Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)




    ПРОГРАМА НА СЪСТЕЗАНИЕТО

    Пролог
    - Ендурокрос

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17434848_1593598007331901_7425902932029818166_o.jpg
Прегледи:1
Размер:107.5 КБ
ID:6132092
    Петък – 2 Юни 2017:
    09:00-16:00 - предаване на GPS системи на трасето (по-късно в хотел Импулс)
    14:00 - Брифинг преди пролога

    14:30 - Тренировки
    16:00 - Старт на състезанието



    Навигация Ден - 1

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:379.9 КБ
ID:6132091
    Събота - 3 Юни 2017:

    08:45 – Брифинг (преди старта)
    09:00 – Старт Ден 1 Навигация
    18:00 – Трасето се затваря



    Навигация Ден - 2
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14691227_1432349256801509_2769250330995343534_o.jpg
Прегледи:1
Размер:783.9 КБ
ID:6132090
    Неделя – 4 Юни 2017:
    08:45 – Брифинг (преди старта)
    09:00 – Старт Ден 2 Навигация
    16:00 – Трасето се затваря
    17:00 – Награждаване


    РЕГИСТРАЦИЯ

    Такса участие- 50лв.
    Всеки участник при подписването на декларацията и предаване на GPS устройството в петък ще получи тениска на състезанието.


    ТРАСЕТА
    -Затвореното трасе се намира на мотополигон "Донино" (по-долу съм приложил снимка и координати). Ще е лесно преодолимо и атрактивно, препятствията ще са с подходи.
    -След това се отива към Узана, хотел Импулс, където ще е старта и финала на двата дни навигация (а помежду им, ще видим кой е шампионът в ресторанта
    ).
    -Събота е най-трудният ден- навигация около 70км.
    -В неделя трасето ще е кратко, на обиколки и състезанието ще приключи по-рано.

    НАСТАНЯВАНЕ
    След пролога на 02.06.2017(Петък), който се намира на същото място като миналата година, точно тук:


    се тръгва към хотел Импулс на Узана, където ще е и старта и финала на двата дни от навигацията!

    За резервации: 0888975945 - Ива Кабакчиева


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15-facebook-logo-vector-art-free-cliparts-that-you-can-download-to-you-F48eIe-clipart.jpg
Прегледи:1
Размер:34.6 КБ
ID:6132093
    https://www.facebook.com/endurogabrovo/
    Последно редактирано от Smilen; 04-05-17, 18:05.
    NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

  • #2
    От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

    А коне ще се допускат ли в ресторанта
    Който оцелее ще закусва!

    Коментар


    • #3
      От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

      Привет Смилене,
      Адмирации отново за тежкото начинание и предстоящия старт на поредния кръг от РЕШ.
      В програмата не си упоменал класовете.
      Моля да напишеш всички класове и по-конкретно за АТВ, Хоби и Експерт или ще е един клас ?
      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

        Здравейте,
        дизайна на тениските тази година ще е такъв, дано Ви допаднат:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:T SHIRT HARD ENDURO BLACK.jpg
Прегледи:1
Размер:215.9 КБ
ID:5752562
        Класовете мисля, ги знаете
        Мотори:
        ПРО,ЕКСПЕРТ,ХОБИ,СИНЬОРИ,ЖЕНИ И АТВ-тата ще са в един клас поради числеността си.
        Трасетата ще са съобразени с класовете и голяма част от траковете се правят в дъжд и кал, ако е сухо за състезанието може да дойдат малко леки.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18275204_1800947166792631_2366836667951800187_n.jpg
Прегледи:1
Размер:158.5 КБ
ID:5752563

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18402879_1800947193459295_2865421763900169868_n.jpg
Прегледи:1
Размер:140.3 КБ
ID:5752564

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18275111_1800947273459287_5337365459661561958_n.jpg
Прегледи:1
Размер:150.5 КБ
ID:5752565
        Поздрави !
        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

        Коментар


        • #5
          От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

          On-Line ЗАПИСВАНЕ

          Коментар


          • #6
            От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

            Класовете мисля, ги знаете
            Мотори:
            ПРО,ЕКСПЕРТ,ХОБИ,СИНЬОРИ,ЖЕНИ И АТВ-тата ще са в един клас поради числеността си.
            Добре АТВ в един клас пишете , ще бъдат . В сайта за записване АТВ няма. Това грешка ли е , или и този път няма да има трасе за нас?

