Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си мотор, никога не съм карал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся си мотор, никога не съм карал

    Медицинско свидетелство и "Психото" са измислени по принцип добре-да отсеят негодните да се занимават с шофиране.В действителност не вършат нищо по-добро от това,да вадят едни пари от едни джобове и да ги прехвърлят в други,и да губят поне няколко часа във висене по опашки.Когато шофирам,имам чувството,че да си "луд" е задължително условие за издаване на СУМПС

    Коментар


    • #47
      От: Търся си мотор, никога не съм карал

      Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
      Медицинско свидетелство и "Психото" са измислени по принцип добре-да отсеят негодните да се занимават с шофиране.В действителност не вършат нищо по-добро от това,да вадят едни пари от едни джобове и да ги прехвърлят в други,и да губят поне няколко часа във висене по опашки.Когато шофирам,имам чувството,че да си "луд" е задължително условие за издаване на СУМПС
      Отсяват само едни пари от едно място на друго. Нищо повече.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #48
        От: Търся си мотор, никога не съм карал

        Как да не адмирирам този форум , как да му свалям шапка..... Едно хлапе пусна тема, че си търси мотор, а раята се надпреварва да разкаже как през 90-те взел книжка на 17 год,възраст, колко чакал и как 10 години след това се отказва от категорията, защото медицинското било скъпо..... Ебаси потребителите.
        Някой прочете ли заглавието, някой опитва ли се да спазва елементарна форумна култура... или всеки държи да се изкаже тук , защото на друго място няма кой да му даде думата....?!?!?
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • #49
          От: Търся си мотор, никога не съм карал

          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
          Ах, какъв си шегобиец !
          Опитах се да ти пиша на "лични", ама системата ми каза, че ти е препълнена кутията и за това го пиша тук. Преди двадесет години и аз имах ЕТЗ 250, което по асеновградско шосе вдигна над 140 км/ч. , стрелката на километража беше точно по средата между " 140 и 0 ", но там няма разграфение и нямаше как да разбера каква е била точната скорост. След време с приятел ходихме за риба на ж.п. спирка "Отдих" и поради финия прах се бяха запушили жигльорите за малките обороти, а поради това на връщане щом паднехме под 3000 об/мин. трябваше да свалям скоростите до трета и от там да изцеждам до пета, а мотора вървеше с около 120/125 км/ч. , а от "Отдих", до Белащица, мотора изгоря около шест литра. Ти ако искаш се съмнявай в написаното от момчето, но аз ти казвам / с ръка на сърцето/, че това е възможно......... Лека вечер !

          Коментар


          • #50
            От: Търся си мотор, никога не съм карал

            Първоначално публикуван от spongi Преглед на мнение
            Опитах се да ти пиша на "лични", ама системата ми каза, че ти е препълнена кутията и за това го пиша тук. Преди двадесет години и аз имах ЕТЗ 250, което по асеновградско шосе вдигна над 140 км/ч. , стрелката на километража беше точно по средата между " 140 и 0 ", но там няма разграфение и нямаше как да разбера каква е била точната скорост. След време с приятел ходихме за риба на ж.п. спирка "Отдих" и поради финия прах се бяха запушили жигльорите за малките обороти, а поради това на връщане щом паднехме под 3000 об/мин. трябваше да свалям скоростите до трета и от там да изцеждам до пета, а мотора вървеше с около 120/125 км/ч. , а от "Отдих", до Белащица, мотора изгоря около шест литра. Ти ако искаш се съмнявай в написаното от момчето, но аз ти казвам / с ръка на сърцето/, че това е възможно......... Лека вечер !
            Аз имах предвид, че с едни гуми става за крос...
            Колко горят и колко вървят всички знаем.

            Коментар


            • #51
              От: Търся си мотор, никога не съм карал

              Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
              Аз имах предвид, че с едни гуми става за крос...
              Колко горят и колко вървят всички знаем.
              Не съм му вдигал тази скорост с кросовите гуми.Просто като почнах да го карам по гората му качих кросови гуми.А това е било преди 10-12 години.
              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

              Коментар


              • #52
                От: Търся си мотор, никога не съм карал

                Тази тема некакъв ташак ли е?
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #53
                  От: Търся си мотор, никога не съм карал

                  Пич,намери си инструктор,изкарай книжка,па тогава го мисли.
                  @scraphear,осезаема е липсата на Goblin за тва и латерните са в повече...
                  Спама почва от втория пост.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Търся си мотор, никога не съм карал

                    Да, бе..Гоблинчето?

                    Какво стана с това момче?
                    Да не му се е случило нещо?

                    Жив ли е?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Търся си мотор, никога не съм карал

                      Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                      Как да не адмирирам този форум , как да му свалям шапка..... Едно хлапе пусна тема, че си търси мотор, а раята се надпреварва да разкаже как през 90-те взел книжка на 17 год,възраст, колко чакал и как 10 години след това се отказва от категорията, защото медицинското било скъпо..... Ебаси потребителите.
                      Някой прочете ли заглавието, някой опитва ли се да спазва елементарна форумна култура... или всеки държи да се изкаже тук , защото на друго място няма кой да му даде думата....?!?!?
                      Тази тема или по точно изискванията още в първия пост нямат работа във форум за офроуд,явно си пропуснал началото.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Търся си мотор, никога не съм карал

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        Тази тема или по точно изискванията още в първия пост нямат работа във форум за офроуд,явно си пропуснал началото.
                        Три пъти чета,чак след това пиша....
                        Cherokee WJ 4.0L- NP242
                        Honda Africa Twin XRV 750

                        Коментар


                        • #57
                          От: Търся си мотор, никога не съм карал

                          Тя и тази не е за офроуд
                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=214772
                          но свят, семейство и среда разни, та днес може и да са актуални вече.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #58
                            От: Търся си мотор, никога не съм карал

                            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                            Три пъти чета,чак след това пиша....
                            И кое видя общо с офроуд.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Търся си мотор, никога не съм карал

                              Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
                              Правиш за "В",и казваш че искаш да се откажеш от "С".Времето на хората не е ценно,всички събират пари-лекари,психолози,банки,катаджии...
                              Успях,два часа по банка и гишета 33лв и медицинско при личния лекар 15 лв и вече съм с А,В.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Търся си мотор, никога не съм карал

                                И това от какъв зор? За пръв път чувам човек да дава пари, за да е с една категория по-малко? Щом не искаш да караш камион, няма да караш и толкоз

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X