Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътна и офроуд карта на България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътна и офроуд карта на България

    Колеги видях това в едно списание. Цитат - "GPS карта на България и на по-големите градове: София, Благоевград, Бургас, Варна, Велико Търново, Видин, Враца, Габрово, Добрич, Кюстендил, Пазарджик, Плевен, Пловдив, Русе, Сандански, Сливен, Троян, Шумен, Ямбол и други. Също така има въведени огромен масив от обекти на интерес като ресторанти, театри, училища, важни обществени сгради, бензиностанции и много други, OFF Road маршрути." Та мисълта ми е има ли я някой, може ли да я качи тук или някъде другаде и да даде линк. на кутийката на сд-то пише Пътна и Offroad карта на България за Garmin GPS. Само за Garmin ли става? Не може ли да се ползжа и за други GPS приемници? Цената и е 130 лв. Аз все още ходя на училище и не мога да си позволя да си я купя (поне засега), така че ако някои я има или има подобна нека да я качи ще сам му много благодарен. Коментирайте я и кажете само за Garmin ли става.

  • #2
    До: Пътна и офроуд карта на България

    уважаеми wrety,

    Тази карта се прави и продава от участник в този форум който е и приятел на много хора тук. Едва ли ще намерите човек който би откраднал от Събин сред хората тук... Картата може да се използва само и единствено за приемници на Garmin. Колкото и да нямате пари, ако сте намерили достатъчно за да си купите приемник не би следвало да не можете да си купите и картата... Или пък ако картата ви е жизнено важна но нямате пари... просто помолете Събин...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Пътна и офроуд карта на България

      Първоначално публикуван от wrety Преглед на мнение
      Колеги видях това в едно списание. Цитат - "GPS карта на България и на по-големите градове: София, Благоевград, Бургас, Варна, Велико Търново, Видин, Враца, Габрово, Добрич, Кюстендил, Пазарджик, Плевен, Пловдив, Русе, Сандански, Сливен, Троян, Шумен, Ямбол и други. Също така има въведени огромен масив от обекти на интерес като ресторанти, театри, училища, важни обществени сгради, бензиностанции и много други, OFF Road маршрути." Та мисълта ми е има ли я някой, може ли да я качи тук или някъде другаде и да даде линк. на кутийката на сд-то пише Пътна и Offroad карта на България за Garmin GPS. Само за Garmin ли става? Не може ли да се ползжа и за други GPS приемници? Цената и е 130 лв. Аз все още ходя на училище и не мога да си позволя да си я купя (поне засега), така че ако някои я има или има подобна нека да я качи ще сам му много благодарен. Коментирайте я и кажете само за Garmin ли става.
      Четене му е майката! Отделяй по един час на ден в раздела за навигация на форума и след месец си прочети пак поста. Много, ама, много ще се чудиш как си го написал това. Това да се качи картата тук имат възможност стотици, да не кажа хиляди от участниците във форума. Само че няма да го направят. Пак казвам четене му е майката. Почети и ще разбереш защо. Успех.

      Коментар


      • #4
        Ок. Разбрах, още нямам приемник - казах че съм още ученик, но мисля скоро да си взема и затова питам. А има ли off road карта на България за компютър (лаптоп). Ако има бихте ли ми казали от къде да си я сваля или евнтуално да я закупя ?

        Коментар


        • #5
          До: Пътна и офроуд карта на България

          Благодаря. Аз казах че още съм ученик и нямам все още навигатор, но мисля скоро да си купя, затова попитах картата само за гармин ли става. А да ви попитам има ли таква off road карта за компютър (лаптоп) и ако има от къде мога да я сваля или да я закупя ?

          Коментар


          • #6
            До: Пътна и офроуд карта на България

            http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7669

            Дърпаш, инсталираш и ъпдейтваш MapSource съгласно инструкциите.

            От тука можеш да свалиш безплатно BG TopoMaps за Гармин
            http://www.topomaps.info/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=25&Itemid=55〈=en

            Коментар


            • #7
              До: Пътна и офроуд карта на България

              А можеш да видиш и офроуд картата на Събин. Инсталирай си Map Source, както ти е казал колегата denislav, след това изтегли това http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...1&postcount=37, инсталирай си го съгласно инструкциите, които ще видиш, като в полето за 25 цифрения код, който ще ти иска накрая напиши DEMO, после next и close. Стартираш Map Source, после view/switch to product избираш OFRM Bulgaria v4.40 и...ще можеш да я видиш какво представлява...И още нещо - първо почети хубавичко из форума за всичко, което се сетиш на тема карти, защото си има специална тема и ако случайно нещо не ти е ясно(в което се съмнявам, защото има супер много инфо) тогава питай...Защото и аз, и denislav ти даваме инфо, която вече е писана в съответния раздел на форума. Само не мисли, че вечно ще е така Айде, успех!

              Коментар


              • #8
                До: Пътна и офроуд карта на България

                Инсталирах си демото на OFRM BG 4.40 и вече не мога да си върна BG TOPO MAPS. MAP SOURCE не ми позволява защото апарата е в демо режим, а не мога и да изляза от него (демото).
                Моля за помощ!
                Само с мързел не става, трябва и акъл...

                Коментар


                • #9
                  До: Пътна и офроуд карта на България

                  Инсталирах си демо версията на "Пътна и офроуд карта на България 4.40" и вече не мога да я махна за да си сложа БГ топо мапс.
                  Моля за помощ!
                  Само с мързел не става, трябва и акъл...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Пътна и офроуд карта на България

                    Инсталирай топомапса и горе от най-лявото падащото меню си избери коя карта искаш да ти показва-така не става ли?
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #11
                      До: Пътна и офроуд карта на България

                      Изтрий демо-картата от твоето устройство и пробвай отново да си сложиш която карта искаш.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Пътна и офроуд карта на България

                        И така не става. Избирам картите от BG TOPO MAPS, и като им дам "send to divice", ми инсталира тяхна ДЕМО-версия. Пак изтривам картата от апарата, деинсталирам OFFR BG, BG TOPO MAPS, MAP SOURCE. Изчиствам регистрите, рестартирам компютъра, изтеглям и инсталирам наново MAP SOURCE и BG TOPO MAPS...
                        И пак демо.
                        Само с мързел не става, трябва и акъл...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Пътна и офроуд карта на България

                          Пробвай да отключиш картата на OFRM с ключа и тя трябва да излезе от демо режим.Или пък я изтрий от компютъра си и тя няма да се зереди в Мапсоурса.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Пътна и офроуд карта на България

                            Влизаш в Mapsource > Utilities > Unlock Maps > Next > View my instaled unlock kodes > Next > проверяваш всяка карта с "Properties" с какъв код е отключена. Ако има "DEMO" я триеш от там.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Пътна и офроуд карта на България

                              Така се получи.
                              БЛАГОДАРЯ МНОГО !!!
                              Само с мързел не става, трябва и акъл...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X