            Коментар


            • #7
              От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

              Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
              Добре АТВ в един клас пишете , ще бъдат . В сайта за записване АТВ няма. Това грешка ли е , или и този път няма да има трасе за нас?
              Пантев ще се коригира, че аз вече съм Ви поръчал купите .Явно от Елин Пелин, рамката за записване още стои.
              NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

              Коментар


              • #8
                От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50X70 PLAKAT HARD ENDURO (1).jpg
Прегледи:1
Размер:559.7 КБ
ID:5753613
                NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                Коментар


                • #9
                  От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                  Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
                  Добре АТВ в един клас пишете , ще бъдат . В сайта за записване АТВ няма. Това грешка ли е , или и този път няма да има трасе за нас?
                  Оправено - вече има и клас АТВ

                  Коментар


                  • #10
                    От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                    Вчера взех 250бр. от плакатите за състезанието и оставих тук там по приятели, магазини, сервизи и жена ми звъни... да взема малкия Алекс, че заваляло дъжд и се намокрил докато гледали абитурентитИИ .Взех го, ама не беше чак толкова мокър за прибиране.. в къщи .
                    Не ми се занимаваше да търся някой да лепи плакатите и решихме да си направим малко приключение, купихме лепило за тапети, четка баданарка, кофа и тъкмо улиците бяха празни, Алекс не можеше да се намокри повече от това, което е постигнал тръгнахме да залепим плакатите на установените места, като внимавахме да ги слагаме върху минали събития...
                    Весело беше на високото аз мажа, а той ми ги подава по ниското обратното

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18741591_1562588223760988_1731192079_n.jpg
Прегледи:1
Размер:139.6 КБ
ID:5755173

                    И днес тръгвам за Узана, минавам през центъра....

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18716846_1562588173760993_1343461437_n.jpg
Прегледи:1
Размер:104.6 КБ
ID:5755174
                    Супер грозна картина, всичкия ни труд накъсан и разлепен, на други места нарочно залепени върху нашите плакати други по целите табла:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18741174_1562588243760986_1852086575_n.jpg
Прегледи:1
Размер:162.5 КБ
ID:5755175

                    Отначало си помислих, че е на едно две табла, но уви копеленцата са минали целият град след нас да ги късат Ние се прибрахме около 21:30ч., колко болен мозък трябва да си, за да хукнеш по нощите да сваляш плакати ?
                    Звъннах тук там и стигнахме до извода, че като не наемеш определена педалска фирма, минават да ти ги разлепят, по този начин само техните плакати стояли и си установявали монопол ..... Направо паднах хахахаха, баровци.
                    В агенцията където ги печатам поръчах отново всеки ден по 100бр. и преговарям с един комшия да си вземе 5 дни отпуска до състезанието за борба с монопола.....аман от масларници ей.
                    Последно редактирано от Smilen; 26-05-17, 17:10.
                    NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                    Коментар


                    • #11
                      От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                      Смилка, а и всички останали организатори.
                      Не си харчете парите за плакати и разпространението им по стандартния начин. Това са пари, хвърлени на вятъра.

                      Концентрирайте се към приятели собственици на посещавани обекти в града и околните градове/села- магазини, читалища, обществени сгради и т.н. Така разходите за плакати и разпространение падат на половина а успеваемоста е значително по - голяма.

                      Пробвайте и да влезете в общинските спортни календари. Общината от своя странна има канали за разпространение на събитията от него и малко или много информацията достига до хората.


