Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

    Благодарим на всички състезатели взели участие в кръга, част от BG-X ендуро шампионата на страната. Поздравления за мъжкото каране през вторият ден и дано позитивните
    емоции надделяват негативните.
    тук има снимки и статии от ден 1:
    https://www.facebook.com/marivoi4eva...0957958&type=3

    https://www.facebook.com/zarko.gatev/media_set?set=a.10209693478556565&type=3&pnref=story

    https://sport-gabrovo.com/novini/309...utre-na-donino

    Успехи и късмет желаем на всички!
    Последно редактирано от Smilen; 05-06-17, 11:26.
    NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

    Коментар


    • #32
      От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

      Много добро състезание за пореден път направено от габровският клуб, браво момчета и все така. Вторият ден беше доста труден явно и невъзможен за болшинството участници поради метериологичните условия, които честно казано се знаеха предварително можехте леко да съкратите трасето и да ни биете един финал долу във Габрово, говоря за класовете Експерт и Сеньори. Всичко останало беше перфектно , Благодаря Ви за мероприятието още веднъж, супер беше.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #33
        От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

        Състезанието беше супер. Забавлявахме се невероятно. Аз също мисля, че трасето беше една идея по трудно заради започналия дъждец. Организацията беше на ниво, благодарности на габровския клуб за положения труд.
        Колев

        Коментар


        • #34
          От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
          Много добро състезание за пореден път направено от габровският клуб, браво момчета и все така. Вторият ден беше доста труден явно и невъзможен за болшинството участници поради метериологичните условия, които честно казано се знаеха предварително можехте леко да съкратите трасето и да ни биете един финал долу във Габрово, говоря за класовете Експерт и Сеньори. Всичко останало беше перфектно , Благодаря Ви за мероприятието още веднъж, супер беше.
          Да, бе, а къде беше кетъринга?

          Да споделя малко от гледната точка на на немойко-хобит:

          Затвореното трасе беше много готино и атрактивно, виждаше се идеално от публиката. Подходи към препятствията, колчета, ленти, идеално окосена ливада, всичко беше супер. Само според мен камъните в 2 серии са страшнички за начинаещите.
          Навигацията в събота беше прекалено дълга с оглед дъждовните прогнози. Трака първата 1/3 беше много точен, но после ни прати в нищото... както миналото лято. Също в една част беше верен, но не беше минаван тази година. След като се вдигна мъглата се наслаждавахме на невероятно красиви гледки. В неделя всичко беше ОК. Е пак ми беше трудно, но нали съм си немойко.
          Организацията беше много добра, всички стартови времена се спазваха до секундата.
          И въпреки лошото време си изкарахме много добър уйкенд. Стара планина около Узана и Шипка е най- доброто и красиво място за ендуро.
          Благодарим на организаторите, спонсорите, съдийте и всички участници за да се проведе това състезание.
          Ще Ви досаждаме и догодина.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

            Аз пък ще се оплача! Тия дето доидоха да ме извадят от БКС-то не пожелаха да ме затеглят до финала които беше близо. ))) а и дърпаха бавно, неможех да вдигна 20!
            УниКАЛНО състезание. Обичам да карам на кал и затова много ми хареса. Стана страшна гонка с няколко състезателя като постоянно си разменяхме позицийте в продължение на 30-40км. Движехме се с доста добра скорост докато не получих технически проблем на "ръгбито" от там нататък беше оцеляване.
            Пролога беше супер подготвен и се наслаждавах да го карам. За съжаление пак обичайнете проблеми като фал-стартове и недоглеждане от съдийте.
            Навигацията за Про в събота беше "само за мъже" и поздравления на всички завиршили.
            Организацията на състезанието като цяло си беше на ниво, спазваха се времена, тракове и имаше добро съдийство. Поздравления за хубавия кръг на които неуспях да се насладя до край.
            В Габрово са ми "най-скъпите състезания" в историята ми!

            Благодарности на Смилен, Мишо, Тедо и още две момчета (извинявам се но не им знам имената) които не ме оставиха за дълго в гората. Повярвайте ми това ще го помня дълго!

