Обява

Свий
Няма добавени обяви.

престилки Терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • престилки Терано 2

    Здравейте, колеги. От преди месец и аз вече се обзаведох с едно Нисанче Терано 2, къса база, 2,4i, 98г. Доста се ровех в нета но не успях да намеря престилки предни леви и десни, тъй като моите са разкъсани и голяма част от тях въобще ги няма. По тази причина искам да си купя нови и да ги монтирам. Да не се пълни с калища. Въпросът ми е имате ли идея от къде да си намеря/поръчам? Утре ще сложа снимки какво точно липсва и кое с разкъсано. Съмнявам се че обясних правилно нещата.

  • #2
    От: престилки Терано 2

    Мога да помогна!Телефона ми го има в подписа!

    Коментар


    • #3
      От: престилки Терано 2

      Е по-добре напиши тук, защото и мен ме интересуват, а сигурно не съм и само аз. Няма да ти счупим телефона

      И моите "престилки" ги няма. От година и нещо съм купил маслоустойчива гума и аха все да седна да разкроя и да си направя сам, ама на...не съм почнал.

      Коментар


      • #4
        От: престилки Терано 2

        Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
        Е по-добре напиши тук, защото и мен ме интересуват, а сигурно не съм и само аз. Няма да ти счупим телефона

        И моите "престилки" ги няма. От година и нещо съм купил маслоустойчива гума и аха все да седна да разкроя и да си направя сам, ама на...не съм почнал.
        Здравейте, май решението ще се окаже това. Разкроява се гума и се поставя. Само ще видим кога ще ми остане време за това. Най вероятно след като минат предстоящите почивни дни.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X