                      Плакатните войни са грозна и безсмислена гледка. Казвам ви го от същият тъжен опит.
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • #12
                        От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                        Днес получавам от Смилен малко плакати и за най ГОЛЯМОТО село! Тоше, ще имам предвид указанията ти и ще ги разлепя на възможно най подходящите места при познати хора! Плакат ще има и на входа на шоурума на КТМ където ходят доста колеги ендуристи - вече имам разрешението на Еди. Ще има и на гуми центрове ДИАНА. Също и на центровете на VIANOR + на няколко автомивки. Утре ще залепя и в центъра на Бухово (ако отида да карам там). Все пак ако има желаещи колеги от София, които имат добра идея и или контакт за разрешено залепване на плаката (при познати) мога и на тях да дам някоя друга бройка от плакатите.

                        Имам да му връщам на това състезание! Не можах да усетя колко страшна е гората на " Габрово Forest of Fear 2016" , че го изкарах ... ама по здравна каса! Две ребра ми се оказаха по трошливи . Спасителите ми - гответе се, че ще черпя! Но на фъндък в страшната гората не разчитайте

                        КЪРТАЧИТЕ са номер 1 Гааааззз...
                        Последно редактирано от EmoSKALATA; 27-05-17, 10:26.

                        Коментар


                        • #13
                          От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                          On-Line ЗАПИСВАНЕ

                          Заявки до сега

                          Коментар


                          • #14
                            От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                            За плакатите ...... ужасно грозно. За съжаление когато става дума за пари, често има подобни ситуаций.

                            Ще има ли още информация, снимки от подготовката на Х-кроса, места за публиката през дните на навигация , презареждания и т.н. ?

                            Поне по синоптиците , прогнозите са да няма дъжд. Което ще зарадва много състезатели , карали на Вълевци.
                            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #15
                              От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                              Първоначално публикуван от Smilen Преглед на мнение
                              Вчера взех 250бр. от плакатите за състезанието и оставих тук там по приятели, магазини, сервизи и жена ми звъни... да взема малкия Алекс, че заваляло дъжд и се намокрил докато гледали абитурентитИИ .Взех го, ама не беше чак толкова мокър за прибиране.. в къщи .
                              Не ми се занимаваше да търся някой да лепи плакатите и решихме да си направим малко приключение, купихме лепило за тапети, четка баданарка, кофа и тъкмо улиците бяха празни, Алекс не можеше да се намокри повече от това, което е постигнал тръгнахме да залепим плакатите на установените места, като внимавахме да ги слагаме върху минали събития...
                              Весело беше на високото аз мажа, а той ми ги подава по ниското обратното

                              [ATTACH=CONFIG]915908[/ATTACH]

                              И днес тръгвам за Узана, минавам през центъра....

                              [ATTACH=CONFIG]915910[/ATTACH]
                              Супер грозна картина, всичкия ни труд накъсан и разлепен, на други места нарочно залепени върху нашите плакати други по целите табла:

                              [ATTACH=CONFIG]915911[/ATTACH]

                              Отначало си помислих, че е на едно две табла, но уви копеленцата са минали целият град след нас да ги късат Ние се прибрахме около 21:30ч., колко болен мозък трябва да си, за да хукнеш по нощите да сваляш плакати ?
                              Звъннах тук там и стигнахме до извода, че като не наемеш определена педалска фирма, минават да ти ги разлепят, по този начин само техните плакати стояли и си установявали монопол ..... Направо паднах хахахаха, баровци.
                              В агенцията където ги печатам поръчах отново всеки ден по 100бр. и преговарям с един комшия да си вземе 5 дни отпуска до състезанието за борба с монопола.....аман от масларници ей.

                              Колега не си харчи парите за плакати който има желание и вътък следи форума а за публиката когато стане с билети тогава мисли за плакати за съжаление такава е обстановката в България!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X