Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

    On-Line записване
    За всички желаещи да участват в Хард Ендуро „CRAZY FOREST“ с.Валевци споделяме подробности
    за участието и записване в състезанието.

    ПРОГРАМА НА СЪСТЕЗАНИЕТО
    Краен срок за записванията до 21часа на 26 Май онлайн или на място
    Записвания на място в къща за гости Балкан – с.Валевци - GPS координати (42.8402228,25.0875949)
    Тези които ще пристигнат в Събота сутрин, трябва да изпратят GPS устройствата си
    по Еконт до гр.Севлиево , Васил Шишков , тел. 0888 133 010


    СТАРТ и ФИНАЛ – комплекс Бедуин в близост до с.Валевци - GPS координати (42.8536982,25.093681)
    9.00 часа Събота 27 май – брифинг със състезателите
    10.00 часа – Старт мотори Експерт. След всички стартирали от клас Експерт , стартират клас Сеньор и клас Стандарт
    20.00 часа – комплекс Бедуин - обявяване на резултати и награждаване на участниците.

  • #2
    От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

    Места за спане в с.Валевци
    местата са ограничени и почти всичко вече е запазено , който желае да нощува там да побърза с резервацията
    http://guesthousebalkan.com/
    http://www.prolet-house.com/
    http://guesthousevalevtsi.com/
    Място за спане в с.Кръвеник на 10 км от състезанието
    Комплекс Романтика с.Кръвеник <-----Фейсбук страница
    Комплекса разполага със следните къщи :
    ---Къща Компания - пансион 1 звезда. 1 стая с 2 легла × 30 лева на човек нощувка и закуска. 9 стаи с три и 4 единични легла 25 лева на човек нощувка и закуска.
    ---Къща История две звезди- 4 мезонета по 4 човека в мезонет 30 лева на човек Н+З ( нощ + закуска)
    ---Къща Фамилия две звезди- 4 спални по 60 лева, 1 по 80 с възможност за трима души, два апартамента - един без балкон за 90 лева и един за 110 лева
    ---Къща Традиция две звезди - 20 ап. с хидромасажна вана 120 лева, 21ап. с две спални. Едната баня е с хидромасажна вана, другата с душ кабина - 180 лева, 22 ап. С хидромасажна вана 140 лева, 23 стая 80 лева, 24 ап. 140 лева, 25 стая с хидромасажна вана 100 лева, 26 стая - 60 лева, 27 ап. - 120 лева.
    ---Бунгала 9 броя с по две стаи и сан. възел по 15 лева на легло. В тези 15 левп не е включена закуска.
    Ако има прекалено много хора може да се предложат 2 допълните къщи за спане , едната има 2 спални с общ сан. възел, а в другата 5 спални с 3 сан. възела. Там цената е по 30 лева на човек Н+З

    ---------------Телефон за контакт : 0887 064310 -------------------
    ---------------Email: contact@romantika-gm.com---------------------

    Коментар


    • #3
      От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

      On-Line записване

      Заявките до сега

      Коментар


      • #4
        От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

        Може би трябва да се промени заглавието на темата !
        Така обявено е подвеждаща информация за незапознатите .....

        Трети кръг от РЕШ е обявен Forest of fear - Габрово, 2 - 4 юни, Който потвърдиха клас АТВ !
        -Организаторите на с.Вълевци, изрично са написали :
        Нйе от Enduro Sevlievo искаме да споделим следната идея, която се зароди сред нас през последните няколко седмици, и се надяваме да Ви хареса. Желаем да организираме състезание на територията на град Севлиево или по-точно в местността Валевци, която се намира в планинския регион. Планираме състезанието да се състои на 27 МАЙ преди състезанието в Габрово от 2-ри до 4-ти и да бъде един вид сериозна подготовка за Габрово тъй като терените ни са идентични . Таксата ще бъде 10 лв с който ще покрием основни разходи + наградите .
        Ще бъде 1 ден СЕРИОЗНО КАРАНЕ В ГОРАТА, то няма да бъде включено в шампионата , но по този начин се надяваме да Ви впечатлим с терените и траковете, които имаме, и догодина да се включим в Шампионата,за да може всички да бъдат наясно с това какви възможности имаме. Можем да обещаем много адреналин и премеждия. За в момента идеята е да има само Хоби и Експерт клас, който желае само да се разходи, а за Експерт няма да бъде много лесно тъй като сме приготвили някой доста трудни пътеки и може да се каже че ще бъде нещо между Експерт и Про.
        Вечерта ще има парти на едно много вълшебно и специално място в планината, наречено Bar Bedouin, който се намира буквално на ръба на реката и предоставя възможност за невероятни преживявания като къмпинг, релакс, както и много други.


