Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ел.стъклото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с ел.стъклото

    Здравейте колеги,проблема е следния:Механизма на ел.стъклото сдаде багажа(естественно машинката е здрава).Поръчах си нови въжета,водач и ролка(всичко е разглобено и трябва аз да си го сглобя).Въпроса ми е:въжетата първо на водача ли да ги закача или първо да ги намотам на ролката?

  • #2
    От: Проблем с ел.стъклото

    Здравей Колега,
    Според мен се започва от ролката.
    Ако не е тайна - дай инфо откъде си поръча частите.
    Ходих при "майсторите" в Княжево и не останах очарован от творбата им.
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с ел.стъклото

      Една фирма от хасково,телефона е :0878858443.Работят с еконт,мойто ще дойде в сряда и цената на целия комплект е 40 лв

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с ел.стъклото

        Аз си бях поръчвал кит от ибей, който включваше всички пластмаси уж точно за Терано. Познайте дали половината от нещата паснаха....пружините различни и различно твърди, въжето различна дължина и по-тънко. Пробвах да го сглобя сам и се отказах.

        Накрая се обадих на един пич от Люлин, който се занимава с интериорни ремонти, включително ел.стъкла. И той не остана очарован от частите. Използва само ролката и едни две други пластмасички. Направи ми ново въже. Общо взето за час и нещо направи всичко, струваше ми 50 кинта. Иначе той ми каза, че си има канали да поръчва и останалите части от някъде, просто тогава малко се проточва ремонта, защото се чака доставка за твоята кола.

        Правя си сам доста неща по колата, но да се занимавам с тия машинки нямам нерви просто Отивам да ми ги прави някой дето си знае работата без да се замислям.

        Пламен Маджаров се казва човека, потърси го в гугъл има координати. Той също е офроудър, става лаф с него.

        Успех

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с ел.стъклото

          Оказа се,че нямало същия механизъм като моя и ще взимам втора ръка(изпадана ми от едно място за 50 лв,което е без пари на досегашните които ми предлагаха).Иначе наистина е яко врътня с тея джаджи и яко изнервящо.И аз по джипката си правя всичко сам,защото ми е писнало от майстори(само по колата,не всичко пипам,защотото има яко електроника).Пожелавам Ви лек ден и като оправя прозореца ще пиша.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с ел.стъклото

            Преди малко бях при Пламен Маджаров от Люлин.
            Много приятен човек, силно го препоръчвам за подобен род ремонти.
            Георги Тонев

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с ел.стъклото

              +100 За Пламен Маджаров много добър и не е скъпчия.
              0894 310 070.
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с ел.стъклото

                Аз съм разглобявал и зглобявал на моето по лесно е първо да се намотае на ролката, но трябва да са добре намотани за да не се закачат и пак да се скъсат, после се закача на водача в опънато положение

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с ел.стъклото

                  Като отворих моята врата установих, че почти всички пластмасови водачи са счупени, въжето е усукано и за смяна, не ми се занимаваше и княжевците ми оправиха стъклото срещу 80 лв. за 2часа
                  Засега работи добре , хубавото е , че ми дадоха 2 години гаранция.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с ел.стъклото

                    Пламен в Люлин ми взе 50 лв с частите.Нови ролки и въже.
                    На Таурег под кората на вратата има още една метална кора и тя се сваля ,голяма игра е.
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X