Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

    За поредна година ще се съберем покрай казана с рибена чурба и вол на чеверме, на дебелата сянка до зелената поляна , среща след баните в ниското до водоноската на високото, брифинга е в читалището до магазина......

    Колко кратко и лесно може да се упъти човек в едно малко село....... но толкова велико заради организаторите и волните ни души .

    Тази година с.Нова Черна ще бъде домакин и кръг от РАЛИ Баха в клас АТВ.

    От предварителната информация :
    Правилата , регламента и точкуването ще бъде същото като на Кърлежи
    Такса участие 40лв до 01.06.2017г и 60лв след тази дата (бих казал символична за 3-дневно състезанйе)Таксите по "Еконт"-гр.Тутракан до (Чавдар Владимиров тел.0887 912 075),"Еконт"-Русе Централна зона ул. Асен Златаров №20,на името на Атанас Арабаджиев тел.0895 727 907 или лично.

    Записване тук в темата-пилот, стартов номер,машина,клуб

    Организатора предупреждава всички желаещи,че ако няма представител на екипажа на първият брифинг в четвъртък вечер,няма да бъдат допускани до старт,независимо дали са платили такса или не.



    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  • #2
    От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

    Емо записвай ме веднага: Иво Илиев 710, Бяла Рейсинг, Кавазаки КФХ 450/малък варел/

    Коментар


    • #3
      От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

      Интересни снимки от крайДунава ....





      Страхме е от новости ......... толкова дълбоко не съм газил



      Нещо такова ми е по на сърце
      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

        Наско Арабаджиев написа :

        Да внеса малко яснота, относно трасетата за трите състезателни дни. Три дни ще се кара трофи, по изискванията на Шампионата. Още не сме решили, дали третия ден, ще има каране по ленти преди финала, но мисля, че това не е от значение в момента. Първия ден, ще бъде малко като увертюра, към това което ще бъде втория, а третия ще бъде малко по лежерен, за почивка от втория ден и съботната вечер. Трасетата са средно тежки, освен ако, вие не си ги доутежните. Ще има умерени екстреми и трите дни, като няма да има такива, които насила да ви счупят или удавят машините, като пак казвам, стига вие да не се предобрите нещо. Гледали сме, самите екстреми да са разнообразни, като сме подготвили, освен кални, водни, дори и такива тип планински с изкачвания и спускания. А, бе ще ви харесат. Първия ден трасето ще е около 35- 50 км, втория около 65- 75 км, а третия около 20- 30 км. Точните километри, за втория и третия ден, мога да ви ги кажа довечера, защото, вчера нанасяхме последните корекции, а първия ден има още за доизграждане. През втория и третия ден трасето преминава само около 150 м по асфалт от републиканската пътна мрежа, като около 20% са полски и около 80% горски пътища. На полските пътища, колкото и да сме свели до минимум, има две- три прави, които не можем да избегнем, по които, ще се движите с ограничение, което стриктно ще следя. Който кара, последната година на Русе, кара по черно с ограничение, и видя, че не е болка за умиране. И нито един екипаж не го наруши. В трофито, максималната скорост не трябва да е определяща, за изхода на състезанието, а съвсем други умения. А и според мен, тези машини не са пригодени за такива скорости(140км+). За мен най- важна е безопасността. Това го обяснявам , за да си спестим дългите обяснения на брифинга. Който иска високи скорости да заповяда на Баха България в Русе, следващия месец след състезанието. За втория ден(дългия), както ние му казваме, сме разработили изцяло ново трасе, което и ние сега открихме и за първи път карахме. Много ни хареса и решихме да го споделим с вас, като смятаме, че и вие ще го оцените. Май се поотплеснах, ама никога информацията не е излишна.
        На тази снимка, Чаро не се е смалил, просто е доста по на ниско:


        Малиййййййй , изглежда стръмно, дълго и ако стане таркал ..............нема ко да ни спре
        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

          Първоначално публикуван от Ivo<byala> Преглед на мнение
          Емо записвай ме веднага: Иво Илиев 710, Бяла Рейсинг, Кавазаки КФХ 450/малък варел/
          Опиии, Иво. Не мой те записа защот не съм аз человека . Но ми напомняш нещо много важно , да се запиша и аз

          Емо Комаровски 353
          4х4 Адвенчър
          Ямаха Раптор 660
          гр.Разград

          Продължавам с г-н Нейков

          Валентин Нейков 696
          4х4 Адвенчър
          Велико Търново
          Ямаха Раптор 700

          Да продължават останалите който очаквам, Иван Иванов ?


          Наградния фонд ще е подобаващ , който беше на Варна знае за какво става въпрос
          ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #6
            От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

            Емо Комаровски 353
            4х4 Адвенчър
            Ямаха Раптор 660
            гр.Разград
            Емо кога мина на 660 ка

            За нас знаете

            Дани Трифонов 811
            Ямаха Раптор 700
            4х4 Адвенчър
            Варна

            Валери Тодоров 877
            Ямаха Раптор 700
            4х4 Адвенчър
            Варна

            Денис Йорданов 90
            Ямаха Раптор 700
            4х4 Адвенчър
            Варна

            Коментар


            • #7
              От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

              Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
              Емо кога мина на 660 ка

              За нас знаете

              Дани Трифонов 811
              Ямаха Раптор 700
              4х4 Адвенчър
              Варна

              Валери Тодоров 877
              Ямаха Раптор 700
              4х4 Адвенчър
              Варна

              Денис Йорданов 90
              Ямаха Раптор 700
              4х4 Адвенчър
              Варна

              А, не съмсменял машината ама ми отказа единия цилиндър на V8- мака .

              Казаха че пръскали за кърлежи и комари.........аз май трябва да съм с противогаз
              ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                Момчета, днес станаха ясни точните километри за трите дни на състезанието.
                Първия ден са 55км, втория- 74км и третия- 36км.
                Нали не сте забравили, че ГПС-ите трябва да са при мен, най- късно в четвъртък вечерта, както и, че трябва да сте на брифинга
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • #9
                  От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                  Тая година мислех да пропусна Нова Черна,но с тея снимки на Дунава,накъде без КОРАБА МАЙКА. Младен Енев 112 Can Am Оutlander 800- Силистра, Жерар Енев 199 Can Am Оutlander 800-Силиста

                  Коментар


                  • #10
                    От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                    Вие двамата в тандем ли?

                    Коментар


                    • #11
                      От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                      Нещо такова, само че ще сме в колона

                      Коментар


                      • #12
                        От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                        АААА тожа с колоната си е запазена моя марка )))))

                        Коментар


                        • #13
                          От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                          Първоначално публикуван от steed 5 Преглед на мнение
                          Нещо такова, само че ще сме в колона
                          Само колоната да е в правилната посока.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • #14
                            От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                            Опаааа спомням си......... тогава май малкия наказа Тати
                            Кога ли ще ме стигне и мен тази съдба

                            Днес е последният ден от Габрово -гората на страха. Прибираме се да ревизираме машините и хоп, ще е станало четвъртък.
                            Значи ......тръгвамеееееее
                            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #15
                              От: 2-ри кръг АТВ Рали Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                              Ами давай на детето да кара, стига си се стискал

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X