Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано 2 2.7тди тресе и пуши на студен двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Терано 2 2.7тди тресе и пуши на студен двигател

    Незнам какво е правено но дебитомера изобщо не е включен а си върви и то яко без сажди и разхода съм му засичал от пълно до пълно вече съм му врънал над 4 хил. км.То е ясно че просто не са откачили дебитомера а са правели и други интервенции.А колегата със същия джип е с нов дебитомер , обаче при него всичко е ралично сигурно защото той и със зенхел с-ма а аз с бош

    Коментар


    • #17
      От: Терано 2 2.7тди тресе и пуши на студен двигател

      Оказа се ,че джипа е с присадена механична помпа затова няма дебитомер и умна дюза. Ходих при електричар понеже нямах нок към компресора на климатика и отделно нямам оборотометър. Най-вероятно и това тресене и пушене на студено ще е от тази интервенция.

      Коментар


      • #18
        От: Терано 2 2.7тди тресе и пуши на студен двигател

        Първоначално публикуван от Kardo89 Преглед на мнение
        Оказа се ,че джипа е с присадена механична помпа затова няма дебитомер и умна дюза. Ходих при електричар понеже нямах нок към компресора на климатика и отделно нямам оборотометър. Най-вероятно и това тресене и пушене на студено ще е от тази интервенция.
        Възможно е,но един приятел караше Терано 2.7 TD,но блокира двигателя,после намери двигател 2.7 с интеркулъра (където по принцип са с ел.помпи и дебитомер),на този мотор монтира статата си механична помпа без дебитомер и джипа си работи перфектно без вибраций и много да пуши.Даже по негови думи сравнявай ки го с Терано 2.7 Tdi с ел.помпата,неговия имал повече ряз от ниски обороти.
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #19
          От: Терано 2 2.7тди тресе и пуши на студен двигател

          Ами и аз незнам от какво може да е.Иначе моя го сравнявам със същия на приятел освен че има повече ряз и харчи по малко.А това претрисане сега както е горещо изчезна поява се при по хладни дни под 30 градуса хах и аз вече незнам от какво зависи

          Коментар


          • #20
            От: Терано 2 2.7тди тресе и пуши на студен двигател

            Премери компресия според мен проблема ти е в главата някой клапан изпуска

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X