Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СУВ дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СУВ дизел

    Я и аз да се разпиша тука като питащ

    Задачата е сув, дизел, автомат. Икономичен като за такъв тип мпс. Бюджет за закупуване около 7к лв.
    Нещо освен гранд 2.7 има ли интересно?

    ПП Знам правилния отговор, но е извън бюджета.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: СУВ дизел

    Гранде индианец с тия цели мостове какъв СУВ е?
    Иначе СУВ ,дизел,автомат Rexton 2.7 ,Фронтера Б ,Тераакан 2.9 все са около бюджета.

    Коментар


    • #3
      От: СУВ дизел

      Рекстъна от тия години не е ли с един глупав 4ст автомат?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: СУВ дизел

        Дъстър, ма не знам има ли автомат.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          От: СУВ дизел

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Рекстъна от тия години не е ли с един глупав 4ст автомат?
          Тц, със 722.6 си е.

          Коментар


          • #6
            От: СУВ дизел

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Рекстъна от тия години не е ли с един глупав 4ст автомат?
            Колегата ме е изпреварил.

            Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
            Тц, със 722.6 си е.
            ОригиналдЪ МВ, която не прави никакви проблеми, за разлика от при Гранда.
            Мотора си е 2.7, но горивната система е Делфи.
            Други разлики няма.

            Ако питаше някой друг щях да се въздържа, но понеже си ти, се надявам да не ти звуча като Пенчо, в което няма нищо лошо, но не искам да изглежда пристрастно.

            По-оферта от Рекстъна няма, но зависи каква ти е идеята за ползване, защото има няколко вида комбинации от окачване и задвижване.
            Рекстън 2 с цял мост отзад има парттайм и TOD с бавни, а има и фултайм без бавни с независимо окачване отзад, а ако уцелиш и на възглавници.
            С независимото отзад са само XVT, което е 186к.с., и 3.2 с М104, но какви са дифовете и раздатката не знам щото все не ми остава време да се поразровя.

            Ама ако те интересува по-сериозно, понеже е много за писане, може да се чуем.
            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 10-05-17, 22:34.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: СУВ дизел

              Не знам дали изобщо ще трябват бавни.
              Като каза Пенчо - кията също влиза в бюджета, ама е нещо много постна пък за същите пари.
              Г.Ч. е трошлив ли кво? Виждам че пета свещ се сменя с мотора вънка
              Теракана е грозен.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: СУВ дизел

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Я и аз да се разпиша тука като питащ

                Задачата е сув, дизел, автомат. Икономичен като за такъв тип мпс. Бюджет за закупуване около 7к лв.
                Нещо освен гранд 2.7 има ли интересно?.....
                За тия пари и изисквания може да пазаруваш наред по марки във форума. Освен моделите на БМВ И ВАГ, за които просто трябва да додадеш малко.

                Коментар


                • #9
                  От: СУВ дизел

                  Да добавя нещо
                  Иска се хубав климатик.
                  За сравнение, този на БМВ не е такъв.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: СУВ дизел

                    Терано 2,7 или 3,0 ..?
                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • #11
                      От: СУВ дизел

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Да добавя нещо
                      Иска се хубав климатик.
                      За сравнение, този на БМВ не е такъв.
                      Звънни ми когато можеш да говориш.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: СУВ дизел

                        Като не трЕбват бавни, а и се търси икономичност отпада всичко над 2,2 мотор.
                        Динамиката с по-малки мотори но без шаси, бавни, цели мостове, е почти същата като на по-големите(влизащи в бюджета 7К). Разхода е с постоянна разлика от 2-3 литра в полза на тия от класа на Фрилендър, срещу класа на Гранд 2,7/ML 270.
                        Та с тия критерии остана само Санта Фе 1 и Tucson/Sportage(вЕрвам, че Фрийлендър не ти трябва). Четиристепенен автомат на Митсубиши. Фултайм за едното срещу ел.муфа на второто. Комън рейли на Bosch, първо и второ поколение. Постно или блажно, въпрос на вкус.
                        Климатик...всичките имат. Ама да го включваш като критерии, при положение, че и без това няма много избор, нЕма файда. Иначе естествено е, по-малко купе да се охлажда по-бързо и с по-малко енергия. Но ти си ги знаеш тия неща, а и не вЕрвам да не си хвърлил един поглед в мобиле, с избраните критерии.
                        Последно редактирано от cecoa1; 11-05-17, 14:45.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #13
                          От: СУВ дизел

                          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                          Терано 2,7 или 3,0 ..?
                          Не бих казал,че е сув.Всички които познавам и имат Терано го експлоатират безмилостно по гората(Както и аз).
                          Гледайте X-Trail или Rav4,аз харесвам и Х3,но читавите са над 10 000лв.
                          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                          Коментар


                          • #14
                            От: СУВ дизел

                            Цецо, гледано е в мобилето амааа.

                            То всички имат климатик ама повечето са дървени, нямат датчик за слънце и прочее и духа и студ, а не е комфортно.

                            Така като гледам се търси по-скоро средно луксозно високо комби. Кожата е задължително, автомата също.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: СУВ дизел

                              Эээээээх, Тыртэй, да няма после:
                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic

                              [ATTACH=CONFIG]905581[/ATTACH]
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X