза му: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=155138

          п.с. Попитай предварително дали ще ползваш отстъпка при реглаж, за да е всичко точно.

          Коментар


          • #6
            От: Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

            Затворена предница при челна сходимост+неправилна странична сходимост ,получава се при смяна с нови части ,шарнири,втулки на носачите,накрайниц.При разбити елементи,втулки на носачи или шарнири, износването е отвътре по обясними причини,всяко разбиване отваря страничния наклон ,челната сходимост и износва гумите отвътре обаче.Трябва стенд предница ,ако не можеш да се оправиш сам.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #7
              От: Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

              боди лифт съм правил,ама и другото е дроб ("от каране само по асвалта")

              Коментар


              • #8
                От: Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

                Лифта добре,свива долния край на гумите,но сменявай всичко разбито и тогава прави предница,че си е 30 лв.,ако не си правиш реглажа ти.Да не са ти паретата фира.Успех!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #9
                  От: Grand Vitara 2004 - трие предните гуми външния краи повече?

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  Лифта добре,свива долния край на гумите
                  Е как боди лифта, ще свие долния край на гумите.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X