        С удоволствйе ще покарам на това състезанйе за да се срещна с много добри Габровски ездачи , които в последно време ми липсват много с веселата компанйя
        .

        Предвид еднодневната идея , точкуването по правилата на РЕШ е невъзможно ?

        Ако греша, моля да бъда извинен
        .

        С много от колегите-приятели АТВ-исти се чудим кой е решил да бъде 3-ти кръг.........освен ако не се бойкотира Габровското състезанйе




        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

          Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
          Може би трябва да се промени заглавието на темата !
          Така обявено е подвеждаща информация за незапознатите .....

          Трети кръг от РЕШ е обявен Forest of fear - Габрово, 2 - 4 юни, Който потвърдиха клас АТВ !
          -Организаторите на с.Вълевци, изрично са написали :
          Нйе от Enduro Sevlievo искаме да споделим следната идея, която се зароди сред нас през последните няколко седмици, и се надяваме да Ви хареса. Желаем да организираме състезание на територията на град Севлиево или по-точно в местността Валевци, която се намира в планинския регион. Планираме състезанието да се състои на 27 МАЙ преди състезанието в Габрово от 2-ри до 4-ти и да бъде един вид сериозна подготовка за Габрово тъй като терените ни са идентични . Таксата ще бъде 10 лв с който ще покрием основни разходи + наградите .
          Ще бъде 1 ден СЕРИОЗНО КАРАНЕ В ГОРАТА, то няма да бъде включено в шампионата , но по този начин се надяваме да Ви впечатлим с терените и траковете, които имаме, и догодина да се включим в Шампионата,за да може всички да бъдат наясно с това какви възможности имаме. Можем да обещаем много адреналин и премеждия. За в момента идеята е да има само Хоби и Експерт клас, който желае само да се разходи, а за Експерт няма да бъде много лесно тъй като сме приготвили някой доста трудни пътеки и може да се каже че ще бъде нещо между Експерт и Про.
          Вечерта ще има парти на едно много вълшебно и специално място в планината, наречено Bar Bedouin, който се намира буквално на ръба на реката и предоставя възможност за невероятни преживявания като къмпинг, релакс, както и много други.


          С удоволствйе ще покарам на това състезанйе за да се срещна с много добри Габровски ездачи , които в последно време ми липсват много с веселата компанйя
          .

          Предвид еднодневната идея , точкуването по правилата на РЕШ е невъзможно ?

          Ако греша, моля да бъда извинен
          .

          С много от колегите-приятели АТВ-исти се чудим кой е решил да бъде 3-ти кръг.........освен ако не се бойкотира Габровското състезанйе




          Винаги съм се чудил каква е идеята на хора да рушат или да правят интриги вместо да градят и надграждат нещо с каквото могат?
          Какъв е проблема с точкъването не ми е много ясно дали е ден,два,пет.........идеята е друга не само точките за нещо си
          явно си в грешка
          С много колеги не само АТВ решихме да е кръг за атв.
          И защо в твоята главичка не може да се побере някак си че едното състезание не бойкотира другото.
          Напротив и по двете се работи и то много сериозно и отговорно и с твойте дребнави изказвания омаловажаваш техния труд и се мъчиш да вкарваш някви интриги с тези бойкоти което няма как да стане защото тука в балкана се кара за забавление а не за шампионат,и тези две състезания ше бъдат истинско ендуро.
          А кой реши Варна де е втори кръг за атв не си спомням да е била някога през годините да е била кръг от ендурото


          Би ли разяснил тука че да ни стане ясно в този така наречен РЕШ (който за мен е шампионата на Жорката Хаджиев през тези години защото ако не беше той нямаше нищо да има ) та кой взима решения кой кръг къде и кога ще бъде,кой отговаря за това човек ли комисия ли или някво животно ли би ли ни разяснил малко и на нас така че да разберем личните ти претенцийте ти към 3 кръг АТВ.
          А ако ти си човека който трябва да питаме се изправи и кажи да се знае

