Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разни въпросчета за WG (WJ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разни въпросчета за WG (WJ)

    Следващ въпрос, конкретно за Овърланд 2001ва с обемен датчик: има ли начин алармата на това чудо да се включва на тих режим? Че една муха да влезе из колата и се започва едно тичане и спиране на аларма и издирване на муха и т.н. Да не говорм, че като стане жега (то не, че тия дни се е утепало от жеги...), се налага да затварям всички прозорци, щото а е полъхнал вятър, а се е разпищяла гадината.
    Или направо да му режа жиците на обемния?
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #17
      От: Разни въпросчета за WG (WJ)

      И аз имам един въпрос за алармата. Извинявам се на колегата, че ще ползвам темата.

      Алармата може ли да се деактивира по някакъв начин или става само със специализирания софтуер?
      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

      Коментар


      • #18
        От: Разни въпросчета за WG (WJ)

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        Следващ въпрос, конкретно за Овърланд 2001ва с обемен датчик: има ли начин алармата на това чудо да се включва на тих режим? Че една муха да влезе из колата и се започва едно тичане и спиране на аларма и издирване на муха и т.н. Да не говорм, че като стане жега (то не, че тия дни се е утепало от жеги...), се налага да затварям всички прозорци, щото а е полъхнал вятър, а се е разпищяла гадината.
        Или направо да му режа жиците на обемния?
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1200px-LENTAMUX.JPG
Прегледи:1
Размер:295.6 КБ
ID:5755431

        Коментар


        • #19
          От: Разни въпросчета за WG (WJ)

          Ееее... Kinex, баш от теб такава гавра не съм очаквал...

          майтапа настрана, това беше първото, което ми дойде наум... но все пак, има ли безшумен решим тая дивотия или не?
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #20
            От: Разни въпросчета за WG (WJ)

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            Ееее... Kinex, баш от теб такава гавра не съм очаквал...

            майтапа настрана, това беше първото, което ми дойде наум... но все пак, има ли безшумен решим тая дивотия или не?
            Балканстар

            Коментар


            • #21
              От: Разни въпросчета за WG (WJ)

              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
              Следващ въпрос, конкретно за Овърланд 2001ва с обемен датчик: има ли начин алармата на това чудо да се включва на тих режим? ...

              След известно чесане по главата, стигнах до извода, че ак опросто заключа с ключа, алармата не се активира и всичко е ОК. не съм тествал дали ще писне при отваряне на предния капак (че на тия им се отваря с поглед), ама все тая...
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #22
                От: Разни въпросчета за WG (WJ)

                Аз само да доложа относно алармата и предния капак.
                Ако заключиш колата с ключа и отстраниш единия полюс на акумолатора, алармата започва да пищи.
                Самата аларма си има отделно захранване.
                При затваряне на предния капак ми се включвала, но не и при отваряне.
                It's a JEEP thing, something you won't understand!

                Коментар


                • #23
                  От: Разни въпросчета за WG (WJ)

                  Първоначално публикуван от durtiq666 Преглед на мнение
                  Аз само да доложа относно алармата и предния капак.
                  Ако заключиш колата с ключа и отстраниш единия полюс на акумолатора, алармата започва да пищи.
                  Самата аларма си има отделно захранване.
                  При затваряне на предния капак ми се включвала, но не и при отваряне.
                  Между другото, къде се намира въпросната резервна батерия? Преди 3-4 месеца, като опитах да сваля акумулатора на активирана аларма - писна. И от тогава все се каня да проверя къде е и дали не е за смяна и все забравям...
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Разни въпросчета за WG (WJ)

                    Има тих режим алармата.Срещу 15лв в първата работилница за автоаларми в Габрово ми намалиха чувствителността на алармата и предложиха и да останат само светлините ако искам.Задоволих се с намалена чувствителност за да нямам проблеми покрай разни котки и кучета които се катерят по колата.
                    BMW X6

                    Коментар


                    • #25
                      От: Разни въпросчета за WG (WJ)

                      Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                      Има тих режим алармата.Срещу 15лв в първата работилница за автоаларми в Габрово ми намалиха чувствителността на алармата и предложиха и да останат само светлините ако искам.Задоволих се с намалена чувствителност за да нямам проблеми покрай разни котки и кучета които се катерят по колата.
                      Нямам дертове с външни смущения. Имам двама съседа с пистарки с рязани ауспуси - сещаш се за какво става дума - не ги отразява изобщо. Обаче а е останало нещо вътре в салона (последно беше една микроскопична летяща мравка, 10 минути я издирвах ) а си ... майката.
                      Ще го мисля ...
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Разни въпросчета за WG (WJ)

                        Бърз въпрос- при завиване на място със навит до край волан имам усещането че Гранда тресе все едно е парттайм. По леко е като усещане но го има. Това нормално ли е и ако не е на какво може да се дължи?
                        Поздрави!
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • #27
                          От: Разни въпросчета за WG (WJ)

                          Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                          Гранда тресе все едно е парттайм. По леко е като усещане но го има. Това нормално ли е и ако не е на какво може да се дължи?
                          Най-вероятно сработва самоблокажа (куадрадрайва)
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #28
                            От: Разни въпросчета за WG (WJ)

                            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                            Бърз въпрос- при завиване на място със навит до край волан имам усещането че Гранда тресе все едно е парттайм. По леко е като усещане но го има. Това нормално ли е и ако не е на какво може да се дължи?
                            Поздрави!

                            И при мене е така,все пак не е лека кола,а камион-трудно му е.
                            Grand Cherokee WJ
                            Dodge Caliber
                            E 430 4-matic-T(S210)
                            GLK

                            Коментар


                            • #29
                              От: Разни въпросчета за WG (WJ)

                              Може и проблем по пистов ремък да е! Често се случва при "залепнал" динамичен обтегач да трепери под товар ремък и да се усещат аномалии от всякакъв вид.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Разни въпросчета за WG (WJ)

                                Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                                Бърз въпрос- при завиване на място със навит до край волан имам усещането че Гранда тресе все едно е парттайм. По леко е като усещане но го има. Това нормално ли е и ако не е на какво може да се дължи?
                                Поздрави!
                                Изобщо не е нормално. Дължи се на повреден блокаж в раздатката или в преден/заден диференциал ако е куадра драйв. Причината за повредата е маслото.
                                Вероятноста да се оправи след смяна на маслото (с правилното) е много малка.
                                За съжаление следващото което ще се случи е тотално износване на цялото силово предаване.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X