Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

    Не е така! Случва се да се изгубиш да въртиш в някакъв регион и да попаднеш я на пресни следи я на друг екипаж после да ти се вържат ситуациите по книгата. Освен това често сегменти от трасетата се повтарят от минали издания и на екипажите им са известни !

    Коментар


    • #32
      От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

      Първоначално публикуван от Ивайло Павлов Преглед на мнение
      Не е така! Случва се да се изгубиш да въртиш в някакъв регион и да попаднеш я на пресни следи я на друг екипаж после да ти се вържат ситуациите по книгата. Освен това често сегменти от трасетата се повтарят от минали издания и на екипажите им са известни !
      Баси и късмета А? Как си сигурен, че дадената ситуация е същата от пътната книга. Ясновидци , следотърсачи в действие.

      имал съм ситуация с два разменени листа от пътната книга. Вярвай ми не идват картинките и не идват , пък ти ми говориш за нацелване . Мани бегай.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #33
        От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Баси и късмета А? Как си сигурен, че дадената ситуация е същата от пътната книга. Ясновидци , следотърсачи в действие.

        имал съм ситуация с два разменени листа от пътната книга. Вярвай ми не идват картинките и не идват , пък ти ми говориш за нацелване . Мани бегай.
        Аз ти говоря ,че на мен и на моя навигатора ни се е случвало, не си пиша от г*з глупости ! Съвсем отговорно го казвам. А как може да си сигурен, като ти се вържат метражите и ситуациите ,явно има шанс да си на прав път.

        Коментар


        • #34
          От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

          Още един казус които възникна през изминалото състезание.По новия правилник знаем че няма спиране на време в екстреми.Имаше обаче екипажи със спрени времена а причината ,екипаж от стандартния клас объркал екстрема и го затапил .РЕДНО ЛИ Е ИЛИ ТРЯБВАШЕ ЕКИПАЖИТЕ ДОШЛИ ДА МУ ПОМОГНАТ ДА СА СИ С ТЕЧАЩИ ВРЕМЕНА .

          Коментар


          • #35
            От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
            Още един казус които възникна през изминалото състезание.По новия правилник знаем че няма спиране на време в екстреми.Имаше обаче екипажи със спрени времена а причината ,екипаж от стандартния клас объркал екстрема и го затапил .РЕДНО ЛИ Е ИЛИ ТРЯБВАШЕ ЕКИПАЖИТЕ ДОШЛИ ДА МУ ПОМОГНАТ ДА СА СИ С ТЕЧАЩИ ВРЕМЕНА .
            Не е трябвало да им се спира времето! Дали е участник от клас Стандарт или по-горен такъв няма значение!
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • #36
              От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

              СЕГА МИ ХАРЕСА мислим еднакво ,това решение предизвика голям спор и размести класирането .

              Коментар


              • #37
                От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Следотърсач казваш . Той Чаро е стар трапер , умее ги нещата
                Я ,тука става интересно.Ами да поясня:Понеже предният втори ден сме DNF и последни стартирахме в неделя,решихме,че трябва да имаме финал.До 81...2...3 точка нямахме проблем ,но там се объркахме тотално.Не ни излизаха точките и бяхме се омотали здраво.След като три пъти се връщахме до сигурна точка и нататък не ни излизаха,решихме,че ще търсим финала.Знаеше се предварително/ от брифинга /,че финала е на плажа до бивака.След като се лутахме доста,на една точка се събрахме 5 или 6 джипа.На коя точка сме?Отговорът на 113 .Аз бях на 81....или там някоя.Тръгнахме да се водим и в един момент точките и метрите започнаха да излизат.И така до финала.Знаехме,че ще имаме 2ч.наказание за трак,но при 15ч. наказание от предния ден,все ни беше тая.
                Сега разбра ли или да ти рисувам?
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • #38
                  От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

                  Най голямата глупост която може да се натвори в трасето е да се кара по следи. Тука виден специалист, който няма изминат 1 метър в състезание, ме обвини, че съм се водил по следите оставени от Стандарт и Модифицираните. Не знае явно МАЛКАТА подробност, че на всеки 5-6 точки има следи във всички посоки.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Най голямата глупост която може да се натвори в трасето е да се кара по следи.
                    Ко знайш колко пъти съм я правил тази глупост. Макар, че още на първото ми състезание разбрах защо не трябва да се кара по следи, но в повечето пъти върши работа.

                    Извинявайте за спама.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

                      Трябва ли орга тима да дава информация на състезател който се е омотъл и не знае накъде да кара .Изключвам екипаж който се е счупил и търси най-близък асфалтов път примерно.Кой е търсил инфармациона помощ във Варна третия ден .....Това редно ли е ....
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

                        Аз редовно му губя края на изхода от екстремите и питам. Сега пак питах Симо, ама и той не знаеше на коя точка сме. Пък дали е редно? Те ти още един казус.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

                          Тарга сиуацията е следната ....Аз нали съм много на ти със азимути и се омотвам тотално и се обаждам на теб който си организатор и района ти е познат до болка.Тъъъъ редно ли е вие да ми предоставите инфо и аз да вляза в трака .
                          Последно редактирано от meha1971; 17-05-17, 20:38.
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

                            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                            Трябва ли орга тима да дава информация на състезател който се е омотъл и не знае накъде да кара .Изключвам екипаж който се е счупил и търси най-близък асфалтов път примерно.Кой е търсил инфармациона помощ във Варна третия ден .....Това редно ли е ....
                            Не трябва разбира се. Пак да се върна няколко години назад. Стоя си аз на старт /финала и получавам обаждане от Таргата със заплаха , че ще ме отстреля. Не му излизали точките. Само му казах въпросително "Къде е последната ти сигурна точка" а той упорито "Тук до чешмата" . Накрая сам си тегли една ,че точката е на пътя преди чешмата.
                            Той сам може да разкаже
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #44
                              От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Баси и късмета А? ...имал съм ситуация с два разменени листа от пътната книга. Вярвай ми не идват картинките и не идват , пък ти ми говориш за нацелване . Мани бегай.
                              Благой, добрият навигатор освен да маркира картинките, преглежда и последователността на километрите, страниците и още куп други неща. Така че, вината си е твоя!Това да го имат предвид и прохождащите навигатори, защото умният се учи от грешките си, но по-умният се учи от грешките на другите!
                              Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                              0887 301 726

                              Коментар


                              • #45
                                От: Тема за спорни ситуации в Трофи шампионата.

                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                Тарга сиуацията е следната ....Аз нали съм много на ти със азимути и се омотвам тотално и се обаждам на теб който си организатор и района ти е познат до болка.Тъъъъ редно ли е вие да ми предоставите инфо и аз да вляза в трака .
                                Знам ли дали е редно. Организатора решава.


                                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                                Не трябва разбира се. Пак да се върна няколко години назад. Стоя си аз на старт /финала и получавам обаждане от Таргата със заплаха , че ще ме отстреля. Не му излизали точките. Само му казах въпросително "Къде е последната ти сигурна точка" а той упорито "Тук до чешмата" . Накрая сам си тегли една ,че точката е на пътя преди чешмата.
                                Той сам може да разкаже
                                Помниш като слон.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X