          Коментар


          • #6
            От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

            Първоначално публикуван от KOLEV Преглед на мнение
            Винаги съм се чудил каква е идеята на хора да рушат или да правят интриги вместо да градят и надграждат нещо с каквото могат?
            Какъв е проблема с точкъването не ми е много ясно дали е ден,два,пет.........идеята е друга не само точките за нещо си
            явно си в грешка
            С много колеги не само АТВ решихме да е кръг за атв.
            И защо в твоята главичка не може да се побере някак си че едното състезание не бойкотира другото.
            Напротив и по двете се работи и то много сериозно и отговорно и с твойте дребнави изказвания омаловажаваш техния труд и се мъчиш да вкарваш някви интриги с тези бойкоти което няма как да стане защото тука в балкана се кара за забавление а не за шампионат,и тези две състезания ше бъдат истинско ендуро.
            А кой реши Варна де е втори кръг за атв не си спомням да е била някога през годините да е била кръг от ендурото


            Би ли разяснил тука че да ни стане ясно в този така наречен РЕШ (който за мен е шампионата на Жорката Хаджиев през тези години защото ако не беше той нямаше нищо да има ) та кой взима решения кой кръг къде и кога ще бъде,кой отговаря за това човек ли комисия ли или някво животно ли би ли ни разяснил малко и на нас така че да разберем личните ти претенцийте ти към 3 кръг АТВ.
            А ако ти си човека който трябва да питаме се изправи и кажи да се знае
            Майстор на късия разказ .....

            Много бля бля бля и никакви отговори по конкретно зададените въпроси !
            Ако нямаш отговори , не изказвай мнение.

            Аз и много други който не им е ясно , искат да разберат и получат отговори на по-горния ми пост. Прочети го внимателно , явно не си вденал идеята

            Пак казвам, ако това което се прави и обявява е инкогнито, разбираме .

            Прегледай темата и обследвай състезанието Варна инспекторе. Ако имаш въпроси и неясноти , можеш да се обърнеш към организаторите. Те са ръководени от програмата и правилата за 2017г на РЕШ с основател Жорката Хаджйев.

            Моля някой компетентен или някой от организаторите да даде своето мненйе и становище. Все пак през всички изминали години , нямам спомени да са се провеждали два последователни кръга в последователни седмици от един Шампионат.
            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

              Тексчето ти в поста е копирано и изразяваш някво си мнение.Или ти го пише някой или не знаеш какво пишеш,
              Като се замисля доста е инкогнито всичко след като е обявено в форума
              Както казах се работи по трасето сериозно от човек с АТВ по трака

              Само дето не ти схващам идеята каква ти е точно

              Моята не е да се занимавам с твойте прищевки и да си пиша тука бла бла

              Подготвя се трасе и който иска да кара да дойде който не иска да си чати колкото иска и да си чеше езика
              Мисля че е доста просто
              Ето ти въпросите............. та какво питаш точно,Айде стига с филмите ти вече ясни са напълно на всички.
              С удоволствйе ще покарам на това състезанйе за да се срещна с много добри Габровски ездачи , които в последно време ми липсват много с веселата компанйя .
              Предвид еднодневната идея , точкуването по правилата на РЕШ е невъзможно ?
              Ако греша, моля да бъда извинен .
              С много от колегите-приятели АТВ-исти се чудим кой е решил да бъде 3-ти кръг.........освен ако не се бойкотира Габровското състезанйе

              Коментар


              • #8
                От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

                Оффффф, не ми се занимава с глупости !


                Краси, ако ти си организатора, отговори на въпросите (или някой да го направи). Повярвай ми, много хора следят коментарите ни и жадуват за яснота. Не си важен ти или аз....

                1. Кои организира, прави и проверява трасето за клас АТВ.
                2. Организаторите са написали че това състезание няма да бъде кръг от РЕШ ! Има ли промяна и каква е тя ?
                3. Ако е кръг от шампионата , как ще бъде точкуването предвид еднодневната идея ?
                4. (Краси) , ако във вашия балкан не карате за точки , защо го обявявате за точкуване ? Питаш какъв е проблема за един, два или пет дена. Всичко под 1-ден е в разрез с обявените правила нали ?
                5. Кой ще се занимава с ГПС-ите .Качване и проверяване ?

