Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествен и компетентен сервиз за LR Defender

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Качествен и компетентен сервиз за LR Defender

    Здравейте,
    Имам нужда от качествен и компетентен сервиз за текущи обслужване и дребни ремонти на моят LR Defender / 1996 г. /. Търсих през търсачката на форума, но по тази тема няма актуална информация..

    Живея в София и нямам претенции къде се намира сервиза, но държа да работи качествено, да поема гаранция и да се е занимавал с Defender..

    Машината ми е в много добро техническо състояние, но имам дреболии като задни спирачки / вече 2 сервиза не успяха да справят с тях/, смяна на масла, смяна на лампи по таблото и вътре в купето, часовника и малкият ми километраж не работят от известно време..

    Като цяло искам да си намеря място за редовно обслужване в София на което да разчитам периодично..

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Land Rover Defender 90 _ new wheels & tyres 006.jpg
Прегледи:1
Размер:664.4 КБ
ID:6131949

  • #2
    От: Качествен и компетентен сервиз за LR Defender

    Wild Rovers -Момин сбор до В.Търново имат и сайт.За Дефендър имат всичко.Собственика е англичанин.
    тел.0879292900 Калин Костадинов

    Коментар


    • #3
      От: Качествен и компетентен сервиз за LR Defender

      В София сервиз Мапо, търси в нета излиза бързо. Човека кара ЛР и то не от вчера и цял живот си е механик
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        Re: От: Качествен и компетентен сервиз за LR Defender

        Од мене лично бих могал да ти помогне Ради кои ми е правил основен ремонт на ТД5. Контакт мога да ти пратим на лично.
        o89 sedem sedem 33 986

        Коментар


        • #5
          От: Качествен и компетентен сервиз за LR Defender

          Благодаря за съветите и помощта... Ще пробвам сервиз МАПО / Пепи / с когото се разбрахме за следващата Събота да му я закарам

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X