Обява

Свий
Няма добавени обяви.

фреза 675П от вторични суровини...:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: фреза 675П от вторични суровини...

    Каналите можеш да ги промениш,в най-лошият случай със дебела плоча от долу.Делителен диск може да си направиш,верно е заигравка.Виж на колко оборота на ръкохватката шпиндела прави един,масово са 40:1,и го снимай.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #32
      От: фреза 675П от вторични суровини...

      40 оборота е.

      Съвет как да си сглобя патронник, царевица, диск за рязане?

      Коментар


      • #33
        От: фреза 675П от вторични суровини...

        По нагоре във фрезовата тема ги има подробно описани типовете фрези и начините за захващане .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #34
          От: фреза 675П от вторични суровини...

          Вземи си комплект цанги с цангодържач М-14х2,има ги примерно в полимета.Ще ти трябват преходни втулки М-4 отвън и вътрешен М-3,2,1.Със тях ще си решиш проблема за захващане на най-масовите инструменти,ще ти трябват и шпилки за вретеното със М-12 и М-10.Универсал на моята не съм вземал,защото се съкращава вертикалният ход,който го няма никакъв.Идеята е инструмента да е закрепен наравно със шпиндела за да има пространство за работа.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #35
            От: фреза 675П от вторични суровини...

            хм...има ли преход 1,2,3 морз 4 с резба или трябва да се изработва?

            Коментар


            • #36
              От: фреза 675П от вторични суровини...

              Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
              хм...има ли преход 1,2,3 морз 4 с резба или трябва да се изработва?
              Както споменах има преходни втулки за по-малките морзове,шпилката която минава през шпиндела трябва да е със резбата на инструмента за да можеш да го захванеш.Утре ако не забравя ще снимам да ти покажа.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #37
                От: фреза 675П от вторични суровини...

                Има ги в Полимета ама не са евтини . Държач МК 4 с 10 ЕР цанги е 265 лева .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #38
                  От: фреза 675П от вторични суровини...

                  Сиромах вълк - дебеловрат дявол. От планетни колелца на Москвич си направих предавка за Y - оста. Остава колело да си купя и ше имам ход....без самоход, ама по-добре отколкото с отверка.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X