                И да уточня, коментираме само клас АТВ.
                ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

                  В крайна сметка отговор от някой дето се занимава с тоя тъп шампионат май няма като гледам. Има ли даже в шампионата клас АТВ ми е интересно, защото календара е пуснат от много време, пък на половината от местата няма да има клас АТВ. Ама нормално да няма. Хем сме малко на брой, хем най-много се мрънка. Не виждам на друго място толкова много мрънкане, оплакване и претенции.
                  Един "вещ" да ми обясни, на мен простият новобранец в тоя шампионат, кой отговаря щот аз не виждам такъв и всеки си прави каквото си иска май. До колкото забелязвам организаторите на съответните състезания си определят класовете които да има. Пък от време на време ги събира жал и пускат някакво трасе да се каже че има клас АТВ.
                  Бяха обявени както споменах състезанията от двата "шампионата". Всеки си прави сметка още в началото на годината съответно кога и къде да ходи и в един момент изкачат някакви нови решения, състезания ,"пирамиди" и тъпотии.
                  Докато не се намери ясен човек който да му се занимава с тая простотия ще е така. Затова и като видях как вървят нещата в тоя толкова титулуван клас реших да сменя категорията.
                  Но обявявания на състезания в последния момент, вкарвания на такива в "шампионата" и т.н са страшна тъпотия! Защо при положение че има и мотори да не се водят и за тях точки, а само за клас АТВ? Пак се чудя кой се грижи за тоя шампионат и тоя клас и защо мълчи?

                  Впрочем оня ден имаше състезание на Витоша и имам 2 първи места ако ме разбирате. Моля да ми се отбележат в клас АТВ

                  Коментар


                  • #10
                    От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

                    Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                    Оффффф, не ми се занимава с глупости !


                    Краси, ако ти си организатора, отговори на въпросите (или някой да го направи). Повярвай ми, много хора следят коментарите ни и жадуват за яснота. Не си важен ти или аз....

                    1. Кои организира, прави и проверява трасето за клас АТВ.
                    2. Организаторите са написали че това състезание няма да бъде кръг от РЕШ ! Има ли промяна и каква е тя ?
                    3. Ако е кръг от шампионата , как ще бъде точкуването предвид еднодневната идея ?
                    4. (Краси) , ако във вашия балкан не карате за точки , защо го обявявате за точкуване ? Питаш какъв е проблема за един, два или пет дена. Всичко под 1-ден е в разрез с обявените правила нали ?
                    5. Кой ще се занимава с ГПС-ите .Качване и проверяване ?

                    И да уточня, коментираме само клас АТВ.
                    Трака за клас АТВ е готов , маркиран и проверен около 55 км е , ще се правят 2 обиколки. Времеизмерването и проверяването на ГПС-те ще го прави Вальо Пантев.
                    Организаторите нямаме нищо против състезанието да е кръг от шампионата за АТВ
                    Понеже нямаме възможност на този етап да направим двудневно състезание то ще е само един ден навигация. Как ще се точкува оставяме на вас да решите.

                    Коментар


                    • #11
                      От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

                      Не случайно копирах решеният своеволно кръг на Варна (ей така в средата на годината от някой си), който се явява кръг от РЕШ (незнайно кой, кога и къде го е решил) с правописната грешка- ("май" се пише с "й", не с "и" както е написано) та да стане ясно че след като вече има изготвен календар се появяват състезания от някой, който така си е решил. Пояснявам това, защото като гледам някои хорица са твърде заслепени от болните си амбиции и болния си мозък за шампион на всички времена и изобщо не разбират какво се има в предвид. Вместо това го обръщат на заяждане и опит за интриги. Май да вземем да направим една гооооляяма и тежка шампионска купа, че да се успокоят страстите и притесненията.

                      Коментар


                      • #12
                        От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

                        И каквастана тя ,пълна пародия на шампионат. Всеки си измисля състезания ,кой както му е удобно . Че да си направим отделен шампионат само за АТВ та за да няма туй онуй .

                        Изпратено от моят SM-G388F с помощта на Tapatalk

                        Коментар


                        • #13
                          От: АТВ 3-ти кръг от РЕШ с. Валевци 26-27 маи 2017

                          On-Line записване

                          Заявките до сега

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X