            Коментар


            • #36
              От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

              Най накрая, отнесох 1-вото място и на Габрово.
              За толкова години все се мотлявих под 1-цата, но този път достигнах това за което бях тръгнал.
              Все се чудех защо състезанието се казва ГОРАТА НА СТРАХА. ЕМИИИИ, разбрах............. бахх маааму . Не знам къде е и неискам да одя пак там, ама ако ми беше огаснало АТВ-то там и някой да беше казал БАУ от шубрака, заклевам се щеше да ми падне сърцето. Каква съвкупност от гъста борова гора със исъхнали клони от долния край, тъмно като в рог посред бял ден, магла с нож да я режеш , и зловеща влажна гора. Същинска сцена от филм на ужасите......


              Благодаря на всички приятели и участници за споделените мигове, и на организаторите за целия положен труд.

              Както каза Генчев старши: ЩЕ ВИ ДОСАЖДАМЕ И ДОГОДИНА
              ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #37
                От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Да, бе, а къде беше кетъринга?


                Навигацията в събота беше прекалено дълга с оглед дъждовните прогнози. Трака първата 1/3 беше много точен, но после ни прати в нищото... както миналото лято. Също в една част беше верен, но не беше минаван тази година.
                .
                Не смятам, лично аз, че беше дълга навигацията. Със същата дължина бе и трака предната седмица на Валевци, а условията там бяха подобни. Съжалявам, че е бягала следата при изкачването към Шипка. Нямам обяснение за това, защото лично аз записвах целия трак, т.е. моя милост минах навсякъде където карахте в събота. Идеята бе да си покарате доволно като разстояние и време. Поздрави!
                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                Коментар


                • #38
                  От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                  Mариане, нормално е при облачно и дъждовно време трака да бяга, но това би трябвало да го знаят всички които карат, ако се мине в хубаво и ясно време най вероятно ще е точен в което не се съмнявам. Но все пак не съм карал хоби, с нашия трак нямаше проблем даваше по малко откат но както казах по горе това си е нормално. При по старите ГПС-и и отката е по голям.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #39
                    От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                    Беше си яко и е още в главата ми това състезание! Времето беше на наша страна в петък и на пролога ни се размина дъжда и калта. Но в събота нещата си дойдоха на мястото и традицията за типично Габровско състезание си влезе в сила - заваля и разкаля добре, стана баш кЪ си требе! За себе си по традиция бях много пренавит и съответно пълна трагедия ... до бензина горе долу добре, после гола вода във всеки смисъл на тази дума! Отчитам още кардинални грешки като абсолютно грешен избор на гума (Сикс дейс Метзелер) ..мократа гора и припряното ми каране доведе до стотици падания в резултат на което счупен лост за скорости още преди бензина и това допълнително ми обърка каране и темпо. Но усетих кефа и както каза Десо имаше гонене с други състезатели - до презареждането успях и аз да усетя тази готина атмосфера. Настигаха ме, гониха ме, задминаваха ме ПРО-та, Експерти, и други други НЛО , в това число и Експертите Мишо 69 и Филип Наумов, които на места ни гониха и надуваха клаксони след нас за да е пълна веселбата . Тези двамата юнаци веднага да идват в клас "ПРО", че изпускат големи веселби - мястото им определено е за този клас! Шефа на шампионата да вземе да ги прехвърли, че срамота.

                    Поздравления на всички, които сами пребориха трака и завършиха без чужда помощ! Аз не мога да се похваля с това. Ще отскоча тези дни пак до Габрово за да си изкарам карането дето чаках цяла година!!!

                    Благодаря на всички Габровци за спретнатото състезание. Пичове, отсега започвам да се готвя за Хард Ендуро Габрово 2018 г.! Убедих се, че само с много добра подготовка по всички показатели трябва да се влиза в Габровската Fores of fear!

                    Коментар


                    • #40
                      От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                      За феновете на форума...

                      Ендуро крос:



                      Малко части от навигацията:

                      Коментар


                      • #41
                        От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                        Временно класиране BG X-Enduro Championship

                        Коментар


                        • #42
                          От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                          Ето състезанието през камерата на Теодор Кабакчиев:

                          Последно редактирано от Smilen; 08-06-17, 09:58.
                          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                          Коментар


                          • #43
                            От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                            Временно класиране BG X-Enduro Championship

                            Добавени са точките от Варна за клас АТВ.

                            Коментар


                            • #44
                              От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                              Ето клипа от трите дни на състезанието,направен от турските ни приятели EnduroLife.com :

                              NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                              Коментар


                              • #45
                                От: BG-X Enduro Gabrovo - Forest of Fear (02-04 Юни 2017)

                                Уникално състезание стана.Благодаря на организаторите.Догодина пак.
                                KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X