Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Чип тунинг" на Infiniti FX 45 МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Чип тунинг" на Infiniti FX 45 МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

    От известно време търся някой, който може да подмени картите на моят автомобил,но това се оказа голямо предизвикателство в Бг. Поради подмяна на въздушен филтър и премахване на катализатори се повиши значително разхода на гориво. След четене и ровене в чужди форуми,стигнах до заключението,че се нуждая от ре-флашване или т.н. чип тунинг,но до сега всички големи тунинг фирми ми отказаха с отговора,че познанията им стигат до 3,5L VQ35DE а при мен е VK45DE. Много ви моля помогнете! НО говоря за истински ре-флаш с дино и т.н. Разполагам дори с сериен номер на компютъра и ще окажа пълно съдействие за каквато и да е информация.

  • #2
    От: "Чип тунинг" на Infiniti FX 45 МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

    Здравей, след кратко ровичкане в интернет излиза че този двигател рядко се ползва за тунинг проекти и от там няма напълно готови решения за "къстъмизация". Попаднах на тази фирма http://www.zfever.com/home-about-us.html Погледни и описанието под тяхното видео Можеш да им пишеш, че леко са във Флорида, но ако имат нещо готово или съвет.... Успех!

    Коментар


    • #3
      От: "Чип тунинг" на Infiniti FX 45 МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

      В ТСТ рейсинг Варна или Маднес Пловдив ли си питал? Принципно там се рефлашват по-нови и екзотични машини.
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • #4
        От: "Чип тунинг" на Infiniti FX 45 МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

        Да отговоря вместо колегата, да питал е Просто тази електроника е по специфична и не се прави никак често....

        Коментар


        • #5
          От: "Чип тунинг" на Infiniti FX 45 МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

          Колегата "astrolet" е отговорил вместо мен звънях на всичко масови големи фирми и отговорите бяха еднозначни. за това търся други алтернативи.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X