Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това е за изплакване на очите и... не само! Може и да си купите нещо!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това е за изплакване на очите и... не само! Може и да си купите нещо!

    Съвсем скоро се върнахме от Лондон със съпруга ми! Бяхме на гости и разглеждане на града известно време! Но, доста интересното беше, че нашия домакин работи във тази фирма и силно се впечатлихме от предлаганите там коли! Пускам го за разглеждане...., а ако има мераклии, едва ли ще имате нужда от връзки за да си закупите някоя от тези красавице! Аз бях силно впечатлена без да имам интерес към ретро-и каквито й да е автомобили!
    www.joemacariservice.com

  • #2
    От: Това е за изплакване на очите и... не само! Може и да си купите нещо!

    http://www.joemacari.com/All-Cars-for-Sale/

    Коментар


    • #3
      От: Това е за изплакване на очите и... не само! Може и да си купите нещо!

      Красота ! В тази фирма бих си плащал за да работя .Иначе в Англия може да се видят уникални автомобили .Миналата година посетих Stratford Festival of Motoring и бях като дете в сладкарница .

      Коментар


      • #4
        От: Това е за изплакване на очите и... не само! Може и да си купите нещо!

        А, този Джо Макари и плаща доста прилично, да не кажа отлично! Стига да си добър механик и да разбираш от точно тези коли! Ама нещо за покупка не ни става приказката! Чудя се дали да не си пускам тото и ще купя една, ама от по-евтиничките за детето /то е на 35 години, ама нищо!!/ Абее, с тия десни волани - нищо, че са толкова хубави, нещо се отказвам!

        Коментар


        • #5
          От: Това е за изплакване на очите и... не само! Може и да си купите нещо!

          А, сега видях, че имало и с нормални! Ми, нищо за сега няма да бързам!

          Коментар


          • #6
            От: Това е за изплакване на очите и... не само! Може и да си купите нещо!

            Миналата година една седмица минавах покрай салона сутрин и вечер.
            Даже си купих 2-3 коли. Мислено...
            Има и мотори.
            ........................
            Иван Маринов
            CRF 250 X
            Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X