Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Piaggio Sphere 125 Проблем с вървенето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Piaggio Sphere 125 Проблем с вървенето

    Здравейте колеги мотористи.Имам един досаден проблем ,които взе да ме дразни,а и смятам да го оправя.Преди 2г ми се случи да ми се скъса вакум мембраната тази,която е в карбуратора http://prikachi.com/images.php?images/409/9109409T.jpg скутера изгасна и няма палене докато,не извадих тази мембрана и я видях,че е скъсана на 3 места.След това я залепиха тук там където беше скъсана и мотора запали,но вървенето никакво го няма на пълна газ едвам 60-70 а преди това 100-110 ,не ги разваляше.Питането ми е има ли тук от къде да се намери такава мембрана? Сложих китайска ,но тя за 1-2 месеца стана същата работа,майстор ми каза да сменя целия карбуратор от друг скутер 125 и да карам така.Питах тук там за такава мембрана и ми поискаха 160лв оригинална "УЖ" от Италия. Има ли някакъв начин да се оправи това нещо да слагам друг карбуратор или да търся такава мембрана гледам,че в ebay я има такава за 40 долара ,но дали си заслужава?

  • #2
    От: Piaggio Sphere 125 Проблем с вървенето

    Еха още една много яка тема,дано да не събудя от зимен сън някой заспал модератор.
    В гората ли ще се ползва мотора или на писта,защото в първия случай мембрана става от оригиналната опаковка на бонбони кръц-кръц.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X