Обява

Свий
Няма добавени обяви.

426?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 426?

    Колеги я дайте малко инфо за тия 426-тици.
    Защо са на такава цена, сравнение с 400 и 450 са с по 1000 лв надолу и повече? Има ли части за тях? Рових в нета но няма мн инфо за тия мотори. По точно за yamaha wr и също така ме инт и за yz- та ? Не съм решил точно кой ще е, но съм наясно с разликите между крос и ендуро, това няма значение казвано е и тъпкано 1000 пъти. Коментирайте и да се сформира добра тема защото съм сигорен че има мн хоро който ще им е полезна тази информация. ПОЗДРАВИ!!!

  • #2
    От: 426?

    За мен 426 е по добре от 400 и 450. А така защото 450 има една скорост по малко и е по нервен. Според мен не се харесват защото цената на частите спрямо останалите два е по висока. Иначе мотор като мотор.
    EXC TPI 2019

    Коментар


    • #3
      От: 426?

      аз имам 426 от доста години. Доволен (нямам база за сравнение към 400 или 450). Единственото което ми е липсвало няколко пъти е стартера. иначе мотора е звяр иска си грижи и периодична смяна на масло

      Коментар


      • #4
        От: 426?

        Всички 450 ли са с 4 скорости?

        Коментар


        • #5
          От: 426?

          Желязната рамка е с 4-ри, освен ако не са сменени.

          Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
          EXC TPI 2019

          Коментар


          • #6
            От: 426?

            Ами те са със ръчен декомпресор,и за новак ритането е малко сложна работа.
            Кросов мотор не особенно подходящ за каране извън пистите.
            Морално стар вече.Произвежда се 2000 / 2002 год., над 15 години което вече отива към "Ретро".
            А за 400 да не говорим,не знам дали ще има някъде читав екземпляр останал.

            Коментар


            • #7
              От: 426?

              А това, че имали проблем с 3-та скорост и електрониката вярно ли е?

              Коментар


              • #8
                От: 426?

                Със скоростите май си страдат
                0888 074 049

                Коментар


                • #9
                  От: 426?

                  Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
                  Със скоростите май си страдат
                  Всички Ямахи са със доста крехки скорости.
                  Много им помага и бруталното ритане на скоростния лост.
                  Най малкото което е задължително, да не се превключва на пълна гас.

                  Коментар


                  • #10
                    От: 426?

                    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                    .......А за 400 да не говорим,не знам дали ще има някъде читав екземпляр останал.

                    Има, имаа)

                    възкръснах един от пепела.

                    Ако автора на темата не си е купил, да пише лично съобщение.
                    Заради тежка травма моя се продава.

                    WR400, регистриран, застраховки и платени данъци.

                    Коментар


                    • #11
                      От: 426?

                      Карах 2 години 426,след като му сложих разпределителен вал от 450 2006-та. Мотора палеше от половин ритник и винаги палеше. Вървеше за страх и през тия 2 години, е каран, колкото може и съединител при превключване нагоре, никога не съм ползвал, здрав на куче и не отстъпваше по вървеж на 450 2008-ма, един приятел имаше. Нито ми е горела масло,нито е имала проблем с избиване на свещи,просто се наложи да си сменя автомобила и замина на бартер,иначе до ден днешен да съм го карал, а те междувпрочем го карат още и то на цялата газ,без да има ядове, от време на време пиша с новия му собственик.

                      Коментар


                      • #12
                        От: 426?

                        Първоначално публикуван от ludau Преглед на мнение
                        Карах 2 години 426,след като му сложих разпределителен вал от 450 2006-та. Мотора палеше от половин ритник и винаги палеше. Вървеше за страх и през тия 2 години, е каран, колкото може и съединител при превключване нагоре, никога не съм ползвал, здрав на куче и не отстъпваше по вървеж на 450 2008-ма, един приятел имаше. Нито ми е горела масло,нито е имала проблем с избиване на свещи,просто се наложи да си сменя автомобила и замина на бартер,иначе до ден днешен да съм го карал, а те междувпрочем го карат още и то на цялата газ,без да има ядове, от време на време пиша с новия му собственик.

                        Здравей колега,
                        как пасна ангренажната верига с присаденият вал?

                        Поздрави!

                        Коментар


                        • #13
                          От: 426?

                          Не пасва добре, но няма проблем. Няколко пъти съм слагал с автоматичен и до ден днешен една 426 се движи.
                          EXC TPI 2019

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X